جستجو
ورود کاربران ( ثبت نام )
نام كاربري

كلمه عبور
  ورود
پر بيننده ترين اخبار
جديدترين نظرات ببنندگان
سایت های مفید

تاريخ انتشار : 14 آبان 1392 - 23
حضور بی نظیر مالکین زمینهای حریم شهر تهران در مقابل وزارت مسکن
وزارت مسکن و شهر سازی در روز سه شنبه 14 آبان زیر پای مالکین زمینهای حریم شهر تهران لرزید. صدها نفر از مالکین محترم زمینهای حریم شمال و شمال غرب و شرق تهران با حضور پرسروصدا و پرغوغای خود ، خواسته های به حق و قانونی خود را در گوش مسئولین امر فریاد کردند. در این تجمع باشکوه وزارت مسکن بالاجبار پذیرفت تا ظرف ده روز راه حلی مناسب برای حل مشکل اعلام کند. در این نوشتار در خصوص این تجمع باشکوه توضیحات مختصری ارائه می گردد.

مقدمه:

در آغاز مطلب آغاز ماه محرم الحرام را به تمامی مالکین و خوانندگان محترم تسلیت عرض می کنم. در این روزها و ساعتها از آسمان و زمین غم و اندوه می بارد....در چنین ایام و روزهایی قوم نابکار و منحرف ، برترین فرد آدم را در صحرای بی آب و علف محاصره کردند و آل محمد صلی الله علیه و آله و هر چه در اسمان و زمین است را عزادار کردند . سالها از آن اتفاق می افتد ولی انگار تاریخ این ماجرای غم بار پایان ندارد و هر روز و هر ساعت در گوشه ای بساز عاشورا و عاشورائیان به نحوی دیگر برپا می شود و هر روز برخی از ما در صورت و سیر  یزیدیان ،  بر چهره دیگران پنجه می کشیم...داستان عاشورا در ظاهر پایان یافته ولی عبرتها و اتفاقات آن هر روز و هر ساعت تکرار می شود و خوشا به حال آنها که حسینی هستند و حسینی می مانند.

 اعلان برگزاری این تجمع روزها قبل از طریق سایت این شرکت به صورت رسمی و از طریق تماسهای حضوری و گروهی با مالکین محترم ، صدور اطلاعيه های مختلف و نهایتا ارسال پیامک برای برخی از مالکین به اطلاع رسیده بود. بر اساس تماس هایی که روزهای قبل از سوی تعاونی ها  و تشکلهای مختلف صورت گرفته بود به نظر می رسید که این تجمع که توام با تجمعی نامحدود پیش بینی شده بود موفق تر از دیگر تجمعات برگزار شود. برای ما صرفا برگزاری این تجمع مهم نبود بلکه باید به نحوی برخورد می کردیم که حتما نتیجه بگیریم. برای این تجمع شیوه ای  کاملا پرقدرت و منسجم اتخاذ شده بود. از جمله قرار بود لحن سخنرانی ها و شعارها تند تر از قبل بوده و و از سوی مدیران برنامه منعی برای جلوگیری از اظهار نظرهاي مالکین اتخاذ نشود بلکه برای آنها نیز امکان سخنرانی و اعلام نظرات به صورت وسیع ایجاد شود. همچنین در آخرین جلسه هیئت مدیره مقرر شد که کسی برای صحبت با مسئولین وزارت مسکن بالا نرود و بلکه از شخص وزير محترم بخواهيم  تا با مالکین به صورت رودرو صحبت کند و اگر قولی قرار است داده شود از سوی وزیر باشد.

برای پرشکوهتر شدن مراسم مقرر شده بود تا تعدادی پرچم تهیه شود. با توجه به هم زماني اين تجمع با محرم  يادآوري و تقدير از  واقعه عاشورا و خطب امام حسین علیه السلام در سخنرانی  ها نیز ایده مناسبی بود که پیش بینی شد.

انتخاب نامی مناسب برای این تجمع نیز از ابداعات این تجمع بود. برای این تجمع ، نام 1794 انتخاب شد که نشان می داد 1794  روز از نامه مقام معظم رهبری به دولت برای حل مشکل زمینها گذشته ولی هیچ اتفاقی نیفتاده و به کسی هم بر نخورده و کسی یقه اش را پاره نکرده است.

برای انعکاس خبر این تجمع با صدا و سیما و رسانه های مختلف خیلی صحبت شد. این صحبتها در زمان تجمع نیز ادامه یافت  ولی با این اوصاف حدس می زدیم  که آنها جز خبر خران متمرد و گریخته از طویله!!! چیز دیگری را منعکس نمی کنند و از این صدا و سیمای میلی  نباید توقع زیادی داشت.

با این اوصاف و مقدمات، تجمع مالکین زمینها درروز 1794 برگزار شد.

آنچه رخ داد

شرح تمامی آنچه در روز 1794 رخ داد در چند جمله امکان پذیر نیست. جمعی از مردان و زنان و جوانان حق طلب و پر شور این کشور از راههای دور و نزدیک در مقابل وزارت مسکن تجمع کردند و حق غصب شده و پایمال شده خویش را طلب کردند. همانگونه که قول داده شده بود از اول مراسم سعی شد تا اسامی شرکت کنندگان را به دقت بنویسیم و البته در این کار  به طور نسبی موفق بودیم. البته برخی که دیر به مراسم رسیدند نتوانستند نام خود را بنویسند . برخی از شرکت کنندگان از بوشهر، اراک، تبریز، شیراز، مشهد ، کرج و شهرهای دیگر به محل تجمع آمده بودند. درود بر این حق جویان و مردان و زنان پر شور...

مراسم با سخنرانی برادر عزیز جناب آقای قلیچ خانی و توصیف وقایع اتفاقیه از روز نخست تاکنون بالاختصار آغاز شد و سپس بنده چند کلمه در خصوص وضعیت موجود سخن گفتم و از جمله سعی شد با ذکر کوتاهی ها و کارشکنی های صورت گرفته در دولت قبل از خجالت احمدی نژاد در آئیم. در ادامه برادر عزیز و زحمتکش جناب آقای ساوالانیان شرح مبسوطی از آخرین پیگیریهای اداری صورت گرفته را بیان کردند و سپس جناب آقای توسلی نماینده مالکین تلو به طور مختصر به توصیف تلاشهای خود و همکاران خویش پرداخت. پس از این سخنرانی ها قرار شد تا تجمع را در مقابل وزارت مسکن ادامه دهیم و لذا از مالکین خواسته شد تا به روی پله ها نقل مکان کنند.

لرزش در وزارت مسکن

در تجمعات قبلی در مقابل وزارت مسکن صفی از برادران نیروی انتظامی تجمع کرده و مانع حضور مردم بر روی پلکان می شدند ولی امروز از این موضوع خبری نبود و لذا خیلی زود تجمع کنندگان به داخل وزارت مسکن رفتند  و شعارهای اعتراض آميز، حق طلبانه و پر سر وصدا آغاز شد...سر و صدای زیاد سبب شد تا کارمندان وزارت مسکن در ایوانها به تماشای مالکین و شنیدن  سخنرانی های پر شور مالکین بپیردازند...همه بودند جز چند نفر: وزیر و معاونین ...آنها اصلا این صداها را نشنیدند و اگر هم شنیدند خود را به آن راه زدند زیرا کارهای مهمتری داشتند...علی رغم اینکه قرار بود کسی برای مذاکره بالا نرود مسئولین حراست از چند نفر خواستند که برای تشویق معاون وزیر برای سخنرانی به بالا بروند و این با تعجب و اعتراض روبرو شد ...نهایتا آقای حناچی معاون وزیر برای سخنرانی امد...این اولین بار بود که یک معاون وزیر برای صحبت با تجمع کنندگان می آمد ...حناچی چندان به موضوع پرونده مسلط نبود و خودش هم اعتراف کرد که فقط 48 روز بر روی این صندلی نشسته و هنوز ایده ای برای حل مشکل ندارد و قول داد که با کمک وزیر راهی برای حل مشکل بیابد...سخنرانی او مورد پسند شرکت کنندگان واقع نشد و لذا اعتراضات  با لحنی تند تر ادامه یافت...شعارها در این زمان به شكل اعتراض آميز ادامه يافت شد و مالکین به شدت با پا روی زمین می کوبیدند. صبح که می آمدم فکر می کردم چه شعاری باید بدهیم ولی در این زمان استعدادها شکوفا شد و شعارهای بسیار جالبی داده شد که نشان می داد ما ایرانی ها تا چه حد در شعار دادن ( و البته جوک ساختن در سختی ها) ماهریم...از وزرای محترم شعار که زحمت این شعارها را کشیدند بسیار سپاسگزاریم...احسنت...آفرین

صدا  و سیما

در اوج شلوغی ها چندی بار با مجری صدا و سیما آقای نجف خانی به صورت تلفنی صحبت کردم. زحمت این ارتباط را یکی از برادران عزیز ذی نفوذ در صدا و سیما که فعلا صلاح نیست نامش برده شود کشیده بود. در همین جا از این برادر عزیز سپاسگزاری می کنم.  یکبار هم با آقای دکتر احمدی تهیه کننده برنامه تهران 20  صحبت شد و یک پیامک هم برای او فرستادم تا خبرنگار بفرستند..خبرنگارها آمدند و فیلم و گزارش هم گرفته شد . یکی از خبرنگارها گفت به ما گفته اند نباید تصویری از این مراسم روی آنتن برود ولی مطمئن باشید خبر این اتفاق را  منتشر خواهیم کرد. نمی دانم این قول عملی شده یا نه ولی تمامی تلاشهای ما در روزهای گذشته فقط همین نتیجه را داشت. از رسانه های جمعی دیگر هم خبری ندارم. اگر شما خبری شنیدید یا دیدید اطلاع دهید.

اذان بی موقع

بر مبنای برخی داستانها، بعضی برای بیان بی عدالتی ها ، در ساعاتی از روز یا شب اقدام به اذان بی موقع می کردند.هنگام ظهر مختصری به دوستان فرجه داده شد تا غذایی میل کنند و نماز بخوانند. در همین اثنا  به پیشنهاد برادر عزیز و هنر مند بین المللی ، جناب آقای ابهری که در این روزها و ماهها بسیار صمیمانه و پر تلاش ما را یاری کرده اند، ایشان اقدام به قرائت اذان بی موقع در ساعت یک و نیم بعد از ظهر نمودند. یکی از مامورین انتظامی که در محل حاضر و از فلسفه این کار مطلع بود به شدت به این کار اعتراض کرد . در پاسخ به او در خصوص این اذان و اتفاقاتی که در این سالها رخ داده توضیحاتی داده شد و همین موضوع شروع کننده دوباره تجمع در بعد از ظهر بود. محوطه داخلی وزارت در تصرف کامل مالکین بود و آنها به شدت شعار می دادند و پاههای خود را بر روی زمین می کوبیدند.این اتفاق لرزشی در این ساختمان پوشالی و تباهی ایجاد کرده بود که توصیف آن ممکن نیست.

همگان خواستان حضور وزیر در جمع خویش بودند و این اتفاقی بود که تا آخر تجمع هم  رخ نداد...این برخورد بی ادبانه وزیر با ارباب رجوع باید به گوش آقای  روحانی برسد...او باید وزرای خویش را توجیه کند تا حد خود را بدانند و پاسخ مردم را بدهند...آنها باید بدانند که ارباب کیست و خادم چه کسی است؟ البته مسئولین حراست می گفتند آخوندی در داخل وزارت خانه نیست ولی ما می دانستیم که او در وزارت خانه است...دوستان امینی در داخل وزارت مرتبا اطلاع رسانی می کردند.

پایان ماجرا

زورآزمایی مالکین و مسئولین وزارت خانه در این تجمع ادامه یافت تا وقتی که آقای دکتر اسلامی تبار به صورت غیر منتظره در جمع مالکین حاضر شد و قول داد ظرف ده روز این موضوع راپیگیری کند..این پیشنهاد پذیرفته نشد و بحثهای متقابل بین او و مالکین شدت گرفت..نظر ما بر این بود که یا باید وزیر حضور یابد و برای حل مشکل قولی بدهد یا اینکه وزارت مسکن یک برنامه زمان بندی شده برای حل مشکل پیشنهاد دهد. کامل واضح بود که آنها تاکنون هیچ برنامه ای طراحی نکرده اند و صرفا وزیر دستور داده کارگزوهی متشکل از مسئولین نهادهای مختلف برای این مشکل تشکیل شود. البته بررسی کارشناسی مشکل تا حد زیادی تکمیل شده ولی این بررسی ها صرفا منجر به پیشنهاد یک سری راهکارها شده و هنوز معلوم نیست چه تصمیمی اتخاذ شود. وزیر خود را قادر به اخذ تصمیم نمی بیند و با این اوصاف اخذ تصمیم  نیازمند فعال شدن هر چه زودتر این کارگروه  است. شاید فعال شدن هر چه زودتر این کارگروه تصمیمی باشد که وزیر امشب بگیرد. .نهایتا این توافق حاصل شد تا ده روز به وزارت مسکن برای اخذ تصمیم فرصت داده شود. این توافق هر چند ما را در دستیابی به تمامی اهدافی که تعیین شده بود ناکام گذاشت ولی شوک بسیار خوبی برای تسریع در کار بود. اغلب کسانی که در تجمع حاضر بودند این توافق را علی رغم ابهاماتی که وجود داشت قبول کردند . مالکین محترم یکبار دیگر به وزرات مسکن برای تلاش جدی در حل مشکل فرصت داذند و امیدواریم که این اتفاق رخ دهد.

تحلیل ها

پس از اتمام ماجرا در محوطه مقابل وزارت مسکن جلسه ای کوچک با حضور مدیران تجمع تشکیل شد...همه قبول داشتند که حضور مالکین در این تجمع بسیار قویتر از قبل بود و همچنین بر این موضع متفق گشتیم هر چند در این تجمع ، تکلیف مشکل معلوم نشد ولی این تجمع شوک بسیار قوی و قدرتمندی برای وزارت مسکن برای تسریع در حل مشکل است. در همین زمان پیامکی دریافت شد که نویسنده نوشته بود ساعت 7.5 امشب کمیسیون عمران مجلس برای بررسی برخی مسایل و شاید موضوع زمینهای حریم با وزیر مسکن جلسه خواهند داشت...شاید علت استرس، خواهش ها و التماسهای مسئولین وزارت مسکن برای اتمام تجمع نیز همین حفظ آبرو بود...شاید...این خبر را یکی از مالکین که کارمند وزارت مسکن بود فرستاده بود...اگر این خبر را زودتر شنیده بودیم شاید به اتمام تجمع راضی نمی شدیم ولی دیگر کار تمام شده بود...شاید وزیر مسکن امشب در خصوص اتفاقاتی که در ساختمانش رخ داده فکر کند و به خودش بگوید ...یکبار جستی ملخک...دو بار جستی ملخک...و سپس برای حل قاطعانه مشکل، مصمم شود. انشاء الله

گلایه ها

در پایان ضمن تشکر از حضور پر شور و پر رنگ آنها که آمدند، از کسانی که نیامدند به شدت گلایه می کنیم: آنهایی که ناامیدند ، آنهایی که بی توجهند ، آنهایی که مخالفند و آنهایی که فکر می کنند نیازی به این کارها نیست و مملکت صاحب دارد ...اگر شما هم آمده بودید شاید وضعیت خیلی فرق می کرد و شاید هم نمی کرد...ما رفتیم و تلاش خود را کردیم ..گرسنگی، استرس ، حرص و جوش  و خطر پذیری در راه ارمانها و حق طلبی ویژگی کسانی است که زندگی  با عزت برای آنها مفهوم دارد ...کسانی که بدون عذر موجه نیامدند دیگر از ما توقعی نداشته باشند ...این جمله را بخصوص خطاب به کسانی که به ما وکالت داه بودند نوشتم. بیشتر از این هم چیزی به ذهنم نمی رسد که بنویسم

تعداد بازديد : 4421
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 21
گنج خانی
|
1392/08/14 - 23:44
39
73
آفرین بر غیرت تمامی دوستانی که آمده بودند، مهم نبود که اسم کسی ثبت شود یا نشود مهم حضور بود ... اانشالله که به زودی مشکل همه دوستان حل شود.. این هم لینک خبر معاون وزیر: http://mrud.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=8215a9d4-d05d-4433-9457-1f95c93ea2c3&LayoutID=48799283-b934-435b-afb0-412b10662b90&ID=bbe625d9-74f5-4657-a534-399fa2f7a479
arash sheikhi
|
1392/08/14 - 23:45
28
394
مسئولان وزارت مسکن باید بدانند امروز مالکان به اونها احترام گذاشتند و از حریم گیت ها عبور نکردند اما این وضع برقرار نخواهد ماند و ما تا خراب کردن اطاق آخوندی بر سرش در صورت عدم حل مشکل مان ایستاده ایم
مجید
|
1392/08/15 - 00:46
21
280
خدا پشتمون باشه .. ایشالا حل میشه . ما هستیم تا تهش
مهدی رفیعی
|
1392/08/15 - 08:42
17
251
با سلام به همه غبور مردانی که در اینگونه تجمعها شرکت میکنند و سلام به آقای دکتر عزیز امیدوارم که هرچه زودتر این مسایل با خیر و خوشی به پایان برسد انشاله من اله توفیق
حجت احمدی
|
1392/08/15 - 08:52
8
8350
با سلام خدمت همه حق جویان راه حق آیا پس از ده روز دوباره تجمع خواهد بود؟ به قولی تصور این که چادر برده شود و شب ماندنی شویم تصوری باطل است. اما باید ضرب العجل ها را رها نکرد . بنابراین آیا پس از ده روز دوباره تجمعی سخت از تجمع دیروز خواهد بود؟
خسرو شمس کیا
|
1392/08/15 - 12:15
6
339
با سلام و امید در موفقیت از اقدام صورت گرفته و تشکر از حاضران در تجمع، خواهشمند است برای پس از مهلت تعیین شده در صورت عدم حصول نتیجه در جلوی مجلس شورای اسلامی برنامه ریزی گردد، بدون شک نتیجه خواهد داد.
حشمت اله رضایی آذین
|
1392/08/15 - 13:37
9
390
با سلام به جناب میر افضلی و تمامی دست اندر کاران وحاضرین در تجمع دیروز!مالکین به چشم خود دیدند که انها اول از موضع قدرت صحبت می کردند ولی با سماجت و فریاد حق طلبانه شدید مالکین قادر به فریب و مالکین محترم نبودند. دکتر از شما وتعاونی های دیگر تشکر میکنم وامیدوارم وزارت تا هفته دیگر پاسخ قطعی را اعلام نماید در غیر اینصورت ما این بار با عزمی راسخ تا نتیجه نهایی وزارت راه وشهرسازی را ترک نخواهیم کرد
حجت احمدی
|
1392/08/15 - 13:39
55
78
چیزی راجع به مشکل ما و در کل زمین های حریم شهر تهران در جلسه دیشب وزیر راه و کمیسیون عمران مطرح نشد. من کامل خبر در نشست مشترك اعضاي كميسيون عمران با وزير راه و شهرسازي و معاونان مطرح شد دولت يازدهم 1095 ميليارد تومان تسهيلات "مسكن مهر" پرداخت كرد در نشست مشترك اعضاي كميسيون عمران با وزير راه و شهرسازي و معاونان كه شب گذشته برگزار شد با تاكيد بر تكميل پروژه‌هاي مسكن مهر و عدم توقف تكميل آنها، پرداخت 1095 ميليارد تومان تسهيلات مسكن مهر در 75 روز كاري دولت يازدهم را دليلي بر اين موضوع دانست. به گزارش مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت راه وشهرسازي، در نشست مشترك اعضاي كميسيون عمران با وزير راه و شهرسازي و معاونان كه در محل ساختمان شهيد دادمان برگزار شد دو تن از معاونان وزير و اعضاي كميسيون عمران به ارائه نظر پرداختند و در پايان رئيس كميسيون عمران و وزير راه و شهرسازي به جمع بندي سخنان پرداختند. 31404 ميليارد تومان صرفه جويي سوخت 1392 در "راه‌آهن" در اين نشست سيد محسن پور سيد آقايي معاون وزير و مدير عامل شركت راه‌آهن با ارائه گزارش از وضعيت حمل ونقل ريلي در كشور بيان داشت: اهداف كلان بخش حمل ونقل ريلي شامل توسعه شبكه ريلي براي دسترسي حداكثر بار و مسافر، رسيدن به سهم بهينه بار و مسافر ريل در بازار داخلي و بين‌المللي، افزايش بهره‌وري براي اقتصادي كردن هرچه بيشتر شبكه ريلي و اتصال شبكه ريلي برون شهري به شبكه‌هاي حمل ونقل درون شهري است. وي ادامه داد: اهداف كمي بخش حمل نقل ريلي در افق 1404 شامي رسيدن سهم مسافر از 11 درصد به 18 درصد و سهم بار از 10.6 درصد به 30 درصد است. پور سيد اقايي يادآور شد: بخش ريلي نسبت به حمل ونقل جاده‌اي، يك بيستم آلايندگي، يك پنجاهم ايمني و يك هفتم سوخت مصرف مي كند به طوري كه تنها در بخش صرفه جويي در مصرف سوخت در مقايسه حمل ونقل ريلي به جاده‌اي در سال 1391، 22943 ميليارد تومان در حمل بار و 8461 ميليارد تومان در بخش مسافر صرفه جويي شده است. معاون وزير راه وشهرسازي تاكيد كرد: اختصاص بودجه مناسب به حوزه ريلي در نهايت موجب افزايش سهم اين بخش در جابه‌جايي‌ها و در نتيجه صرفه جويي در مصرف سوخت مي‌شود كه اگر هزينه صرفه جويي شده مجدد براي توسعه حمل ونقل ريلي اختصاص يابد چرخه مثبتي را شاهد خواهيم بود. مدير عامل شركت راه‌آهن اعلام كرد: اهداف كمي بخش ريلي در افق 1396، افزايش حمل ونقل مسافر به 40.7 ميليون نفر با برخ رشد متوسط 7.9 درصد و در بخش بار به 64.2 ميليون تن با نرخ رشد متوسط 15.5 درصد است. وي مهمترين چالش‌هاي حوزه حمل ونقل ريلي را قطع كامل يارانه بخش خصوصي از سوي قانونگزار حتي براي قطارهاي حومه‌اي، عدم انتقال مزيت منافع حاصل از صرفه‌جويي سوخت به راه‌آهن، پايين بودن قيمت سوخت و در نتيجه غير اقتصادي نمودن حمل ونقل ريلي از ديدگاه بنگاهي و پايين بودن مشوق‌هاي ورود بخش خصوصي به اين حوزه دانست. 196000 واحد مسكوني مهر آماده افتتاح در ادامه اين نشست ابوالفضل صومعلو معاون مسكن و ساختمان وزير راه و شهرسازي با ارائه گزارشي از آخرين وضعيت مسكن مهر بيان داشت: بر اساس برنامه از سال 89 تا 92 ساخت دو ميليون و 155 هزار واحد مسكوني پيش بيني شده است كه يك ميليون و 995 هزار واحد تاكنون به مرحله اسكلت و سقف رسيده است و از تعداد كل يك ميليون و 851 هزار واحد به مرحله اتمام سفت كاري و يك ميليون و 432 هزار واحد مسكوني نيز مرحله نازك كاري شده است. وي تاكيد كرد: در دو ماه فعاليت دولت يازدهم 60 هزار واحد به مرحله نازك كاري شده است و در اين مدت 46 هزار واحد به مرحله سفت كاري رسيده است. صومعلو يادآور شد: تا پايان سال 1391، 737217 واحد مسكوني مهر در كشور افتتاح شده است كه در سال 92 نيز 292037 واحد افتتاح شده است كه در مجموع تاكنون شامل نزديك به يك ميليون و 30 هزار واحد مسكوني مي‌شود. وي اعلام كرد: مجموع تسهيلات مالي پرداخت شده در بخش مسكن روستايي و شهري تا تاريخ 14 آبان ماه 1392، 42 ميليارد و 388 ميليون تومان بوده است. معاون وزير راه و شهرسازي تصريح كرد: در مدت حدود دو ماه فعاليت دولت يازدهم 1095 ميليارد تومان تسهيلات مسكن مهر پرداخت شده است. وي در پايان گزارش خود به فاصله ساخت و ساز و تامين انشعابات آب و برق اشاره كرد و گفت: در جلسه هيات دولت با ارائه گزارش بر تامين امكانات زير بنايي مسكن مهر تاكيد شد. در ادامه اين جلسه پس از سخنان تك تك نمايندگان عضو كميسيون عمران، رئيس اين كميسيون به ارائه جمع بندي پرداخت و گفت: اين جلسه بيشتر تمركز بر حوزه ريلي و مسكن مهر بود كه بررسي تمام قسمت‌هاي وزارت راه وشهرسازي نياز به جلسات متعدد دارد. سيد مهدي هاشمي براي دريافت لوايح دولت در حوزه راه و شهرسازي اعلام آمادگ كرد و گفت: براي اجراي برنامه‌ها زمان ب
یزدان محمدنیا
|
1392/08/15 - 21:55
1
1095
با سلام بر همه ی مالکین محترم و تشکر از حضور پر رنگ آنها.امیدوارم به حرمت آبروی امام حسین ظرف این 10 روز وزارت مسکن به یک راه حل مناسب برسه تا ما از این امپاس در بیایم.در ضمن یک پیشنهاد داشتم مبنی بر اینکه اگر در این 10 روز( شنبه ) برنامه ای ارایه نشد روز سه شنبه دوباره تجمع ی در مقابل وزارت تشکیل دهیم تا بفهمند که ایندفعه با دفعات قبل فرق داره. ممنون از زحمات اقای دکتر میر افضلی.
پاسخ ها
میرافضلی
|
1392/08/16 - 21:11
با سلام و احترام...از جنابعالی سپاسگزاریم
محسن اذرمی
|
1392/08/15 - 23:06
8
61
با سلام با تشکر و قدردانی از مسئولین شرکت کاشانه و مالکین محترم . به نظر بنده کار خیلی مهمی انجام شد , در ضمن جمعیتی کا آمده بودند نزدیک به هزار نفر بودند کمی بیتر یا کمتر . دست شان درد نکند. اناالله با ایمان به خدا و اتحاد به نتیجه مطلوب خواهیم رسید.
پاسخ ها
میرافضلی
|
1392/08/16 - 21:12
با سلام و احترام...از جنابعالی و دیگر تجمع کنندگان شجاع و زحمتکش سپاسگزاریم
خانمحمدی
|
1392/08/17 - 14:24
0
23
1ضمن عرض تشکرات فراوان .....لبیک یا حسین.... لبیک یا حق طلبان..... لبیک یا حف خواهان.... لبیک یا آزادی خواهان... لبیک یا حسین.............
مصطفی
|
1392/08/21 - 12:35
0
146
سلام تشکر از زحمات شما یک پیشنهاد دارم لطفا با تحصن جلوی سازمانهای دیگر مثل مجلس این مسئله رو رسانه ای تر کنید تا شاید واکنشی نسبت به ان داده بشه
پاسخ ها
ميرافضلي
|
1392/08/21 - 14:02
جناب خيري لطفا نام و نام خانوادگي خود را كامل بنويسيد
محمد رضا سلیمانی
|
1392/08/21 - 22:09
0
0
با تشکر از حضور مالکینی که آمدند و در خواست از مالکینی که بهر دلیلی نتوانستند شرکت کنند امید است همت کنند و در اجتماعات آتی حضور یابند این را بدانید حق گرفتنی است و باید برای آن تلاش کرد اگر ما فلان فرد ذی نفوذ نداریم خدا را داریم از حق خواهی امام حسین (ع) بیاموزیم
سلطان
|
1392/08/27 - 11:56
0
0
سلام آقای دکترخسته نباشیدالحق که پرشوروقطعاموثرخواهدبود!!!!!!!!!!!!!!!!البته دوستانتان ازشهرقزوین هم فراموش نشه من باچندتن ازدوستانم ازقزوین خدمتتون بودیم ضمناقرارتجمع بعدیمون کی باشه انشاا...؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ميرافضلي
|
1392/08/28 - 09:23
با سلام و احترام..از همه عزيزاني كه آمدند تشكر مي كنند  منجمله شما برادران و خواهران غيور و عزيز. انشاء الله به تجمع بعدي نياز نباشد
علي شيرين
|
1392/08/28 - 11:24
0
0
از همه شما و شركت كنندگان تشكر ميكنم انشاالله ديگر نيازي به تجمع نباشد ولي چيزي كه من از مسئولين تا كنون ديده ام بي تفاوتي نسبت به مشكلات ضعفا بوده و بس اميدوارم تا ما رو در اين راه خسته و درمانده نكنند و اين راه ادامه داشته باشد چون در اين چند سال همه دست اندر كاراني كه هدفشان نرسيدن حقوق مسلم اعضائ بوده است از حربه وعده هاي پوچ و ايجاد ياس و نااميدي استفاده كرده اند و به اصطلاح ميخواهند ما را در اين رفتن و آمدنها خسته كنند ولي به فضل خدا و همدلي و پشتكار همه اعضائ اآنها به اهداف خود نميرسند .
زيودار
|
1392/09/25 - 13:28
0
0
با سلام و دعاي خير خدمت آقاي خودم جناب آقاي دكتر مير افضتي در صورت امكان تجمع مجدد گذاشته شود بنظر بنده زمان جوابدهي وزارتخانه مسكن دير شده است.
پاسخ ها
ميرافضلي
|
1392/09/26 - 11:04
با سلام و احترام خدمت برادر عزيز و هميشه در صحنه مهربان....موضوع گچ ريزي بر اساس يك خواست عمومي و منطقي است. شماهم بياييد . مذاكره با وزارت مسكن هم  خودتان مي بينيد كه وزير وقت نمي دهد ولي باز هم پيگيري مي شود
نظرات كاربران :
نام :
ايميل : * 
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
شرکت کاشانه تهران مهر سبز
 
   رهينکوش  
پربحث ترين اخبار
لینک های مفید
صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کاشانه تهران مهر سبز می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون