جستجو
ورود کاربران ( ثبت نام )
نام كاربري

كلمه عبور
  ورود
پر بيننده ترين اخبار
جديدترين نظرات ببنندگان
سایت های مفید

تاريخ انتشار : 13 مرداد 1393 - 10:
تسنیم گزارش می‌دهد: بلاتکلیفی ۲۸ ساله ۲۵ هزار عضو تعاونی مسکن در تهران+ تحلیل
خبرگزاری تسنیم: در حالی بر اساس قانون از سال ٦٥ تا سال ٨٠ حدود ۱۰۰۰ هکتار زمین به ۳۳ تعاونی برای تامین خانه در تهران واگذار شده که با گذشت ۲۸ سال مجوز ساخت و ساز به ۲۵۰۰۰ عضو این تعاونی‌ها داده نشده و پیگیری‌ها در این رابطه بی‌نتیجه مانده است.این مقدمه گزارش خبرگزاری تسنیم از بلاتکلیفی مالکین محترم و توضیحات همکاران محترم دبیرخانه تعاونی ها سرکار خانم نور محمد و جناب ساوالانیان به این خبرگزاری است که در اینجا توجه شما را به آن جلب می کنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در فاصله سال‌های ٦٥ تا ١٣٨٠ با موافقت وزارت وقت کشاورزی و جهادسازندگی باستناد مواد ٣٢ و٣٣ آیین نامه اجرائی قانون واگذاری و احیاء اراضی مصوبه ١٣٥٩ شورای انقلاب اسلامی بخشی از اراضی پهنه شمال و شمال شرق و شمال غرب تهران به مساحت تقریبی ٩٥٠ هکتار  از اراضی ملی عمدتا" در مناطق سوهانک ، مرادآباد، سرخه حصار، تلو، دارآباد، امام زاده قاسم، حصارک ، درکه و... . به منظور کمک به تامین و ایجاد مسکن کارکنان برخی دستگاه‌های اجرایی (کارکنان کشوری و لشکری) به ٣٣ تعاونی مسکن با بیش از ٢٥٠٠٠ نفر عضو واگذار شد.

نورمحمدی نماینده ذی نفعان زمین امام زاده قاسم وزارت نیرو و مهاب قدس در این رابطه به تسنیم، گفت: یکی از تعاونی‌های 33 گانه تعاونی ذی‌نفعان وزارت نیرو یا همان مهاب قدس است. بر اساس درخواست وزارت آموزش و پرورش از مقام معظم رهبری و حسب موافقت و دستور ابلاغی از سوی دفتر معظم له به‌شماره 15415/8 مورخ 27/11/1369به جایگزینی قطعه زمینی به مساحت 10 هکتار متعلق به شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس در جمال آباد شمیران که مشرف به اردوگاه شهید باهنر بود و به آن اردوگاه واگذار گردید به کارکنان وزارت نیرو و مهاب قدس داده شد.

وی با اشاره به این‌که سند مالکیت این قطعه زمین سنگلاخی به مساحت 13.04 هکتاری در همان ابتدا از سوی وزارت جهاد سازندگی وقت به نام 428 نفر از کارکنان وزارت نیرو و مهاب قدس تنظیم شد، اظهار کرد: با این‌که این زمین بر اساس دستور دفتر مقام معظم رهبری معوض بوده اما متاسفانه علی رغم پیگیری و نامه نگاری های مکرر برای مجوز ساخت و ساز به دلیل اشکال تراشی شهرداری مبنی بر واقع شدن زمین در بالای خط تراز 1800 متر به مالکان زمین امام زاده قاسم اجازه ساخت‌و ساز داده نشد.

وی خاطرنشان کرد:‌ برخی دیگر از اراضی واگذار شده که بخش عمده آن ها در بالای این خط تراز و در حریم شهر قرار گرفته اند نتوانستند به مانند آن قسمت از اراضی که به قوای نظامی واگذار شده بود و بدون اخذ سند مالکیت (حتی تاکنون) به ساخت مسکن اقدام کنند.

نماینده ذی نفعان زمین امام زاده قاسم وزارت نیرو و مهاب قدس با بیان این که بر اساس مستندات در شهرک‌های حضرت قائم(عج) و شهیدمحلاتی تا ارتفاعات بالاتر از خط تراز 2000 متر و به مساحتی بیش از 200 هکتار( حدود23 برابر قطعه زمین امامزاده قاسم)در همان برهه زمانی ساخت و ساز غیرقانونی انجام شده است، یادآور شد: این ساختمان‌ها هنوز هم سند مالکیت ندارد، علاوه بر این در مناطقی از جمله ولنجک، شهرک خلبانان، درکه، قسمت کوهستانی امام‌زاده قاسم، گلاب‌دره و حق شناس در شما یادگار امام بالاتر از تراز 1800 متر ساخت و ساز انجام شده است.

نورمحمدی با بیان این‌که 10 آذر 1387 مقام معظم رهبری در دستوری صریح به رئیس جمهور وقت ماموریت دادند که دولت با عزم راسخ گره را باز کرده و ضمن آزادسازی مالکیت زمین‌های ساخته نشده و تبدیل آن به فضای سبز به مالکان در عوض خانه یا زمین داده شود، بیان کرد: اما متاسفانه دولت وقت و وزیر مسکن و شهرسازی تلاشی برای به حل معظل نکردند و مالکان بلامنازع این اراضی حتی امکان پیگیری تحقق و اجرای امر مطاع رهبر معظم انقلاب را نیافتند.

ساوالانیان، نماینده تعاونی‌های 25 گانه در مجلس نیز با بیان این‌که در دو دهه اخیر به اقرار شورای عالی معماری و شهرسازی زمین‌های متعددی در محدوده زمین‌های واگذار شده به تعاونی‌ها ساخته شده است، گفت: شهرداری تهران به‌صورت گزینشی به بعضی‌ها اجازه ساخت داد و به ما نداد، پس از این اتفاق بود در سال 86 شکایتی را نزد دیوان عدالت اداری مطرح کردیم.

وی با یادآوری این‌که در طرح جامع تهران آمده است که هر کس حقوقی و حقیقی بتواند از شهرداری مجوز ساخت بگیرد داخل محدوده حساب می‌شود، بیان کرد: این موضوع مربوط به تبصره یک از بند 3 صفحه 11 طرح جامع تهران است. در این طرح گفته شده هر کسی تا 25 اسفند 85 زمینی را ساخته و مجوز آن گرفته است داخل محدوده تهران حساب می شود. روی این مسئله به دیوان عدالت شکایت کردیم و این موضوع به شورای نگهبان رفت و نظر فقهای این شورا بر این بود که این تبصره باید باطل شود.

وی ادامه داد: پس از این بود که دیوان عدالت اداری ابطال این تبصره را اعلام کرد و این مصوبه توسط شورای عالی معماری و شهرسازی اجرا شد.

وی با بیان این‌که زمین‌ها برای ایجاد مسکن به تعاونی‌ها اعطا شد، گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران زمین‌های مذکورا طبق قانون جهت ایجاد مسکن به ما واگذار کرده، اما متاسفانه طی حدود سه دهه اخیر حقوق مکتسبه به ما داده نشده است.

ساوالانیان با تاکید بر این‌که ما حتی  نتوانسته‌ایم از مسکن مهر استفاده کنیم چون وقتی برای ثبت‌نام در این طرح نیز مراجعه کردیم به ما گفتند که شما قبلا از دولت زمین گرفته‌اید، افزود: سه درخواست از دولت داریم، اول این‌که به تضیع حقوق مکتسبه شرعی، عرفی تعاونی‌ها و تشکل‌ها رسیدگی کند، دوم آن‌که حقوق لاحق متعلقه سابقه پلاک‌های ثبتی در ربع قرن اخیر و خسارت‌های ایجاد شده به مردم را جیران کند و سوم این‌که دستور دفتر رهبر معظم انقلاب را پس از بیش از 2000 روز اجرا کند.

وی با اشاره به این‌که بر اساس دستور رهبر معظم انقلاب باید تمام زمین‌های شمال، شمال شرق و شمال‌غرب تهران آزاد و به فضای سبز تبدیل شده و به مردم به‌عنوان جایگزین خانه یا زمین معوض داده شود، بیان کرد:‌ رهبر معظم انقلاب تاکید کردند که با واگذاری این زمین‌های جمع کثیری از آحاد مردم را درگیر ماجرا کرده اند، باید این زمین‌ها آزادشده و عوض آن به مردم زمین یا خانه داده شود.

وی با تاکید بر این‌که دولت وزارت وقت مسکن و شهرسازی را مسئول و متولی اجرای فرمایش رهبری کردند، افزود: این در حالی است که هنوز در این زمینه اقدامی انجام نشده است.

واگذاری زمین معوض سودی برای نهادهای ذی‌ربط ندارد!

نورمحمدی نماینده ذی نفعان زمین امام زاده قاسم وزارت نیرو و مهاب قدس با اشاره به این‌که هم شهرداری و هم سازمان ملی زمین و مسکن زمین‌های متعددی برای حل مشکل 28 ساله ما دارند، گفت: این در حالی است که این دو نهاد به دلیل این‌که این اقدام سودی برای آنها ندارد می‌گویند زمینی برای جایگزینی زمین‌های 25 هزار نفر عضو تعاونی‌ها ندارنیم!

وی در پاسخ به این پرسش که دولت دهم چه اقدامی برای رفع این مشکل انجام داد، افزود: آقای نیکزاد وزیر راه و شهرسازی برای آزادسازی زمین‌ها و دادن زمین معوض به مردم اعلام آمادگی کرد و گفت این مشکل را حل خواهیم کرد.

وی ادامه داد: تقریبا در یکماه باقیمانده عمر دولت دهم، ده‌ها و صدها جلسه در نهاد ریاست‌جمهوری، وزارتخانه‌های راه و کشاورزی در رابطه با این موضوع تشکیل شد و استانداری تهران نیز با دعوت از نمایندگان تعاونی‌ها حدود 10 تعاونی‌ را به رسمیت شناخت. یکی از موضوعات پیدا کردن زمین معوض برای اعضای تعاونی‌ها بود که قرار بود حدود 540 هکتار زمین در چیتگر به ما واگذار کنند، افزود: البته آقای نیکزاد وزیر وقت راه و شهرسازی گفته بود که ارتش این زمین‌ها را آزاد نمی‌کند.

وی تاکید کرد:‌ وزارت راه و شهرسازی به خاطر برخی مشکلات مالی دولت و تعداد 25000 مالکین اراضی ذکر شده و از طرفی وجود سلایق گوناگون و عدم توانای پرداخت تقویم روز اراضی و اثر روانی ایجاد شده در این خصوص می تواند با پیشنهاد جابجایی خط تراز از ١٨٠٠ به حداکثر نصف میزان ساخت و سازهای بناهای مسکونی نظامیان و سایر موارد ذکر شده، نهایتا" تا خط تراز ١٩00 متر مشکلات بسیاری از پیش روی خود و مردم را بردارد.

نورمحمدی تصریح کرد:‌ کاملا مشخص است که چنانچه دولت عزم و اراده خود را بر اجرای اوامر مقام معظم رهبری و اعطای زمین های دیگر با امکانات زیر ساختاری برای ساخت و ساز به مالکین زمینها جزم نماید امکانات فراوانی در تهران دارد که نه تنها تحمیل هزینه های گزاف را در بر ندارد بلکه فرمول افزایش بهای مسکن در تهران را معکوس می‌کند.

وی با تاکید بر این‌که با این اقدام وزارت راه و شهرسازی قیمت مسکن در تهران شکسته می‌شود، گفت: با توجه به این‌که نرخ مسکن کشور تابعی از قیمت‌های پایتخت است، بدون شک با اعطای مجوز ساخت‌ به 25000 عضو تعاونی، ساخت‌و سازهای انبوهی در راستای تامین نیاز مصرفی مردم انجام شده و این مسئله به تعادل عرضه و تقاضا در بخش تاثیرگذاری از مسکن پایتخت منجر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، 21 دیماه سال گذشته پیروز حناچی معاون وزیر راه و شهرسازی در نامه‌ای به استاندار تهران بر حل مشکل تعاونی‌های مستقر در حریم شمال و شمال شرق تهران ظرف 6 ماه آینده تاکید کرد.

در آخرین بند از نامه مذکور آمده است؛ «وزارت راه و شهرسازی با همکاری استانداری تهران وضعیت مالکین و تعاونی‌های مستقر در حریم شمال و شمال شرق تهران در اجرای نظر مقام معظم رهبری (1387) در خصوص اراضی یاد شده مبنی بر آزاد شدن اراضی مذکور و تبدیل آنها به فضای سبز و طبیعی و ارائه زمین و خانه معوض به مالکان ذیحق، ظرف شش ماه آینده را تعیین تکلیف نماید.»

این در حالی است که حدود 20 روز از وعده شش ماهه معاون وزیر راه و شهرسازی می‌گذرد، اما مشکل تعاونی‌های مستقر در حریم شمال و شمال شرق تهران همچنان پابرجاست.

پیش از حناچی، غراوی معاون سابق وزیر راه و شهرسازی نیز در نامه‌ای به آخوندی به تاریخ 16 شهریور ماه سال گذشته با تشریح جزئیات واگذاری زمین‌ به کارکنان کشوری و لشگری در قالب 33 تعاونی‌ طی سال‌های 65 تا 80 شش پیشنهاد دستگاه‌های اجرایی را برای حل این مشکل ارائه کرده بود.

در ادامه این نامه نیز با برشمردن 10 پیشنهاد نمایندگان تعاونی‌ها مسکن، دلایل عدم رفع مشکل و تعیین تکلیف تعاونی‌ها آمده که متن آن به شرح ذیل است؛

جناب آقای دکتر آخوندی، مقام عالی وزارت راه و شهرسازی؛ احتراماً، همانطور که مستحضر می‌باشید در فاصله سالهای 1365-1380 با موافقت وزارت کشاورزی و جهاد سازندگی وقت، به استناد مواد 32 و 33 آیین‌نامه اجرایی قانون واگذاری و احیاء اراضی (مصوب 1359 شورای انقلاب اسلامی)، بخشی از اراضی پهنه شمال و شمال شرق و شمال غرب شهر تهران واقع دردامنه جنوبی البرز به مساحت تقریبی 1000 هکتار از اراضی ملی (عمدتا در پلاک‌های سوهانک، مرادآباد، سرخه‌حصار، تلو، دارآباد، امامزاده قاسم، حصارک، درکه، زردبند ...) تهران به منظور کمک به تامین مسکن کارکنان برخی دستگاه‌های اجرایی به 33 تعاونی مسکن (عمدتاً تعاونی‌های مرتبط با وزارت جهاد کشاورزی با 17 مورد و تعاونی‌های مرتبط با قوه قضائیه با 5 مورد) با بیش از 25000 نفر عضو متشکل از کارکنان کشوری و لشکری واگذار گردیده است.

اراضی یادشده که بخش قابل توجهی از آنها در بالای تراز 1800 متر قرار گرفته‌اند در حریم شهر تهران واقع شده و با توجه به ممنوعیت ساخت و ساز مسکونی در اینگونه اراضی، احداث واحدهای مسکونی توسط تعاونی‌ها و خریداران اراضی مذکور مذکور با موانع قانونی و کارشناسی مواجه گردید و دستگاه‌های مسئول ذیربط نیز علی‌رغم تلاش‌ها و اقدامات متعدد جهت رفع مساله متاسفانه به دلایل مختلف به راه‌حل نهایی نایل نگردیده‌اند.

اراضی واگذار شده به تعاونی‌های مذکور در سه دسته به شرح ذیل می‌باشند:

الف- اراضی 240 هکتاری منطقه سرخه حصار (که عمدتاً در تراز ارتفاعی زیر 1800 متر) و در اختیار تعاونی مسکن شماره 1 کارکنان وزارت جهادکشاورزی (موصوف به زیتون) با 4175 عضو می‌باشد. اراضی مذکور تفکیک شده و اسناد تفکیکی رسمی برای مالکین صادر گردیده است. لازم به ذکر است که از زمان واگذاری اولیه اراضی یادشده توسط دولت وقت و پرداخت بهای اراضی توسط اعضا تعاونی حدود 27 سال می‌گذرد. حدود 50 هکتار از این اراضی جهت کشت گیاهان دارویی به تعاونی مذکور واگذار شده بود و بررسی‌ها حکایت از دریافت زمین معوض این اراضی در هلجرود کرج دارد.

ب- اراضی تلو با 171 هکتار مساحت (عمدتاً زیر تراز 1800 متر) و حدود 5000 نفر اعضا تعاونی، 172 هکتار از اراضی این منطقه نیز در اختیار 6 هزار نفر مالکین اراضی مستثنیات بخش خصوصی است.

ج- سایر تعاونی‌ها واقع در منطق سوهانک تا پونک (30 تعاونی) با حدود 600 هکتار مساحت (عمدتاً در تراز ارتفاعی بالای 1800 متر) و 15 هزار عضو.

در طی سالهای اخیر اعضای تعاونی‌ها و مالکین اراضی یادشده مراجعات مکرر و مکاتبات متعددی با دستگاه‌های اجرایی ذیربط داشته و دعاوی متعددی نیز از سوی آنها و متقابلاً برخی دستگاه‌های ذیربط در محاکم قضایی مطرح و منجر به صدور رای گردیده است.

نهایتا در پی حکم ابلاغی مقام معظم رهبری (موضوع نامه شماره 490091 مورخ 87/9/10 به شرح؛ جناب آقای رئیس‌جمهور، این گره به دست دولت باز می‌شود. زمین‌های شمال و شرق تهران را به تعاونی‌های فروخته و جمع زیادی از آحاد مردم را درگیر ماجرا کرده‌اند. همه آن زمین‌ها باید آزاد و فضای سبز و طبیعی شود و به مردم عوض آن زمین یا خانه داده شود. وزارت مسکن آماده اجرای این طرح است. لازم است عزم راسخ دولت پشت سر این کار باشد.)

دولت و وزارت مسکن و شهرسازی موظف به آزادسازی اراضی یادشده و اختصاص آن به فضای سبز طبیعی و تامین زمین و خانه معوض گردیدند و در نخستین اقدام حکم مذکور جایگزین احکام طرح جامع شهر تهران (مصوب 1386) در خصوص حریم شمال و شمال شرق تهران گردید.

علاوه بر آن مجموعه اقداماتی در وزارت جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی (سازمان ملی زمین و مسکن، ستاد حریم شمال و شمال شرق تهران ...) ستاد مبارزه با زمین‌خواری نهاد ریاست جمهوری، استانداری تهران، اداره کل حریم شهرداری تهران انجام و راهکارهایی به شرح زیر پیشنهاد گردید.

پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی:

1- اعطای اراضی معوض در شهرهای جدید پیرامون تهران (و تاکید بر ضرورت تامین مسکن برای افراد فاقد مسکن و دارای فرم «ج» سبز. در این خصوص دستورالعمل‌هایی جهت آزادسازی و نحوه واگذاری اراضی معوض توسط استانداری تهران و وزارت راه و شهرسازی تدوین گردید.)

2- احداث بنا در 30 درصد اراضی متعلق به مالکین پس از احراز مالکیت افراد ذینفع در چارچوب و رعایت دقیق ضوابط و مقررات دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط.

3- تقویم بهای اراضی و خریداری اراضی از مالکین.

4- تبدیل اراضی به منطقه گردشگری و طبیعت گردی و واگذاری مسئولیت ایجاد آن به تعاونی‌ها و مالکین.

5-تجمیع کلیه تعاونی‌ها و بررسی امکان استقرار آنها در یک منطقه (خارج از اراضی تحت تملک آنها و یا در بخشی از اراضی مذکور مانند استقرار تمامی تعاونی‌ها در عرصه 240 هکتاری سرخه حصار و آزادسازی اراضی 700 هکتاری باقیمانده).

6-  بررسی و پیشنهاد امکان تعدیل حکم ابلاغی مورخ 87/9/10 مقام معظم رهبری در جهت تعدیل دستور قبلی از فضای سبز طبیعی به فضای سبز طبیعی، گردشگری، سایت مدیریت بحران و سایر خدمات مجاز به استقرار در حریم و با ساخت و ساز بسیار محدود به صورت باغ مسکونی.

از جانبی دیگر نمایندگان تعاونی‌های مسکن نیز تاکنون پیشنهادهایی به شرح زیر مطرح نموده‌اند:

1- صدور مجوز ساخت و ساز به برخی از مالکین طبق مجوزهای صادره طی 20 سال گذشته و احیاء و عمران اراضی در مناطق تحت تملک آنها (طبق آراء صادره از سوی دیوان عدالت اداری و دیگر محاکم قضایی و براساس طرح جامع تهران)

2-صدور مجوز احداث طرح تلفیقی از فضای سبز و فضای مسکونی (30 درصد فضای مسکونی و 70 درصد فضای سبز خصوصی)

3-صدور مجوز احداث کاربری مسکونی در 30 درصد اراضی مالکان در قبال احداث کاربری گردشگری و تفریحی و ورزشی خصوصی توسط مالکان در 70 درصد بقیه اراضی

4-تجمیع تعاونی‌ها در یک منطقه از اراضی مذکور که استعداد ساخت و ساز و افزایش تراکم را دارد و آزادسازی مابقی اراضی

5-صدور مجوز برای 1.3 از عرصه واگذار شده در مقابل آزادسازی 2.3 اراضی باقیمانده

6-واگذاری زمین معوض معادل قیمت کاربری مسکونی مجاور اراضی مذکور در شهر تهران

7- پرداخت بهای کارشناسی روز اراضی با در نظر گرفتن قیمت مسکونی اراضی مجاور

8-اضافه نمودن اراضی مجاور خارج از حریم (اراضی ملی و دولتی...) به داخل حریم جهت اجرای طرح جنگلکاری فضای سبز و متناسباً الحاق اراضی واگذار شده به محدوده شهر تهران و اجرای قانون ماده 101 قانون شهرداری‌ها

9-واگذاری 40 درصد از اراضی به وزارت راه و شهرسازی در قبال واگذاری 60 درصد بقیه به مالکین بر اساس توافقنامه مورخ 66/2/24 فیمابین وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت کشاورزی وقت (در خصوص اراضی سرخه‌حصار)

10-تجمیع قطعات تفکیکی و صدور مجوز ساخت و ساز محدود در قالب باغ ویلا به مالکین

دلایل عدم رفع مشکل و تعیین تکلیف تعاونی‌های مسکن

1- عدم تمکین اعضای تعاونی‌ها برای دریافت زمین معوض در اطراف تهران (از جمله طاهرآباد و شهرهای جدید پرند و پردیس، در این ارتباط با موافقت شورای عالی شهرسازی و معماری 500 هکتار به محدوده شهر پردیس جهت تامین اراضی معوض به یکی از تعاونی‌ها در منطقه سرخه‌حصار - شهرک زیتون - الحاق گردید لیکن تعاونی مذکور موافقت ننمود).
2- عدم پذیرش نحوه معادل سازی قیمت عوض و معوض از سوی ذینفعان

3-عدم هماهنگی و انسجام در دستگاه های ذیربط در نحوه اجرای فرمان ابلاغی مورخ 87/9/10 مقام معظم رهبری (از جمله تامین معوض املاک از محل اراضی در اختیار ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه 22 تهران که سند مالکیت بخشی از آن بنام وزارت راه و شهرسازی و بخشی نیز جزء اراضی ملی است تاکنون میسر نگردیده است.)

4-تعارض برخی راهکارهای پیشنهادی با رویکرد فرمان ابلاغی مورخ 87/9/10 از جمله راهکار توافقی استانداری تهران با تعاونی‌ها و مالکین ناظر بر احداث بنا در 30 درصد اراضی متعلق به مالکین

5-تمایل و اصرار تعاونی‌ها به تغییر کاربری اراضی خود به مسکونی و الحاق به محدوده شهر تهران

6-عدم وجود اراضی دولتی با کاربری مسکونی در محدوده شهر تهران برای پوشش همه تعاونی‌ها

7-عدم امکان پرداخت هزینه خرید اراضی توسط دولت

8-گستردگی ابعاد حقوقی مسئله (واگذاری‌های غیرقانونی اراضی - صدور اسناد رسمی مالکیت برای بخشی از اعضاء تعاونی‌ها و خرید و فروش و گردش اسناد مذکور طی سال‌های گذشته - یکسان نبودن وضعیت شرایط اعضای تعاونی‌ها از جهت استحقاق حقوق مترتبه، نحوه برخورداری از تسهیلات دولتی نظیر زمین و مسکن...).

آخرین اقدامات برای تعیین تکلیف تعاونی‌های مسکن

با توجه به تاکید مجدد بر ضرورت جلوگیری از گسترش شهر تهران و لزوم اهتمام مسئولین نسبت به حفظ اراضی ملی و منابع طبیعی حریم تهران و جلوگیری از تخریب فضای تنفس‌گاهی تهران و ممانعت از اقدامات مغایر (نظیر پیشنها مجوز احداث بنا در 30 درصد اراضی در امر تعیین تکلیف تعاونی‌های مسکن دامنه جنوبی البرز که امکان تسری و تخریب بیش از پیش اکوسیستم طبیعی کلانشهر تهران را در پی دارد) (طی نامه‌های شماره 0293/4-87/م و مورخ 91/9/25 شماره 02933/3-م و مورخ 91/2/25 معاون محترم امور ویژه دفتر حضرتعالی به عنوان معاون اول محترم رئیس جمهور - پیوست 3) و ضرورت مذاکرات با اعضاء تعاونی‌ها و تنظیم توافقات جهت دریافت ما به ازاء به آنها، مووضع طی سال گذشته در جلسات متعددی در دفتر معاون اول محترم رئیس جمهور، ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی و وزارت راه و شره سازی با حضور مسئولین ذیربط مورد بررسی قرار گرفت.

در آخرین جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی (در تاریخ 92/2/23) مقرر گردید کارگروهی با محوریت وزارت راه و شهرسازی و با حضور نمایندگان تام‌الاختیار دفتر مقام معظم رهبری، مجلس شورای اسلامی، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت اطلاعات، وزارت دادگستری، استانداری تهران گزارشی از گردشکار موضوع تهیه و جهت کسب تکلیف به حضور مقام معظم رهبری تقدیم نمایند. متاسفانه در ماه‌های پایانی دولت امکان تشکیل کارگروه مذکور میسر نگردید.

به منظور تحقق حکم مقام معظم رهبری و نظر به تجمعات و مراجعات متعدد مالکین و اعضاء تعاونی‌های ذی‌ربط (که بخشی از آنها در شرایط اعسار قرار داشت و با تنگناهای اقتصادی قابل ملاحظه‌ای درگیر می‌باشند) همچنین ضرورت احصاء و به رسمیت شناختن حقوق مالکانه در کنار رعایت حقوق بین نسلی ساکنان امروز و فردای شهر تهران و نهایتا برون رفت از دشواری ایجاد شده و ممانعت از ایجاد تنش‌های اجتماعی احتمالی و با توجه به اینکه اقدامات انجام شده تا امروز به نتیجه مورد نظر منجر نشده است.

به نظر می‌رسد تشکیل ساختار مدیریتی ویژه‌ای با ماموریت و مسئولیت مشخص و با اختیارات اجرایی مورد نیاز بر مبنای حکم دولت (متشکل از نمایندگان دستگاه‌های بخشی مربوط) به منظور بررسی ابعاد مختلف حقوقی، اقتصادی، اجتماعی، فضایی - کالبدی موضوع و لحاط مجموعه مذکرات و اقدامات به عمل آمده در سطوح مدیریتی و کارشناسی و راهکارهای ارائه شده (به شرح فوق‌الاشاره) همچنین استماع دیدگاه‌های نمایندگان مالکین و تعاونی‌های مذکور می‌توانند راهکارهای قابل اجرا را در حداقل زمان و طی مدتی معلوم تدوین و به مورد اجرا بگذارد.

تحلیل

بنده چند بار این گزارش را مرور کردم و چند نکته به ذهنم رسید.

1- به نظر می رسد این گزارش ، گزارش نسبتا جامع و دقیقی باشد و خوشبختانه جناب ساوالانیان و سرکار خنم نور محمد اغلب نکات لازم را مطرح کرده اند و هیچ نکته ای جا نیفتاده است. معطلی طولانی مدت بیش از 25 هزار نفر از مالکین ، پیگیریهای صورت گرفته توسط آنها، تلاشهای عقیم مانده دولت، دستورات رهبری و ...

2- خبرگزاری تسنیم نزدیکی زیادی با نهاد رهبری دارد و گزارشاتی که در آن منتشر می شود معمولا مورد توجه مسئولین ارشد کشور قرار می گیرد. خوشبختانه خبرنگار محترم نیز سنگ تمام گذاشته و همه مطالب را به همراه برخی مستندات منتشر کرده و امیدواریم این خبر بر روی تلکس خبرگزاری بماند و مثل برخی سایتهای مثل سایت تابناک خبر حذف نشود،

3- به روز بودن مطالب نیز از نکات مهم این گزارش است. در این گزارش تقریبا آخرین اتفاقاتی که تا روز تهیه خبر وجود داشته منتشر شده است. سرکار خانم نور محمد در تماس تلفنی  تاریخ این مصاحبه و تهیه گزارش را حدود یک ماه پیش اعلام کردند ،

4- شکسته شدن حصار رسانه ای نیز از اتفاقات خوب این چند ماه اخیر است. قبلا خبرگزاریها از مشکلات ما خبری را منتشر نمی کردند و لذا همیشه از این نظر مورد انتقاد بودند ولی مصاحبه های اخیر با ارباب رسانه ها و جراید که خبرهای آن قبلا در این سایت منتشر شد و انتشار این خبر نشان می دهد که بایکوت رسانه ای ما فعلا وجود ندارد  و در آینده نیر امیدواریم این شرایط حفظ شود.

5- یکی از بخشهایی که در این مصاحبه و این گزارش مطرح نشده یا پر رنگ نیست موضوع اقدام اداره کل منابع طبیعی استان تهران و مراجع قضایی نسبت به ابطال اسناد برخی تعاونی ها بوده که احتمالا دو همکار محترم به خاطر تصمیمات اخیر وزارت جهاد برای توقف این ماجرا و جلوگیری از حکم ابطال زمینها و بخصوص متعاقب نامه اخیر مشاور محترم وزیر به این موضوع اشاره ای نکرده اند. البته شنیده ایم برخی کارشناسان دفتر حقوقی وزارت جهاد که با جدیت تمام به دنبال ابطال اسناد زمینهای مالکین هستند و به منافع همکاران خود بی توجهند هنوز از این تلاشها برای توقف ماجرای ابطال آگاه نیستند و امیدواریم خدای بزرگ اینها را آگاه کند،

6- کنار گذاشتن تعارفات نیز از نکات مهم این گزارش است. خیلی خوب است که همه حرفها زده شود تا حرفی ناگفته نماند. به نظر من یکی از برجسته ترین جملات این گزارش کنایه خانم نور محمدی در خصوص زمینهای تحت تصرف نظامیان است یعنی آنجا که گفته شد:وزارت راه و شهرسازی به خاطر برخی مشکلات مالی دولت و تعداد 25000 مالکین اراضی ذکر شده و از طرفی وجود سلایق گوناگون و عدم توانای پرداخت تقویم روز اراضی و اثر روانی ایجاد شده در این خصوص می تواند با پیشنهاد جابجایی خط تراز از ١٨٠٠ به حداکثر نصف میزان ساخت و سازهای بناهای مسکونی نظامیان و سایر موارد ذکر شده، نهایتا" تا خط تراز ١٩00 متر مشکلات بسیاری از پیش روی خود و مردم را بردارد.

7- و اما ادامه ماجرا. چند ماه است که از مذاکرات ما با مجلسیها می گذرد و هنوز هیچ خبری از مجلس نداریم . نمایندگان تعاونی ها ظرف روزهای اینده جلساتی را در دبیرخانه خواهند داشت و امیدواریم در این جلسات بتوانیم در خصوص اینده کار به نتیجه برسیم. خوشبختانه موافقت نسبی برخی از مسئولین ارشد وزارت جهاد برای اختصاص یک زمین 511 هکتاری در چیتگر برای حل مشکل که اخبارش در حال گردش است و ما هم سعی می کنیم خبر مفصلتری را پس از مشورتهای لازم با دیگر دوستان منتشر کنیم تا حد زیادی التهابات را فروکش کرده و می کند. امیدواریم این راه حل مثمر ثمر باشد و البته احتمال تجمع در مقابل مجلس برای پیگیری مطالبات بر حق مالکین هم مطرح است

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم
تعداد بازديد : 19421
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 180
آذری
|
1393/05/13 - 12:13
2
11
آدرس لینک خبر را بزارید تا با بازدید زیاد خبر مهم و بروی خبر گزاری های دیگر هم نمایش داده شود
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/13 - 13:10
منطق
|
1393/05/17 - 12:12
کس خول آدرس زیر خبر کنار منبع خبر گذاشته شده. شما با این آیکیوهاتون چطور میخواین به نتیجه برسین؟!!
موسوی
|
1393/05/13 - 12:22
4
25
با سلام چرا چیتگر شهرک زیتون که آماده است و خودشان هم پیشنهاد داده اند ؟ بهترین جای تهران است تلاش کنیم اونجا را به ما بدهند.
پاسخ ها
علی بخشی
|
1393/05/13 - 22:41
با آقای موسوی موافقم تنها جایی که برای معوض بهترین گذینه است چیتگر است ، البته از جاهای خوب چیتگر .
علی محمدی
|
1393/05/14 - 05:50
تکلیف کسانی که زمین ازاعضای تعاونی جهاد خریده اندچه می شود
محمد و همسر (بن)
|
1393/05/15 - 16:59
فرقی نمی کند. آنها هم مانند اعضای جهاد سند دارند. همین! خیلی هایشان دیگری جهادی نیستند و بسیاری بازنشسته.
حجت احمدی
|
1393/05/17 - 12:01
محمدی ... خودتو ها. حلوا که پخش نمی کنن چه می شود چه می شود راه انداختی. عوضی
فرامرز گرمرودي
|
1393/05/13 - 14:33
0
14
سلام از بي خبري بايد داستان و سرنوشت تكراري خودمان را هر دفعه از يك سايت بخوانيم واقعا ديگر تحمل اين همه صبر و انتظار ،خسته كننده و درد اور شده است ( يا حق از تو مدد ميجوئيم )
عباسعلی پژوتن
|
1393/05/13 - 15:58
0
15
از مسئولین محترم تقاضا دارم یک بار هم که شده با اسناد معتبر درب سازمان ملل تجمع بگذارید
مذحجی
|
1393/05/13 - 17:43
2
18
با سلام. خسته نباشید میگویم به دست اندر کاران محترم. اگر چه دولت مهر خاموشی بر دهان بسته اما نمایندگان ما از این فرصت استفاده کرده و چنین مصاحبه هایی را ارائه می دهند. اما واقعا چرا دولت سکوت کرده است؟ چرا دولت حتی بیانیه ای برای 20 تیر که روز اتمام مدت 6 ماهه یود نداد و چرا ما اعتراضی بر این موضوع نکردیم؟ در حال حاضر چه کاری از ما بر می آید؟ به قول دوستی این ماجرا تا چند تا خود سوزی ندهد تمام نمی شود. مثل قضیه ی جاده ها است. آنقدر جاده ای را ترمیم نمی کنند تا چند نفر تصادف کنند و بمیرند آنوقت می فهمند که ای بابا فلان جاده امنیت ندارد. 100 تا کارگر میریزن توش و شروع می کنن به کندن و ترمیم کردن. خداوند هر کاری کرد که ما از تاریخ عبرت بگیریم نشد که نشد. شرکت کاشانه برنامه ای برای ایجاد فشار بر دولت برای حصول سریع تر نتیجه دارد؟ اگر دارد خواهشمندیم اعلام کند. مثل ما مثل مردم مظلوم غزه است که روز اول 30 کشته روز دوم 75 کشته و .... تا کنون بیش از 1900 کشته داده اند و تمام دنیا فقط راه پیمایی می کنند و اعتراض. خوب است اما کافی نیست. آنچه که مهم است روزی 80-100 نفر میمیرند. فریاد و اعتراض دردی را دوا نمی کند. اقدام عملی مهم است. ما هم زیر بار مشکلات اقتصادی کمر خم کرده ایم. زیر بار مستاجری پدران و مادران و خودمان کمر خم کرده ایم. روزی 100 ها مو سفید می شود و 100 ها غده ی سرطانی در بین این 25هزار عضو رشد می کند ( البته دور از جون همه) و در بین ما عده ای از دنیا می روند و ما باز هم دنبال کار های اداری و فریاد زدن و تجمع هستیم . از این آب گل آلود ماهی صید نمی شود. باید به دنبال آبی زلال گشت اگر چه زمین خدا پر از آب زلال است. این چار چوب فکری را بشکنیم و آنقدر طلب حاجت از بنده ی خدا نکنیم. ما اگر ملت لایقی بودیم خداوند امام زمانمان را از ما نمی گرفت و زمین را از این نعمت بزرگ محروم نمی ساخت و اینگونه ظلم و ستم در زمین گسترش نمی یافت. به والله اگر روزی 100 بار توبه کنیم و اشک بریزیم کم است. الهی العفو الهی العفو
پاسخ ها
حجت اه قنبرزاده
|
1393/05/14 - 18:19
سلام بر دوست عزیزم جناب آقای پور مذحجی نخع آبادی !.... برادرم مثل اینکه شما هم متوجه جوابیه شرکت به بنده نشدید و سرتون بوی قرمه سبزی میده ! .... بابا جون باید اول دبیر خونه تشکیل جلسه بده و بعد ببینه که آیا چی به مصلحته ! و چی به مصلحت نیست ! .. مگه شما بزرگتر ندارید که پابرهنه وسط فرمایشات آقایون میدویید ؟؟/ تا الان شم که این نتایج بدست اومده و رسانه ها خبر مارو منتشر میکنن و رهبر فرمان داده و رییس جمهور امضا کرده و وزیر دستور داده و وکیل پیگیری میکنه !!، همش از صدقه سری دبیرخونه س که تا حالا نامه نوشته و به دفتر اونا داده و دست به عصا مراحل رو پیش برده ، و دیپلماتیک عمل کرده و میکنه !!.... یه موقع فکر نکنید که فشارهای شما به شرکت کاشانه و کچل کردنتون اونا رو ، برای برگزاری و هماهنگی تجمعات مختلف و جانبازیهاتون باعث این دستاورد بوده !!.... فکر نکنید که حضور مردونه و غیرتمندتون تو چاله پر کنی زمینها ، تموم سازمانهای خیانتکار رو به شکر خوردن و غلط کردن انداخته بود ؟!!... چه معنی داره این کارا ؟؟؟... اتفاقا کارتون خیلی هم بد بوده که خواستین حقتونو تو زمین خودتون بگیرین .... نخیرم .... اینکارا خیلی هم غلط بوده ..... اینا خودشون رفتن و چنتا پی کی ! گذاری کردن و همه مردم ! وسازمانها اون پی کی ها رو خوب دیدن و رعایت کردن و از ما معذرت خواهی کردن و گفتن که ما غلط بکنیم به زمین شما نزدیک بشیم !!!!......به خطر انداختن جون مردم هم اشتباه بزرگی بوده .... مگر خودتون خواهر و مادر و خونواده و عمه و خاله و مامان بزرگ و بابا بزرگ اینا ندارین ؟؟/... که میخواین یه مشت زن و بچه رو بیرون بریزین ؟ هاااا..... پس سر جاتون بشینین و شست راستتونو بکنید تو دهنتون و جلو سایت کاشانه ریلکس!! منتظر فرمان دبیرخونه باشین !!... خوب ماهم مثل شما فشار رومونه و یواش یواش داره میره پایین تر ..... تازه ش هم اگه نمیدونستی بدون و به همه هم بگو !! که همهش ار خیر سر دبیرخونه بوده ..... برادرم ! شما رو آگاهتر و عاقلتر از میدونستم که ریش و ابروی شرکتو بکشی و به به چشماشون فوت کنی و صورتشون چنگ بندازی و واسه خودت نظر بدی و یه عده رو کوک کنی و به جون شرکت بندازی !!!... اینا خودشون خوب بلدن چه جوری با ظالما میشه مماشات کرد و کنار اومد !!... چون دیگه یواش یواش رگ خوابشون دستشون اومده !!... مگه 5 سال وقت زیادیه که دارن با اینا قیقاژ میرن ؟؟.... اصلا هم اینجور نیس !!! الان که میبینی مارو حساب نمیکنن خودش یه حکمت بزرگی داره که شاید ما متوجه نشیم اما صداش بعدا در میاد !!!... یه کم بشین فک کن بعدا یقه پاره کن برادر.... ندیدی به من چی فرمودن جواب ؟؟؟..
حجت اله قنبرزاده
|
1393/05/14 - 19:28
را ستی برادر عزیزم ! یادم رفت برنامه های احتمالی شرکت رو که پرسیدی ، برات بنویسم ، (حیف که قلم بولد قرمز ندارم که توجه بیشتری جلب کنه )، البته تا اونجایی که عقل ناقصم قد میده ! چون خود شرکت که الان جوابیه میده ، ید تولایی در این زمینه داره !!.... ببین شرکت راههای خوبتری بلده ... مثلا : جذاب و خوشکل کردن همین سایت برای مخاطب بیشتر - تشکیل گروهها برای مراجعه به سازمانها و وزارت و شهرداریها - گشتن دنبال افراد بانفوذ و ذیشعور در تنه نظام - پیگیریهای اداری و حقوقی و سندیکایی ! - تشکیل جلسات متنوع و متعدد با عوامل دینفوذ در همه زمینه های شهروندی و غیره - نگاههای عمیق استراتژیکی به مسائل و تهیه مطالب مناسب الحال برای امسال جنابعالی - آگاهی سازی و آگاهی افزونی برای امسال بنده - فشارشکنی از جو ملتهب مالکین - کنترل عواطف و احساسات مسموم دینفعان مشکل دار مثل بنده - التیام و هدایت افکار مالیخولیایی معدود افراد غیر عضو و غیر دست به جیب - ارشاد اخلاقی و توصیه های سازمانی دولتمردان و مسئولین دست اندرکار زمینها در جهت عدم ارتکاب به مفاسد اداری خود و زیرمجموعه شان - تشویق بر شایسته گزینی و شایسته پروری در متن گروههای مرتبط با زمینها در دولت - سازماندهی اصرار و خواهشات مکرر از رسانه ها جهت تنویر افکار عمومی که الان شاهد به بر نشستن اون هستید ! ووووو صدها خیرات و مبرات دیگر ( که حقا و انصافا هیچکس نمیتونه منکر اون باشه ).... خوب حالا فکر میکنید که همه این کارا ، میشه با دست خالی و جیب بی پول پیش بره !!! .... فکر میکنید چندر غازی که من و شما به شرکت دادیم کفاف اینهمه دفتر و دستک رو میده ؟؟... چرا اینقدر توقع داریم که کارا خوب پیش بره .... بابا ... والا ، بالله راهش خرج کردن و سرمایه گذاریه ..... میدونی تا حالا چقدر کاشانه از جیب خودش و از سرمایه خودش برای این خرجا ، سرفیده ؟؟... نمونه ش خود من که اصلا گرد و ذره ای از این مجموعه عظیم حساب نمیشم ، واسه تجمع جلو ریاست جمهوری و دفتر رهبری رفتم از میدون قزوین چوب برا پلاکاردا گرفتم و تا حالا اصلا روم نمیشه ازشون مطالبه کنم !!!... چون میدونم که ته کیسه هیچی نیست و مطمئنم اگه بگم ! باید با رو در وایسی از جیب خودشون بدن !!!... بعضیا خیلی چیزا رو نمیدونن و هی میگن آقا تراز مالی بده ! آقا آشکارسازی کن !... الان که دیگه دبیرخونه شدن و هزینه ها سر به آسمون میزنه !!!/ راستی یادم نرفته بگو ببینم ناقلا ! تا حالا حق عضویتتو دادی ؟ یا داری زیرآبی مینویسی ؟؟ ..... خلاصش اگه یه کم فکر کنی و کلاهتو قاضی کنی میبینی که راه درستش اینیه که دارن میرن !!... و این راه هم خرج داره ... اونم کم نه !.... میگی نه ؟؟ جون من میگی نه ؟؟ الان خودت تو جوابیه شون به من سیر کن !.....
یک دوست
|
1393/05/17 - 12:11
قنبرزاده فعال. قنبرزاده اینجا اونجا همه جا
فیاضی
|
1393/05/13 - 19:47
0
7
چندین بار گزارش وتحلیل را خواندم دستشان درد نکند تاریخ 25 سال ظلم و چندین پیشنهاد ودیگر هیچ ،هیچ ،هیچ و باز هم انتظار. پیشنهاد میشود یک اطاق فکر تشکیل شود و خروجی های اطاق فکر در سایت گذاشته شود تا به یک راه حل قطعی و اجماع فکری برسیم.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/14 - 12:55
با سلام - خدمت شما عرض کنیم که یکی از دلایل تشکیل دبیرخانه، برای همفکری و ارایه راهکارهای مناسب جهت رسیدن به هدف اصلی است. سکوت خبری دلیل بر منتظر نشستن ما تا که چه بشود نیست. هرگونه کم کاری و هرگونه تصمیم گیری اشتباه میتواند کار کلیه تعاونی ها و تشکل ها را با مشکل جدی مواجه کند. لذا با صحبت ها و مشورتهایی که در این خصوص بین نمایندگان صورت میگیرد کارها به طور مطلوب (هر چند آهسته) در حال پیگیری است و گروه هایی که در دبیرخانه تشکیل شده است به طور جد و با تلاش مضاعف به وظایف محوله خود عمل مینمایند. ضمنا نظرات همه دوستان به دقت خوانده میشود و برخی از نظرات و پیشنهادات در جلسات شرکت، مطرح و مورد توجه قرار میگیرد.
حجت اله قنبرزاده
|
1393/05/14 - 19:41
بفرمایید ... حالا دیدی که شرکت بیکار ننشسته!! .... تازه یکی از خیرات دبیرخانه همان اتاق فکریه که شما داری تو جمع دنبال اون میگردی!! ... بابا زبون شرکت مو در آورد که ایهاالناس اسماتونو کامل بنویسید !!!!... بعدش شما فکر هم میخوایی ؟؟؟.... فکر فقط فکر دبیرخونه .... باور کنید !!...شما نمیدونید ما بهتر میدونیم !! اگه یکی از شما فکر بده و ما جلوشو نگیریم، مستقیم ته دره ایم .... خواهشا خدا وکیلی یه کمم فک کن برادر من!!
حجت اله قنبرزاده
|
1393/05/14 - 19:47
...... آخیشش....... خیالم راحت شدددد..... فک میکردم کاشانه و دبیرخونه ش اصلا به فک نیست !! ...... چه اشتباهی میکردم ..... یعنی خدا از سر تقصیراتم میگذره ؟؟؟؟/ البته که نباید نا امید شد ...... خوبه .. خوبه .. باید امیدوار بود .... امیدوار.... امیدوار ....
محمدعلی سیدالحسینی نوخندان
|
1393/05/13 - 20:27
0
16
بنظر بنده باتوجه به تاخیرات طولانی مدت در مورد حق مالکیت و اجازه صدور جواز ساخت برای این زمینها بهترین کار اینست که شما یک دعوت کلی از مالکین برای برگزاری تظاهرات در مقابل مجلس را به انجام برسانید ..... البته بهتر است که این تظاهرات حداقل به مدت یک هفته بصورت هر روز و پیوسته برگزار شود
پاسخ ها
حجت اله قنبرزاده
|
1393/05/14 - 19:54
برادر ارجمندم ... نظرتان برای خودتان بسیار هم محترم است .... البته اسمتون تو تجمع قبلی نبود ... راستی اسمتونو تو لیست عضویت موکلین شرکت هم ندیدم.... آخرش چی نمیخوایی دست به جیب بشی ؟؟؟
تقصیر خودته
|
1393/05/17 - 12:10
چطوری قنبر؟ نبودی چند وقت. داداش این کاشانه دهن مالکارو گاییده. همون کیر لریت تو کون کوچیکش. امیدوارم کونش قاش بشه. بترکه
سیدمرتضی
|
1393/05/13 - 23:04
0
4
باعرض سلام وعرض ادب.اقای دکتر عزیز از سازمان جهاد چه خبر؟یعنی به امیدخدا میتونیم به صحبتهایی که درسازمان جهاد در حال پیگیری هست خوش بین بود؟
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/14 - 13:56
با سلام و احترام بر جناب سامان خیرخواه...بله..انشاء الله ...لطفا اسمتان را کامل بنویسید
فرنوش خسروی
|
1393/05/13 - 23:27
0
19
سلام .الان موقعشه که بلند شویم وبا فریاد حق خواهی صدایمان را به کل ایران بفرستیم وبگویییم ما هم مثل فلسطین مظلوم واقع شدیم وخانه هایمان را 30 سال اشغال کردند.
سهرابی
|
1393/05/13 - 23:44
1
11
سلام اگراینچنین که تا به امروز گذشته اینده هم چنین بگذرد هیچ موفقیتی درراه نخواهد بود چون از 25000 خانواده فقط شاید1000نفر به مساله اهمیت میدهند وانها این را دریافته اند چون ازهر25 نفر مالک یک نفر خواستار احقاق حق خود است و24 دیگر چنان ارام خفته اند که گویی اصلا وجودندارند
علی محمدی
|
1393/05/14 - 05:54
0
0
تکلیف کسانی که ازاعضای تعاونی زمین خریده اند چه خواهدشد
مریم برادر
|
1393/05/14 - 07:46
5
15
با تشکر از زحمات کرانقدرتان چیتکر یا شهرک زیتون هر کدام یشود انشا اله عالیست 1+
پاسخ ها
عاقل
|
1393/05/17 - 12:07
1000 -
نیما وزیری
|
1393/05/14 - 07:54
2
8
با امید موفقیت صددرصد برای تمامی اعضا وسیاس از کلیه دست اندر کاران و طلب خیر برای یکایکشان بنظر من اعطای زمین از همه بهترست 1+
شکیبا
|
1393/05/14 - 09:11
3
22
با سلام لطفا در مورد واگذاری 511 هکتار چیتگر اطلاع رسانی نمایید گویا.موضوع خیلی جدی می باشد و زمین را ار ارتش گرفته اند . با تشکر
سدی
|
1393/05/14 - 10:45
4
23
فقط ساخت و ساز در محل زمینها چاره کار است
محسن آذرمی
|
1393/05/14 - 13:24
2
7
با سلام و تشكر از مسئولين شركت كاشانه مجموع زمين هاي تعاوني ها حدود 1000 هكتار است. به جاي آن فقط5011 هكتار معوض ميدهند ؟ مقداري از آنهم بابت خيابون بندي و مكانهاي عمومي مانند مسجد و مدرسه و درمانگاه و فضاي سبز و فروشگاه و تجاري مصرف ميشود . ديگر چيزي باقي نمي ماند . مگر اينكه برج سازي كنيم .
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/14 - 13:58
با سلام و احترام....فرقی نمی کند...اگر قرار بود بر روی زمینهای خودمان هم اجازه ساخت بدهند بیش از یک سوم یا 40 درصد آن را اجازه نمی دادند. بهتر است به ارزش افزوده این معامله فکر کنیم
سحر اسداله
|
1393/05/14 - 14:21
0
19
سلام وخسته نباشيد دستشون درد نكنه برنامه وسرگمي 20سال آينده هم مشخص شد1.سرگرم باشيد با اين موضوع چيتگر .......تجمعي هم نياز نيست فقط دنبال سرگرمي جديد بوديم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خسته شده بوديم از موضوع تكراري
پاسخ ها
مرد حق
|
1393/05/17 - 12:06
ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر کون کثیفت تو کیر میرافضلی ایول سحر ک
محمد قاسمی
|
1393/05/14 - 15:14
1
12
سلام اقای دکتر میرافضلی .ایشالله خداوند به شما و خانواده شما را سلامت بدارد. میخواستم بدونم این تعویض های چیتگر واقیعت داره که تو کامند های قبی ارسال کردن یا نه؟ ممنون میشم توضیح بفرمایید.بخدا خسته شدیم از این بلاتکلیفی خدا کنه داشته باشه
پاسخ ها
\شرکت کاشانه
|
1393/05/14 - 17:27
با سلام و احترام...در این خصوص مکاتباتی در وزارت جهاد صورت گرفته و اگر کار به همین شکل پیش برود و سنگ اندازی نکنند امیدواریم مشکل حل شود...امید بر خدا
عمرانی
|
1393/05/14 - 15:17
0
13
سلام خدا وکیلی جناب دکتر و همکارانشون خیلی زحمت میکشند دستشون درد نکنه درجواب دوستمون که اعتراض به این دارند که اینها میخواهند 1000 هکتار را بگیرند 511 هکتار بدهند اینه که بقول قدیمیها تو بدم بخواب وبدم آقا بذار اینها بیاند پای کار مارا درک کنند 511 هکتار بدهند مذاکرات ما از 1+5 که هم سنگینتر شده خوبه ایندفعه آقای ظریف و عراقچی راهم با خودمون ببریم برای جلسات چون دیگه اینها تو امر مذاکره استادشدند بلکه مسئولین ذی ربط از رو برند
غلامحسین پیر حیاتی
|
1393/05/14 - 16:41
9
3
با سلام و تشکرخدمت اقای دکتر و عرض خسته نباشید اقای دکتر برای کسانی که این زمینها را از اعضاخریداری کرده اند مشکلی که پیش نخواهد امد در اینده؟
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/14 - 17:30

با سلام ئو احترام...کلیه مالکین محترم باید از طریق تعاونی ها و تشکلهای قانونی و رسمی مدارک خود را به دولت تحویل نمایند تا شناسایی شوند و الا توقع آنها اجابت نمی شود

علی بخشی
|
1393/05/15 - 23:54
آقای دکتر خواهشمندم جواب من را بدهید ! من زمین را از یکی از عضوهای جهاد ، 8 ساله پیش خریداری کرده ام یعنی فرقی قاعل میشوند با کسی که عضو جهاد است یا نیست ؟
موسوی
|
1393/05/14 - 20:27
0
9
سلام با تشکر از زحمات شما. آقای دکتر اگر این خبر 511 هکتار چیتگر واقعیت داشته باشد، به نظر شما برای تمامی مالکان سوهانک و تلو و بقیه تعاونی ها در مناطق دیگر کافی میباشد؟؟؟
پاسخ ها
سید محمود میرافضلی
|
1393/05/15 - 09:18
با سلام و احترام...انشاأ الله کافی است. یک زمین دیگر با وسعت بیشتر در منطقه حکیمیه تهرانپارس مورد نظر مسئولین قرار گرفته ولی هنوز به مکاتبات مربوط به آن دست نیافته ایم
مرد میدان
|
1393/05/17 - 12:04
سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید محمود سوراخی سید م
حاجی محمدی
|
1393/05/14 - 21:30
2
3
با سلام و آرزی موفقیت برای کلیه اعضای محترم ،بنده زمین خود را از اعضای محترم خریداری نموده ودر دفتر خانه سند مالکیت دریافت نمودم و برای شرکت کاشانه نیز وکالت نامه محضری داده ام آیا برای دریافت زمین مشکلی خواهم داشت ؟ برای خدمتگزاران صبور وصدیقی چون جناب عالی پاداش دایمی از خداوند قادرخواستارم.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/15 - 09:19
با سلام و احترام...انشاء الله خیر
مهدی
|
1393/05/15 - 19:21
باسلام شما سند محضری بنام زدیدن یا وکالت محضری دارید؟ کدوم دفترخونه سند بنام زدین؟ باتشکر
اسلام
|
1393/05/14 - 22:08
0
0
باسلام و احترام...تشکر از دست اندر کاران , واقعا خسته نباشید . خواهشا اعضای محترم داراباد هم بیدار شوند و به این جمع و اتفاقات که می افتدبه پیوندند. بی خبری هم زیاد جالب نیست
علیرضا زمانی
|
1393/05/15 - 00:14
4
3
با سلام و خسته نباشید خدا قوت خیلی ممنون از پیگیری های مستمرتان
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/15 - 09:21
با سلام و احترام و سپاس
ناشناس
|
1393/05/17 - 12:02
مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاشانه مرگ بر کاش
علیرضا سلیمی
|
1393/05/15 - 00:38
0
9
ایا تجمع اعتراضی کفن پوشان مقابل دیوان عدالت اداری در رابطه با غصب زمین هایشان توسط شهرداری در روز سه شنبه امی تواندراه کاری برای طلسم کار ما باشد
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/15 - 09:31
نوشتید دیوان عدالت اداری یاد خاطره ملاقات با آیت الله رازینی معاون قوه قضائیه و رئیس قبلی دیوان افتادم که از تعدد شکایات به این دیوان و بی اثر ماندن پیگیریهای مالکین و تلاشهای دیوان سخن گفت و نهایتا به لزوم حضور نمایندگان رهبری در موضوع اشاره کرد که  این اتفاق در سال 1390 رخ داد ولی حضور نمایندگان رهبری نیز موثر واقع نشد
ناشناس
|
1393/05/17 - 12:03
کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاشانه.کیر تو کاش
موسوی
|
1393/05/15 - 07:52
2
52
به نظر می رسد یک مطالبه عمومی در خصوص تجمع مقابل مجلس به وجود اومده که لازم است مسئولین شرکت کاشانه نسبت به این امر بی توجه نباشند. حداقل تجمع این است که آقایان تسریع در کار خواهند کرد ضمنا یک طوماری به طول 100متر تهیه شود و خواسته ما نوشته شود و همه امضا کنند و دیگر اینکه آنها متوجه خواهند شد که مردم قصه را رها نخواهند کرد. در مجموع زمان به نفع ما نخواهد بود. به نظر می رسد جو اطلاعاتی که بر مسئولین شرکت کاشانه حاکم شده است و آنها از تجمع هراس دارند و حق هم دارند . زمان به نفع ما نیستتتتتتتتتتتتتتت
پاسخ ها
حجت احمدی
|
1393/05/17 - 12:24
آقای موسوی. زور نزن. شرکت کاشانه پول تو جیبش فکر خودشه. زجری که بر این مالکان می رود را حس نمی کند. خدایا خودت این کاشانه ای ها را به زمین گرم بزن. آمین
صادق جعفري
|
1393/05/15 - 09:49
2
4
آقاي ميرافضلي مي فرمايند اگر قرار بود بر روی زمینهای خودمان هم اجازه ساخت بدهند بیش از یک سوم یا 40 درصد آن را اجازه نمی دادند. به قول شما كسي كه 100 متر زمين دارد، بايد به 40 متر راضي شود. آيا اين عادلانه است؟ فكر مي كنم نفس آقاي ميرافضلي از جاي گرمتر در مي آيد.
حيدري
|
1393/05/15 - 11:46
0
1
ضمن تشكر از ارائه گزارشات و پيگيري هاي بعمل آمده مي خواستم بدانم بچه هاي جها كشاورزي استان تهران هم جزء آمار شماهستند يا خير چون از سال 74 هم درمنطقه تلو به تعدادي از جهاد ي هاي استان تهران از طريق تعاوني مسكن سند داده اند ليكن به نتيجه اي نرسيده اند
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/18 - 08:36
کسانی که به دفتر شرکت کاشانه مدارک داده اند را ما می شناسیم. هر کسی باید خودش کنترل کند
غریبی
|
1393/05/15 - 12:31
0
8
اقای دکتر ما تا کی می خواهیم اینها سر مار ا شیره بمالند و دوباره قصه جدید دیگری به نام چیتگر و تهرانپارس برایمان بسازند ؟ تا کی باید در مقابل وقت کشی های اینها ساکت ماند؟ تاکی باید اجازه دهیم که به ریش ما بخندند و دوباره مارا یکسال دیگر با قصه ای دیگر معطل هدفهایشان کنند؟ وزارت جهاد چند سال پیش این زمنیها را به ما فروخته و پولش را هم از مالکین گرفته . آبا منطقی است که شما جنس فروخته شده را پس از چند سال پس بگیرید ؟ در نهایت وزارت جهاد باید جوابگوی ما و مقابل شهرداری و وزارت مسکن و ... باشد . ما باید معترض به کار جهاد باشیم که این دردسر بزرک را برایمان بوجود آورده.الآن 5 ماه از سال می گذرد و تازه برنامه ای جدید برایمان درست کردند که فعلا" تا آخر سال سرمو ن گرم باشه . ما نیز با تمام نومیدی هر از گاهی سری به سایت کاشانه می زنیم شاید فرجی شود.
پاسخ ها
علی بخشی
|
1393/05/18 - 23:55
کاملا با اقای غریبی موافقم ، سرگرمی جدیدی شروع شده .
زهرا سادات حسینی نیک
|
1393/05/15 - 13:15
1
5
با سلام و احترام ابتدا از زحمات بی دریغ شرکت کاشانه سپاسگذارم. بی شک اگر تلاشهای بی وقفه شما نبود حتی پیشنهاد 511 هکتار زمینهای چیتگر مطرح نمیشد. قطعا با پیگیریهای بی وقفه و خستگی ناپذیر شما بزودی به نتیجه نهایی خواهیم رسید. اعضای محترم تعاونی هم سعی نمایند کمی دیگر صبر نمایند تا شرکت کاشانه خبرهای بهتر را اعلام نماید.. با تشکر
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/18 - 08:37
 با سلام و احترام....ممنون خانم  سادات
شاهی
|
1393/05/15 - 15:27
1
6
با سلام -اگر رهبری الان مایل نباشد مسئله به نفع ما حل شود چی؟ شاید ایشان یک زمانی حرفی زدندد. الان پشیمان شدند. آن وقت چه باید کرد . چون زمانی که رهبری به نفع مالکین سخن گفتند این شد. وای به حالمان اگر خودشان هم دیگه تمایلی به حل شدن قضیه نداشته باشند.خدا رحم کنه
پاسخ ها
عبدالله سليمي
|
1393/05/18 - 09:10
نظرت پيش خدا باشد نه كساني كه خود محتاج به كمك خدا هستند. واي به حال ما اگر غير از اين باشد.
عزت اله واعظی
|
1393/05/15 - 15:29
0
10
با سلام خدمت دوستان. این مطلبی که می ذارم روی سخنم با بسیاری از این مسئولین مثلاً مسلمون و مومن نما هستش :آنگاه که غرور کسی را له می کنی، آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی، آنگاه که شمع امید کسی را خاموش می کنی، آنگاه که بنده ای را نادیده می انگاری ، آنگاه که حتی گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی، آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری ، می خواهم بدانم، دستانت رابسوی کدام آسمان دراز می کنی ؟! تا برای خوشبختی خودت دعا کنی؟
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/18 - 08:39
چقدر زیبا و غرا بود..... می خواهم بدانم، دستانت رابسوی کدام آسمان دراز می کنی ؟ ...ایا کسی را ندیدی که هوا و هوسش را خدای خود قرار داد: ارایت الذی جعل الهه هواه
محسن آذرمي
|
1393/05/18 - 12:42
اينجور آدم ها از شيطان كمك ميخواهند. چون خدايشان شيطان است
آقابزرگ
|
1393/05/15 - 15:42
0
0
با سلام و خسته نباشید-یکابر دیگر این مورد را پرسیده ام ولی جواب نداده اید خواهشاً جواب بدید... بنده از یکی از اعضای تعاونی جهاد قطعه زمینی در مراد اباد خریده ام دارای سند مالکیت محضری هم هستم ساکن تهران هم نیستم برای اینکه در اینده حقم ضایع نشود چه باید بکنم؟ لطفا راهنمایی ام کنید اگر باید کاری انجام دهم--- ممنونم
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/18 - 08:40
با سلام و احترام...لطفا با در دست داشتن مدارک به دفتر شرکت  کاشانه مراجعه فرمائید...
مذحجی
|
1393/05/15 - 16:39
0
11
به به جناب قنبر زاده عزیز. بنده علاقه وافری به شما دارم. شما استاد ما بودی همیشه. مخصوصا اونجا که تو وزارت مسکن زیارت عاشورا خوندی. برادر بزرگوار معلوم است دلتان خیلی پر است چون معمولا کم می نوشتید. اما اینبار کن فیکون کردید. اما نگران نباش. بالاخره فشار مالی موهای منه جوون 28 ساله را که با وجود نداشتن کار رفتم ازدواج کردم، سفید کرد و سردردهای بی مورد و چه بسا میگرن عصبی را برای من به ارمغان آورد. چه کسی جرعت دارد بگوید اشتباه کردی ازدواج کردی. چه کسی جرعت دارد این امر خیر را زیر سوال ببرد. اما بعد گذشت 1سال از ازدواجم و 2سال از خدمتم بنده با مدرک ... از دانشگاه ... همچنان بیکارم. با 26تا مصاحبه و ارسال 63 مورد رزومه به شرکت های مختلف. کار به جایی رسید که تو مصاحبه قبول میشدم اما چند روز بعد به طور رسمی بهم میگفتن که فلانی رو مدیر سفارش کرده و به جای شما گرفتن و خیلی مسائل دیگه که انشالله خداوند عمر و سعادتی دهد کتابش را می نویسم.هرچه گفتیم قناعت کنیم کردیم اما راه تنگتر شد. گفتیم زمان می گذرد و درست می شود. باز هم خراب تر شد.شکر خدا. اینکه میگم شکر خدا مسئولین به خودشون نگیرن و سوء استفاده نکنند. شکرگذاری من به هیچ کسی مربوط نیست. اما در طول این صبر ناگهان به خودم آمدم گفتم توکل و صبر تا آنجایی معقول است که ظلمی نباشد. و صبر بر ظلم هم حکمت و دسته بندی خود را دارد . دزد ، خانه طرف را بزند و صاحب خانه مات مبهوت بماند و صبر کند. اینکه دیگر حکمت ندارد. فهمیدم که ای دل غافل. ما در صبر بودیم و دولت مردان و مسئولین عزیز خوابی برای ما دیدند.بابا به والله این خیلی تابلو هست. و ما همچنان در صبریم و با بهانه های مختلف ما را در صبر نگه می دارند. البته بی انصافی نشه کاشانه ای ها زحمت کشیدند. انشاالله این مسیر را در راه درست هدایت کنند و اجازه انحراف ندهند. خدا نسل ما رو به خیر بگذرونه.منظورم همین دهه 60یی هاست. فکر نکنم میانگین سنی نسل ما بیشتر از 50 باشه. بیچاره زن و بچه هامون. اما برادر عزیز . من حداقل یک نقطه امیدواری دیگه هم دارن اونم اینه که اگه یه روزی بخوام برم رو زمینم خونه بسازم میدونم یک نفر هست که پایه باشه. میدونی چیه. این صبر طولانی شده. فرض کن از این طولانی تر بشه. میدونی چی میشه؟ منه جوون که این زمین ارث پدریم هست، اینقدر به تنگنا می خورم که مجبور میشم مفت بدم بره تا خودم و خانوادم زنده بمونیم. چه سیاست قشنگی دارند دولت مردامون. آب از دهان آدم راه میوفته. به به. ما بدبخت شیم تا یک عده آقازاده ها راحت زندگی کنن. ماشین شاسی بلند. ویلاهای هکتاری. مسافرت های آنچنانی. غذاهای رنگارنگ. فردا هم مریض شن بهترین بیمارستان و بهترین دارو. بابا به والله دین نگفته تو این دنیا با بدختی زندگی کنید تا به سعادت برسید. میدونی چرا؟ چون همین میشه سوژه مال اندوزی عده ای به این بهانه ثروت جمع میکنن چون دلشون میسوزه واسه هم نوعشون. باید بقیه تو بدبختی باشن که به سعادت آخرت برسن. پس بیا حق خوری کنیم تا جون به لب همه برسه... عجب استدلالی. ببندیم کلام رو/ الهی العفو الهی العفو.... وَاللَّهُ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ * أُولَئِكَ جَزَاؤُهُمْ أَنَّ عَلَيْهِمْ لَعْنَةَ اللَّهِ ... سوره آل عمران آيات86 و 87... و خداوند قوم بيدادگر را هدايت نمی‌کند ؛ آنان سزايشان اين است که لعنت خدا بر آنان است .
مذحجی
|
1393/05/15 - 17:04
0
0
به به جناب قنبر زاده عزیز. بنده علاقه وافری به شما دارم. شما استاد ما بودی همیشه. مخصوصا اونجا که تو وزارت مسکن زیارت عاشورا خوندی. برادر بزرگوار معلوم است دلتان خیلی پر است چون معمولا کم می نوشتید. اما اینبار کن فیکون کردید. اما نگران نباش. بالاخره فشار مالی موهای منه جوون 28 ساله را که با وجود نداشتن کار رفتم ازدواج کردم، سفید کرد و سردردهای بی مورد و چه بسا میگرن عصبی را برای من به ارمغان آورد. چه کسی جرعت دارد بگوید اشتباه کردی ازدواج کردی. چه کسی جرعت دارد این امر خیر را زیر سوال ببرد. اما بعد گذشت 1سال از ازدواجم و 2سال از خدمتم بنده با مدرک ... از دانشگاه ... همچنان بیکارم. با 26تا مصاحبه و ارسال 63 مورد رزومه به شرکت های مختلف. کار به جایی رسید که تو مصاحبه قبول میشدم اما چند روز بعد به طور رسمی بهم میگفتن که فلانی رو مدیر سفارش کرده و به جای شما گرفتن و خیلی مسائل دیگه که انشالله خداوند عمر و سعادتی دهد کتابش را می نویسم.هرچه گفتیم قناعت کنیم کردیم اما راه تنگتر شد. گفتیم زمان می گذرد و درست می شود. باز هم خراب تر شد.شکر خدا. اینکه میگم شکر خدا مسئولین به خودشون نگیرن و سوء استفاده نکنند. شکرگذاری من به هیچ کسی مربوط نیست. اما در طول این صبر ناگهان به خودم آمدم گفتم توکل و صبر تا آنجایی معقول است که ظلمی نباشد. و صبر بر ظلم هم حکمت و دسته بندی خود را دارد . دزد ، خانه طرف را بزند و صاحب خانه مات مبهوت بماند و صبر کند. اینکه دیگر حکمت ندارد. فهمیدم که ای دل غافل. ما در صبر بودیم و دولت مردان و مسئولین عزیز خوابی برای ما دیدند.بابا به والله این خیلی تابلو هست. و ما همچنان در صبریم و با بهانه های مختلف ما را در صبر نگه می دارند. البته بی انصافی نشه کاشانه ای ها زحمت کشیدند. انشاالله این مسیر را در راه درست هدایت کنند و اجازه انحراف ندهند. خدا نسل ما رو به خیر بگذرونه.منظورم همین دهه 60یی هاست. فکر نکنم میانگین سنی نسل ما بیشتر از 50 باشه. بیچاره زن و بچه هامون. اما برادر عزیز . من حداقل یک نقطه امیدواری دیگه هم دارن اونم اینه که اگه یه روزی بخوام برم رو زمینم خونه بسازم میدونم یک نفر هست که پایه باشه. میدونی چیه. این صبر طولانی شده. فرض کن از این طولانی تر بشه. میدونی چی میشه؟ منه جوون که این زمین ارث پدریم هست، اینقدر به تنگنا می خورم که مجبور میشم مفت بدم بره تا خودم و خانوادم زنده بمونیم. چه سیاست قشنگی دارند دولت مردامون. آب از دهان آدم راه میوفته. به به. ما بدبخت شیم تا یک عده آقازاده ها راحت زندگی کنن. ماشین شاسی بلند. ویلاهای هکتاری. مسافرت های آنچنانی. غذاهای رنگارنگ. فردا هم مریض شن بهترین بیمارستان و بهترین دارو. بابا به والله دین نگفته تو این دنیا با بدختی زندگی کنید تا به سعادت برسید. میدونی چرا؟ چون همین میشه سوژه مال اندوزی عده ای به این بهانه ثروت جمع میکنن چون دلشون میسوزه واسه هم نوعشون. باید بقیه تو بدبختی باشن که به سعادت آخرت برسن. پس بیا حق خوری کنیم تا جون به لب همه برسه... عجب استدلالی. ببندیم کلام رو/ الهی العفو الهی العفو.... وَاللَّهُ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ * أُولَئِكَ جَزَاؤُهُمْ أَنَّ عَلَيْهِمْ لَعْنَةَ اللَّهِ ... سوره آل عمران آيات86 و 87 و خداوند قوم بيدادگر را هدايت نمی‌کند ؛ آنان سزايشان اين است که لعنت خدا بر آنان است .
مذحجی
|
1393/05/15 - 18:00
0
0
به به جناب قنبر زاده عزیز. بنده علاقه وافری به شما دارم. شما استاد ما بودی همیشه. مخصوصا اونجا که تو وزارت مسکن زیارت عاشورا خوندی. برادر بزرگوار معلوم است دلتان خیلی پر است چون معمولا کم می نوشتید. اما اینبار کن فیکون کردید. اما نگران نباش. بالاخره فشار مالی موهای منه جوون 28 ساله را که با وجود نداشتن کار رفتم ازدواج کردم، سفید کرد و سردردهای بی مورد و چه بسا میگرن عصبی را برای من به ارمغان آورد. هرچه گفتیم قناعت کنیم کردیم اما راه تنگتر شد. گفتیم زمان می گذرد و درست می شود. باز هم خراب تر شد.شکر خدا. اینکه میگم شکر خدا مسئولین به خودشون نگیرن و سوء استفاده نکنند. شکرگذاری من به هیچ کسی مربوط نیست. اما در طول این صبر ناگهان به خودم آمدم گفتم توکل و صبر تا آنجایی معقول است که ظلمی نباشد. و صبر بر ظلم هم حکمت و دسته بندی خود را دارد . دزد ، خانه طرف را بزند و صاحب خانه مات مبهوت بماند و صبر کند. اینکه دیگر حکمت ندارد. فهمیدم که ای دل غافل. ما در صبر بودیم و دولت مردان و مسئولین عزیز خوابی برای ما دیدند.بابا به والله این خیلی تابلو هست. و ما همچنان در صبریم و با بهانه های مختلف ما را در صبر نگه می دارند. البته بی انصافی نشه کاشانه ای ها زحمت کشیدند. انشاالله این مسیر را در راه درست هدایت کنند و اجازه انحراف ندهند. خدا نسل ما رو به خیر بگذرونه.منظورم همین دهه 60یی هاست. فکر نکنم میانگین سنی نسل ما بیشتر از 50 باشه. بیچاره زن و بچه هامون. اما برادر عزیز . من حداقل یک نقطه امیدواری دیگه هم دارم اونم اینه که اگه یه روزی بخوام برم رو زمینم خونه بسازم میدونم یک نفر هست که پایه باشه. میدونی چیه. این صبر طولانی شده. فرض کن از این طولانی تر بشه. میدونی چی میشه؟ منه جوون که این زمین ارث پدریم هست، اینقدر به تنگنا می خورم که مجبور میشم مفت بدم بره تا خودم و خانوادم زنده بمونیم. چه سیاست قشنگی دارند دولت مردامون. آب از دهان آدم راه میوفته. به به. ما بدبخت شیم تا یک عده آقازاده ها راحت زندگی کنن. ماشین شاسی بلند. ویلاهای هکتاری. مسافرت های آنچنانی. غذاهای رنگارنگ. فردا هم مریض شن بهترین بیمارستان و بهترین دارو. بابا به والله دین نگفته تو این دنیا با بدختی زندگی کنید تا به سعادت برسید. میدونی چرا؟ چون همین میشه سوژه مال اندوزی عده ای به این بهانه ثروت جمع میکنن چون دلشون میسوزه واسه هم نوعشون. باید بقیه تو بدبختی باشن که به سعادت آخرت برسن. پس بیا حق خوری کنیم تا جون به لب همه برسه... عجب استدلالی. ببندیم کلام رو/ الهی العفو الهی العفو.... وَاللَّهُ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ * أُولَئِكَ جَزَاؤُهُمْ أَنَّ عَلَيْهِمْ لَعْنَةَ اللَّهِ ... سوره آل عمران آيات86 و 87.... و خداوند قوم بيدادگر را هدايت نمی‌کند ؛ آنان سزايشان اين است که لعنت خدا بر آنان است .
مید مدنی
|
1393/05/15 - 18:15
1
10
با سلام و خسته نباشید فکر میکنم دیگر مردم مسئولین و حکومت را خوب شناخته باشند در اخبار منتشر شده نیز کاملا واضح است که هیچ حسن نیتی برای حل مشکل مردم نمیباشد خیلی آگاهانه با انتشار چنین اخباری مسئله را آنقدر پیچیده وانمود میکنند تا افکار عمومی به سمت و سویی که آنها میخواهند کشیده شوند و سکوت کنند قبول که چنین مسئله ای برای حل شدن نیاز به زمان زیادی دارد در صورتی که مشکل آنقدر پیچیده نمیباشد و سالهاست که برای حل آن جلساتو ...برگزار شده هر تعاونی و زمینی استعدادهای منحصر به فرد خود را دارد که خیلی راحت با در نظر گرفتن مقررات و ضوابط شهرسازی میتوانند به آن مجوز بدهند و هر تعاونی نسبت به موقعیت و استعدادی که دارد به پیش رودصاحبان آن از آن استفاده کنند بی شک مسئله زمینها موقعیت آنها نیست بلکه صاحبانی که نباید به هیچ عنوان از حقی که سالهاست از آنها دریغ شده بهره مند شوند
سيد حسين سجادي
|
1393/05/15 - 19:57
0
3
با سلام بنظرم اون دوستمون درست ميگويد از تيم اقاي ظريف كمك بگيريد شايد فرجي شودv
علی بخشی
|
1393/05/16 - 00:01
0
5
با تشکر از آقای دکتر و کاشانه ایها ، امیدوارم به زودی مشکلمان حل شود چون فاصله ی زیادی با سکته ندارم .
اصغر شریفی
|
1393/05/16 - 12:49
0
12
با سلام در تاریخ 93/5/12 صدا و سیما در اخبار 20:30 شبکه2 گزارش تصویری را مبنی بر ساخت و ساز های بالای 1800. 2000 متر توسط ارگانه و نهاد هایی چون شهرداری . قوه قضاییه و ... پخش نمود. این جه طور ممکن است؟ جرا به ما نیز اجازه چنین کاری را نمیدهند ، حکم رهبری فقط شامل حال افراد ضعیف میشود؟ چرا شما دوستان کاشانه سبز در تابستان هیگونه تجمعی ترتیب نمیدهید؟ چرا با وعد و وعیدهای دروغین نمایندگان مجلس سکوت میکنید و اجازه گذشت بیهوده زمان به نفع آنان را میدهید.خواهشمندم بیشتر و جدی تر پیگیری نمایید.
موسوی
|
1393/05/16 - 22:06
0
4
با سلام از دوستان وهم شهرکی های عزیز زیتون خواهشمندم روز یک شنبه 19 مرداد ماه ساعت 9 صبح مقابل ریاست جمهوری از طرف خیابان ولیعصر مقابل کلانتیری مقابل ریاست جمهوری برای تجمع تشریف بیارند وخواهشمندم همکاری کرده وپشت گوش نندازید چون رفتن ما 40 یا 50 نفر همیشگی مشکلی رو حل نمی کنه همه باید باشند برای گرفتن حقشون از همکاری شما ممنونم این تصمیم امروز پنج شنبه سر زمین با حضور آقای مهدوی گرفته شد از مسئول سایت خواهشمندم اطلاع رسانی کنید ممنون(اهالی شهرک زیتون)
احمد توکل
|
1393/05/17 - 12:21
0
0
این نامه نشان می دهد به واسطه تجمعات پی در پی آنها به خود تکانی داده اند.
ناشناس
|
1393/05/17 - 14:36
0
0
با سلام از دوستان وهم شهرکی های عزیز خواهشمندم روز یک شنبه 19 مرداد ماه ساعت 9 صبح مقابل ریاست جمهوری از طرف خیابان ولیعصر مقابل کلانتیری مقابل ریاست جمهوری برای تجمع تشریف بیارند وخواهشمندم همکاری کرده وپشت گوش نندازید چون رفتن ما 40 یا 50 نفر همیشگی مشکلی رو حل نمی کنه همه باید باشند برای گرفتن حقشون از همکاری شما ممنونم این تصمیم امروز پنج شنبه سر زمین با حضور آقای مهدوی گرفته شد از مسئول سایت خواهشمندم اطلاع رسانی کنید ممنون
سلیمانی
|
1393/05/17 - 14:56
1
1
با عرض سلام و خدا قوت به کاشانه ای های عزیز واقعا دست مریزاد ،خدا خیرتان دهاد ، به خاطر صبر ، شکیبایی و پیگیری های مثالزدنی تان . هم اکنون در برهه ی زمانی بسیار حساسی هستیم ، تمامی دوستان در شرکت کاشانه تا اینجای کار، بی چشمداشت زحمات طاقت فرسایی را متحمل شده اند که من به شخصه از این دوستان و دوستانی که با دغدغه های مختلفی که در زندگی شخصیشان داشتند و دارند ولی پشت شرکت را خالی نکردند و همیشه همراه بودند ، بسیار سپاسگزارم . ------------------------------------------------------------------------------------------------------ متنی آماده کرده ام که توجهتان را به آن جلب می کنم ، وصف حال این روزهای ماست : کاشت یک درخت بامبو نوعی پروسه متمایز را می طلبد ، شما دانه را می کارید و به مدت پنج سال به آن آب می دهید و زمین را بارور نگه می دارید ، در پایان پنج سال درخت بامبو زمین را نمیشکافد ........ ولی بعد از آن در عرض 6 هفته به اندازه 30 متر رشد می کند . سوال اینجاست درخت بامبو در عرض 5 سال 30 متررشد کرده یا در عرض 6 هفته ؟ من می گویم 5 سال به خاطر اینکه اگر در هر قسمت از آن زمان مهم ، اگر شما آبیاری و یا نگهداری و باروری خاک را متوقف کنید ، درخت بابمبو در داخل زمین خواهد مرد. بسیاری از مردم به خاطر اینکه ناشکیبا هستند و همه چیز را همین حالا می خواهند ، اجازه می دهند رویاهایشان با طرد شدنها و جواب ردشنیدنها ،بمیرند . آنها اجازه می دهند تا رویاهایشان با ورشکستگی ها و شکستها بمیرند . آنها اجازه می دهند تا رویاهایشان در گفتگوهای منفی و بدبینانه بمیرند. آنها اجازه می دهند تا رویاهایشان با بهانه ها و توجیه ها ، بمیرند . آنها اجازه می دهند تا رویاهایشان در درونشان بمیرند ، به خاطر اینکه صبور نیستند و اعتماد ندارند و باور ندارند . باور ، اعتقاد ، اعتماد و اطمینان به شما صبر می دهد . (لس براون – فراتر از یک راز) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم کاشانه ای های عزیز صبور باشید ، پیروزی در چند قدمی ماست ، خسته نشوید . خداقوت
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/18 - 12:20
با سلام و احترام و تشکر از لطفتون...متن زیبایی بود. انشاء الله به زودی مشکلات رفع می شود و در امتحان صبر و تلاش پیروز می شویم
سلیمانی
|
1393/05/17 - 14:56
0
0
با عرض سلام و خدا قوت به کاشانه ای های عزیز واقعا دست مریزاد ،خدا خیرتان دهاد ، به خاطر صبر ، شکیبایی و پیگیری های مثالزدنی تان . هم اکنون در برهه ی زمانی بسیار حساسی هستیم ، تمامی دوستان در شرکت کاشانه تا اینجای کار، بی چشمداشت زحمات طاقت فرسایی را متحمل شده اند که من به شخصه از این دوستان و دوستانی که با دغدغه های مختلفی که در زندگی شخصیشان داشتند و دارند ولی پشت شرکت را خالی نکردند و همیشه همراه بودند ، بسیار سپاسگزارم . ------------------------------------------------------------------------------------------------------ متنی آماده کرده ام که توجهتان را به آن جلب می کنم ، وصف حال این روزهای ماست : کاشت یک درخت بامبو نوعی پروسه متمایز را می طلبد ، شما دانه را می کارید و به مدت پنج سال به آن آب می دهید و زمین را بارور نگه می دارید ، در پایان پنج سال درخت بامبو زمین را نمیشکافد ........ ولی بعد از آن در عرض 6 هفته به اندازه 30 متر رشد می کند . سوال اینجاست درخت بامبو در عرض 5 سال 30 متررشد کرده یا در عرض 6 هفته ؟ من می گویم 5 سال به خاطر اینکه اگر در هر قسمت از آن زمان مهم ، اگر شما آبیاری و یا نگهداری و باروری خاک را متوقف کنید ، درخت بابمبو در داخل زمین خواهد مرد. بسیاری از مردم به خاطر اینکه ناشکیبا هستند و همه چیز را همین حالا می خواهند ، اجازه می دهند رویاهایشان با طرد شدنها و جواب ردشنیدنها ،بمیرند . آنها اجازه می دهند تا رویاهایشان با ورشکستگی ها و شکستها بمیرند . آنها اجازه می دهند تا رویاهایشان در گفتگوهای منفی و بدبینانه بمیرند. آنها اجازه می دهند تا رویاهایشان با بهانه ها و توجیه ها ، بمیرند . آنها اجازه می دهند تا رویاهایشان در درونشان بمیرند ، به خاطر اینکه صبور نیستند و اعتماد ندارند و باور ندارند . باور ، اعتقاد ، اعتماد و اطمینان به شما صبر می دهد . (لس براون – فراتر از یک راز) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم کاشانه ای های عزیز صبور باشید ، پیروزی در چند قدمی ماست ، خسته نشوید . خداقوت
دروغگویید کاشانه
|
1393/05/17 - 15:16
0
0
حوصلمو سربردی دیگه کیرافضلی میخوام 4 تا حرف چارواداری بهت بزنم چون میبینم یک قرمساقی بیشتر نیستی که هرکار میخوایی داری میکنی. حرفای کس و شعر میزنی و فک کردی از پشت این سایت میتونی هر غلطی بخوایی بکنی. میگم چون حق دارم. پولم دستته و قراردادی هم که تحویلم دادی ناقصه. کس و شعر محضه اول گور اون بابات کنم که تو رو بزرگ کرد زن فاحشت 20 دفعه گاییدمش دختر داری؟ گاییدمشون تا دسته توف تو کون خودت حرومزاده لعنتی. کس کش. پدرسوخته. کیرتو کونت. مطمئن باش یه روز هر جور شده حتماً میذارم کونت کس کش حالا آرام آرام ولی مطمئن حرکت کن!
دروغگویید کاشانه
|
1393/05/17 - 15:21
0
0
حوصلمو سربردی دیگه کیرافضلی میخوام 4 تا حرف چارواداری بهت بزنم چون میبینم یک قرمساقی بیشتر نیستی که هرکار میخوایی داری میکنی. حرفای کس و شعر میزنی و فک کردی از پشت این سایت میتونی هر غلطی بخوایی بکنی. میگم چون حق دارم. پولم دستته و قراردادی هم که تحویلم دادی ناقصه. کس و شعر محضه اول گور اون بابات بزرگترت کنم که تو رو بزرگ کرد زن فاحشت 20 دفعه گاییدمش دختر داری؟ گاییدمشون تا دسته توف تو کون خودت حرومزاده لعنتی. کس کش. پدرسوخته. کیرتو کونت. مطمئن باش یه روز هر جور شده حتماً میذارم کونت کس کش و در خاتمه همه این حرفها نثار هر آن کس که مانعی برای حل مشکل زمین های سوهانک حالا آرام آرام ولی مطمئن حرکت کن!
دروغگویید کاشانه
|
1393/05/17 - 15:26
1
0
حوصلمو سربردی دیگه کیرافضلی میخوام 4 تا حرف چارواداری بهت بزنم چون میبینم یک قرمساقی بیشتر نیستی که هرکار میخوایی داری میکنی. حرفای کس و شعر میزنی و فک کردی از پشت این سایت میتونی هر غلطی بخوایی بکنی. میگم چون حق دارم. پولم دستته و قراردادی هم که تحویلم دادی ناقصه. کس و شعر محضه اول گور اون بابات بزرگترت کنم که تو رو بزرگ کرد زن فاحشت 20 دفعه گاییدمش دختر داری؟ گاییدمشون تا دسته توف تو کون خودت حرومزاده لعنتی. کس کش. پدرسوخته. کیرتو کونت. ترسو مطمئن باش یه روز هر جور شده حتماً میذارم کونت کس کش و در خاتمه همه این حرفها نثار هر آن کس که مانعی برای حل مشکل زمین های سوهانک حالا آرام آرام ولی مطمئن حرکت کن!
دروغگویید کاشانه
|
1393/05/17 - 15:29
0
0
حوصلمو سربردی دیگه کیرافضلی میخوام 4 تا حرف چارواداری بهت بزنم چون میبینم یک قرمساقی بیشتر نیستی که هرکار میخوایی داری میکنی. حرفای کس و شعر میزنی و فک کردی از پشت این سایت میتونی هر غلطی بخوایی بکنی. میگم چون حق دارم. پولم دستته و قراردادی هم که تحویلم دادی ناقصه. کس و شعر محضه اول گور اون بابات بزرگترت کنم که تو رو بزرگ کرد زن فاحشت 20 دفعه گاییدمش دختر داری؟ گاییدمشون تا دسته توف تو کون خودت حرومزاده لعنتی. کس کش. پدرسوخته. کیرتو کونت. ترسو مطمئن باش یه روز هر جور شده حتماً میذارم کونت کس کش و در خاتمه همه این حرفها نثار هر آن کس که مانعی برای حل مشکل زمین های سوهانک حالا آرام آرام ولی مطمئن حرکت کن!
محمدی
|
1393/05/18 - 01:07
0
10
بخدا دیگه من خسته شدم از بس اومدم اینجا و خبر تکراری و بی فایده خوندم خدا ازشون نگذره که انقدر دارن اذیت میکنن.چند ساله زمین های مردمو بلوکه کردن که چی بشه مردم فقیر فقیر تر بشن???!!!! اینهای که از عدل علی (ع)و دین محمد(ص) دم میزنن باید جواب این دیرکرد و این چند سال و هم بدن و گر نه تا قیام قیامت مدیونن و باید جواب پس بدن.... به اونهای ارزوی خونه دار شدن به گور بردن به اون های که پدرش از بچه گی بهشون وعده خونه دار شدن داده ولی هنوز هنوزه دارن با صاحب خونه سر نرخ گرایه جنگ میکنن واقعا کی مسئول !!!!!!!!!!!!!!! وای بحال مسئولین.... چه دنیای خوب و چه اخرت پر سوال و جواب سختی دارن .چقدر ادم ازشون طلب کاران چقدر بدبختن ما که بخاطر این چند سال نمیبخشیمتون خدا بهتون رحم کنه
حجت اله قنبرزاده
|
1393/05/18 - 02:04
0
9
دوستان و سروران گرانتر از جان ...... اشتباه بنده رو به بزرگواری خودتون ببخشید !!.... مثل اینکه یه چیزایی رو که نمیبایست بنویسم !! نوشتم ..... چون داره آمار غیر قابل انتشار همینجوری داره بالا میره !!.... و از آمار قابل انتشار داره میزنه بالا !!!... خواهشا و بالاغیرتا یه چندتا جوک تازه !!...یه چندتا لطیفه و شعر طنز بنویسید که کمی هوامون عوض بشه !!!.... یه کمم از امیدواریاتون بنویسید و چه میدونم تعریف و تمجید!!..... تا آقای شرکت کاشانه !! از دیدن اسمتون ، مثل دیدن اسم من ! از شیرینی زیاد نوشته هاتون کهیر نزنه !!؟؟....
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/18 - 12:23
خیلی ماهی قنبر زاده عزیز....طعنه های شما چون نیش زنبور لذت بخش و التهاب آفرین ، درمان بخش و البته شیرین است. 
محمدعلی سیدالحسینی نوخندان
|
1393/05/18 - 07:38
0
0
بنده از مهندسین قدیمی شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس هستم ایا این شرکت در مجموعه تعاونی های وابسته به شما قرار دارد یا خیر.....
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/18 - 12:28
لطفا به وبلاگ مربوط به شرکت مهاب قدس بروید
عبدالله سليمي
|
1393/05/18 - 09:30
7
7
اگر دولت 511 هكتار زمين يا هر قطعه زمين كوچكتر را به عنوان زمين معوض پيشنهاد دهند، قرار نيست ما سر و ته اين قضيه را جمع كنيم. ما به نسبت سهم هر تعاوني از كل زمينها، تقسيم بندي زمين را انجام دهيم و به همه تعاوني ها واگذار كنيم و هر تعاوني مي تواند به شرط قرعه زمينها را به اعضاء تحويل دهد و بقيه صبر كنند تا قطعه ديگر هم براي معوض بدهند. اينكه بگيم ما اينقدر درمانده ايم و خسته شده ايم كه 40 درصد زمين را از كل زمين قبول كنيم و برويم پي كارمان فكر خيلي ساده لوحانه است.
اردشیرصالحی
|
1393/05/18 - 10:10
0
8
قسمت اول-شب سردی بود.پیرزن بیرون میوه فروشی زل زده بودبه مردمی که میوه می خریدند.شاگردمیوه فروش،تندتند پاکتهای میوه راداخل ماشین مشتری ها می گذاشت وانعام می گرفت.پیرزن با خودش فکرکرد چه می شداوهم می توانست میوه بخرد وببردخانه.رفت نزدیکتر.چشمش افتادبه جعبه چوبی بیرون مغازه که میوه های خراب وگندیده داخلش بود.با خودش گفت:" چه خوبه سالم ترهاشوببرم خونه" می توانست قسمت های خراب میوه هاراجداکند وبقیه را به بچه هایش بدهد.هم اسراف نمی شدوهم بچه هایش شادمی شدند.برق خوشحالی درچشمانش دوید.دیگرسردش نبود.پیرزن رفت جلو،نشست پای جعبه میوه.تادستش رابردداخل جعبه،شاگردمیوه فروش گفت: "دست نزن ننه،بلندشو وبرودنبال کارت" پیرزن زودبلندشد،خجالت کشید.چندتااز مشتری ها نگاهش کردند.صورتش را قرص گرفت.دوباره سردش شد.راهش را کشیدورفت.چندقدم بیشتردورنشده بودکه خانمی صدایش زد.پیرزن ایستاد وبرگشت وبه آن زن نگاه کرد.زن لبخندی زد وبه اوگفت: "اینارو برای شما گرفتم"سه تاپلاستیک دستش بود.پرازمیوه،موز،پرتقال وانار.پیرزن گفت: "دستت دردنکنه،اما من مستحق نیستم"زن گفت : "اما من مستحقم مادر.من مستحق داشتن شعورانسان بودن وبه هم نوع توجه کردن ودوست داشتن همه انسانها واحترام گذاشتن به همه آنها بی هیچ توقعی .اگه اینارو نگیری،دلموشکستی.جون بچه هات بگیر" زن منتظر جواب پیرزن نماند،میوه هاراداددست پیرزن وسریع دورشد.پیرزن هنوزایستاده بودورفتن زن را نگاه می کرد.قطره اشکی که درچشمش جمع شده بود،غلتیدروی صورتش.دوباره گرمش شده بود.با صدایی لرزان گفت: "پیرشی ننه،پیرشی.خیرببینی".مسولان ومقامات کشوری ازخودشان سوال کنندکه مستحق چه چیزی هستند. برخی وقتها هم به یادکلاس پنجم ابتدایی، شعراشک یتیم سروده شاعربزرگ ،خانم پروین اعتصامی رازمزمه کنندو یادشان نرودکه چگونه درآن پست ومقام قرارگرفته اندودرقسمت بعدی داستان ایازرابخوانند.
اردشیرصالحی
|
1393/05/18 - 10:11
0
6
قسمت دوم-ایاز،به علت توجه وعلاقه وافرسلطان محمودغزنوی به او،به شدت موردحسادت مقامات درباربود.یک بارنزدسلطان بدگویی کردندکه ایاز هرروز قبل از اینکه به درباروبه حضور سلطان بیاید،به منزلی می رودوگویا از کسی دستورمی گیردوشب هم که از حضورسلطان مرخص می شود،سرراه به همان منزل می رودوگویا اخبار درباررا به آن شخص گزارش می دهد.سلطان دستورداد آن منزل را تفتیش کنند.مامو.ران وقتی واردآن منزل شدند،دیدند تنها یک اتاق داردکه درآن،یک پوستین شبانی به میخ آویزان است.خبررابرای سلطان آوردند.ایاز به خدمت سلطان آمد.سلطان قضیه را از اوپرسید.ایاز گفت: آنچه درآن اتاق آویزان است،پوستین شبانی من است که قبل از آشنایی با سلطان برتن داشتم وچوپانی می کردم.هرروز قبل ازآنکه به درباربیایم،به آن اتاق می روم وآن پوستین را برتن می کنم وبه خودمی گویم "ایاز،خودت را گم نکنی وفراموشت نشودکه توهمان چوپان فقیروبی کسی.هرچه داری ازبرکت سلطان است." شب هم یک باردیگرهمین رابه خودیادآوری می کنم تاخودم را گم نکنم وحق سلطان را فراموش نکنم.چه زیباست به یادداشته باشیم که هرچه داریم ازلطف وکرم خداست که سلطان ماست.ودرهرپست ومقامی که باشیم ،اوراوروزحساب رافراموش نکنیم.
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/18 - 12:31
با سلام و احترام...هر دو داستانی که نوشتید آموزنده و عبرت بخش بود ....امام علی علیه السلام می فرماید ما اکثر العبر و اقل الاعتبار : چقدر عبرتها زیادند ولی عبرت گرفتن چقدر کم است. امیدواریم مسئولان محترم جمهوری اسلامی به این مطالب توجه کنند
معصومه صابری
|
1393/05/18 - 10:35
3
4
دوستان تجمع هوا گرمه!!!!خسته میشیم!لطفا روز بیست و پنج مرداد هیچگونه محصول لبنی نخرید تا شاید فکری به حال کیفیت آن بکنن.لطفا از خونه تون بیرون نیایید یرای خرید لبنیات.ولی اگه دوست دارین قرار تجمع بذارید.یه روز برفه یه روز گرمه راست میگینولی زمینها رو هوان....خوش بحال بعضیا .....خوش بحال روزگار با اون بعضی ها....دیگه مارو میخواد چکار البته دور از جون همه شما.پس وعده ما روز 25مرداد لبنیات خریدن ممنوع.
عباس حسيني
|
1393/05/18 - 12:27
2
29
من هم مي دانم زحمت كشيده شده ولي اين سايت ديگر به سايت قصه گويي و قصه نويسي تبديل شده و بشدت دارد وقت تلف مي شود
پاسخ ها
صالحی
|
1393/05/20 - 13:29
باسلام .تاریخ پراست ازقصه وعبرتها.همه از شرکت کاشانه انتظار شق القمرداریم .اگرپیشنهادوراه کارعملی داریم ،اعلام کنیم و ازشنیدن درددلهای همدیگردراین سایت هم شکایت نکنیم.طرفهای مقابل دارای همه نوع امتیاز وقدرت می باشند،اگرهرکدام ازما به جای مدیران شرکت کاشانه بودیم ،چه ابتکاری می توانستیم بعمل بیاوریم؟اگرکسی عرضه بیشتری دارد،به میدان بیایدوگرنه با سخنان نیش دار،مدیران شرکت را نیازارد.جالب است که از این همه مالکان،درتجمعات فقط عده ای حضورمی یابند.وآن مالکان ترسو،بدون قصه هم خودرابه خواب می زنند.پس بایدقصه گفت ،تالااقل آنها بهانه ای برای خوابشان داشته باشند.
مهدی کفایتی
|
1393/05/18 - 12:45
0
1
جناب دکتر ،با سلام ،آرزوی توفیق و دست مریزاد:نمی دانم آیا پدر اینجانب به شرکت وکالت داده یا خیر ؟ لطفا ارایه رهنمون فرمایند"""""با تقدیم احترام
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/18 - 21:58
با سلام . لطفا با دفتر شرکت تماس بگیرید و از وکالت پدر گرامیتان به شرکت سوال بفرمایید. پاسختان رو همان لحظه خواهند داد. با تشکر
حاج رضا زعفراني
|
1393/05/18 - 20:51
0
0
روز14 مرداد در نخستین جلسه علنی شورای شهر تهران پس از تعطیلات تابستانی، رئیس شورا مسجدجامعی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص جلوگیری از وجود ساخت‌وساز در ارتفاعات 1800 متر گفت: شهردار تهران باید گزارشی از ساخت و سازهای بالای 1800 متر ارائه کند زیرا این موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری است.................... با تشکر از جناب مسجد جامعی در خصوص یاد آوری تاکیدات مقام رهبری بر عدم ساخت و ساز در ارتفاع 1800 به بالا می خواستم به ایشان عرض کنم که همزمان مقام رهبری دستور فرمودند که به مردم زمین و یا خانه به جایگزینی زمینشان که اجازه ساخت نگرفتند بدهید...... لذا بنظرم صحیح نیست که بعد از 6 سال از صدور دستور ایشان فقط جنبه نافی فرمانشان که برای مردمی که در ارتفاعات زمین دارند و زمین را از طریق تعاونی برای ساخت خانه خریداری کرده اند و الان هم در عسر و هرج هستند تاکید شود ولی بخش دوم سخنان ایشان که حق الناس است کلاً بدست فراموشی سپرده شود و فقط ازاین تاکید مقام رهبری در بخشی خرج شود که ناتوانی مدیریت اجرائی کشور را در اجرای تمام فرمان پوشش می دهد استفاده شود البته همگان می دانیم وکه حتی در حال حاضر هم در ارتفاعات تا 2000 متر در دو شهرک محلاتی قائم و کوی فراز دانشگاه علوم و تحقیقات...... ساخت و ساز در حال انجام است خبر 20:30 مورخ یکشنبه 12 مرداد 93 گزارش مبسوطی در این زمینه پخش کرد
علرضا سلیمی
|
1393/05/18 - 22:54
0
5
با این همه در خواست برای تجمع سکوت می کنید.اگر مطلب خواصی است به ما هم بگویید.اگر تهدیدی در کار است با اعضا در میان بگذارید .همه به اتفاق خفه میشویم.
محمد پیری بلاسی
|
1393/05/18 - 23:29
0
8
با سلام وارزوی سلامتی برای همه کاشانه ایهای مظلوم. وبا تشکرازشرکت کاشانه وخسته نباشید به تمام اعضامحترم .باز هم بدقولی اول وزارت مسکن بعدوزارت جهاد بعدسازمان جنگلهاومراتع بعدمعماریوشهرسازی بعدازان استانداری وبعدشهرداری ودراخر مجلس وبازهم جهادوبازوزارت مسکن.نمیدانم .یعنی حل این مشکل کوچک اینقدر سخت است پس وای به حال ملت وما که دل به چکسانی خوش کردیم که هیچ کس حاضر نیست حق قانونی وشرعی خیل عظیم مردم را مقدم شمرده وبا الفاز بازی نکنند.رهبر عزیز خواهشا خود بفکر ما مظلومین باش چون ما بعد از خدا امیدمان شما هستید .در این دنیا یارویاوری جز شما نداریم به امید یاری شما.یک ستم دیده .
محمد پیری بلاسی
|
1393/05/18 - 23:37
0
0
باسلام.ایازیتونیها جزو تشکل تعاونیها نیستند.اگر هستند چکونه وبتنهایی تجمع میگزارند
محمد پیری بلاسی
|
1393/05/18 - 23:38
0
1
باسلام.ایازیتونیها جزو تشکل تعاونیها نیستند.اگر هستند چکونه وبتنهایی تجمع میگزارند
حمید مدنی
|
1393/05/19 - 00:12
1
12
با سلام تنها امتیاز ما تعداد جمعیتی است که در کل تعاونیها در گیر مشکل میباشند و اگر بتوانیم به درستی و مدیریت شده از آن برای حل مشکل استفاده کنیم مطمعا هیچ قدرتی توانایی جلوگیری از آن را نخواهد داشت دوستی اشاره کرده بود که مثلا هیچکس لبنیات نخرد پیشنهاد بسار خوبی میباشد چه کارها که نمیتوان با اتحاد همبستگی انجام داد در چنین موقعیتی بهترین ابزار برای رسیدن به هدفمان استفاده درست از جمعیتی که سالهاست درگیر ماجرا هستند میباشد..لطفا اگر کسی پیشنهادی در این رابطه دارد بازگو کند با همکاری هم آن را اجرایی کنیم ...خیلی زود جواب خواهد داد اگر تمام ذینفعان همکاری کنند اطلاع رسانی درست به موقع شود
شکیبا
|
1393/05/19 - 01:42
0
36
با سلام و تشکر از اقای مهندس افضلی ، این سالها وماهها وروزها عمر ماست که میگذرد ایا ما واقعاً مستحق این همه انتظاریم ، باشد روزی برای کسانی که این همه سنگ سر راه ما انداختن در صف انتظار بخشش خداوند قرار بگیرند.
علیرضا مهتاب
|
1393/05/19 - 08:31
0
11
با سلام و خسته نباشید به همه مخصوصا آقای میرافضلی .خواهشا یه فکری بکنید دیگه تموم شه بخدا دیگه خسته شدیم از مستاجری و از انتظار و هی امیدواری و هی ناامیدی .توروقران تورو کسی که میپرستید تکلیفو یسره کنید یعنی اگه واقعا میدونید سرکاریم مردم رو به تجمع سر زمینها و ساخت وساز راهنمایی کنید بخدا زمین خودمونه کسی نمیتونه بکشه مارو که .بابا من خودم شاهد بودم زمین منابع طبیعی رو ساختن تو حصارک پونک اومدن خراب کنن طرف گفت بیرون نمیاییم اگه میخواهید رو سرمون خراب کنید الان بهشون سندم دادند.
عباس محتشم
|
1393/05/19 - 08:44
1
2
چقدر عبرتها زیادند ولی عبرت گرفتن چقدر کم است آقاي دكتر ميرافضلي امام علي (ع) آن وقت اين حرف را مي فرمود اين حرف چه ربطي به سردمدارن ما را دارد! مگر همخوني دارد؟
پاسخ ها
صالحی
|
1393/05/20 - 13:18
با سلام .جناب آقای محتشم ،سخنان علی علیه السلام کهنگی ندارد.تمام نهج البلاغه واحادیث ی که ازایشان روایت می شود،درزمان حال حاضروحتی درآینده،دارای مصداقهای فراوانی است.گویا شما از مدیران هستید وخودرامصداق عبرتها نمی بینید.امام علی (ع)فراتراززمان خودش بود.همه ی ما وازجمله سردمداران محتاج و مستحق ،نصایح وفرمایشات مولا علی علیه السلام درهرزمان هستیم.
صانع پرست
|
1393/05/19 - 09:36
0
2
باسلام وخسته نباشید ،به اعضاء و کاشانی های محترم ،جناب آقای دکترمیرافضلی قبلا اعلام نموده بودید که کارگروه های درشرکت کاشانه تشکیل شده است لطف فرموده گزارشی ازعملکرد این کارگروه ها به اطلاع اعضاء محترم رسانده گردد.باتشکر
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/20 - 11:38
با سلام و احترام...گزارشاتی که گهگاه منتشر می شود حاصل عملکرد کارگروههاست
صانع پرست
|
1393/05/19 - 09:38
0
0
باسلام وخسته نباشید ،به اعضاء و کاشانی های محترم ،جناب آقای دکترمیرافضلی قبلا اعلام نموده بودید که کارگروه های درشرکت کاشانه تشکیل شده است لطف فرموده گزارشی ازعملکرد این کارگروه ها به اطلاع اعضاء محترم رسانده گردد.باتشکر
زحيم جعفري
|
1393/05/19 - 09:47
27
5
با سلام و تشكر از زحمات مديران تعاوني ها كه بي منت از حقوق مالكين زمين ها دفاع مي كنند. لطفآ يكي به بنده توضيح دهد منشاء اين صحبت 40 درصد چي و چه كسي است؟ آيا دبيرخانه تعاوني ها اين را تاييد كرده؟ از تمام مالكين مي خواهم با زدن منفي به مطلب خودم مخالفت خود را با اين پيشنهاد ظالمانه اعلام كنند.
پاسخ ها
سامان بلور
|
1393/05/21 - 09:00
ببخشيد كه اشتباه مثبت زدم. بنده به اين پيشنهاد ظالمانه يك ميليون منفي مي زنم.
موسوی
|
1393/05/19 - 18:58
2
22
نه سازش نه تسلیم . نبرد تا پیروزی تجمع تجمع این آخرین امید است . تجمع تجمع این آخرین نبرد است. تجمع تجمع این آخرین سلاح است. تجمع تجمع راهکاری بهترین است. تجمع تجمع حرف دل اعضاء است. تجمع تجمع تجمع تجمع تجمع تجمع
پاسخ ها
صالحی
|
1393/05/20 - 13:35
با سلام،جناب آقای موسوی ،به نظر شما،تجمع با چه تعدادازمالکان اثربخش خواهدبود؟آیا شما ومن وشرکت کاشانه چه تعداداز مالکان را می توانیم به تجمع بیاوریم؟البته می شود با دادان فراخوان یک هفته قبل ازتجمع،درهمین سایت از مالکان خواسته شودکه برای روزتجمع ثبت نام نمایندتا ببینیم چه تعداداز مالکان برای روزموعودثبت نام می کنند وباانتشارلیست ثبت نام کنندگان،معیاری بدست آیدوسپس تجمع برگزارگردد.
موسوی
|
1393/05/19 - 18:59
0
0
نه سازش نه تسلیم . نبرد تا پیروزی تجمع تجمع این آخرین امید است . تجمع تجمع این آخرین نبرد است. تجمع تجمع این آخرین سلاح است. تجمع تجمع راهکاری بهترین است. تجمع تجمع حرف دل اعضاء است. تجمع تجمع تجمع تجمع تجمع تجمع
موسوی
|
1393/05/20 - 06:31
0
10
تهران بزرگ - ایرنا - تعدادی از اهالی شهرک زیتون در حوالی تهران در اعتراض به عدم صدور مجوز ساخت و ساز در این منطقه، پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در برابر ساختمان ریاست جمهوری تجمع کردند. به گزارش ایرنا، تعداد 150 نفر از افرادی که در منطقه سرخه حصار دارای سند زمین هستند با تجمع در مقابل ساختمان ریاست جمهوری خواستار صدور مجوز ساخت و ساز و جلوگیری از تخریب ملک های خود شدند. منوچهر جمالی ، یکی از صاحبان ملک در این منطقه گفت: واگذاری زمین معوض یا پرداخت وجه زمین یا ملک همواره در سال های گذشته مورد تاکید بوده و انتظار داریم تا حکمی که از دهه 60 تا کنون صادر شده، اجرایی شود. وی ادامه داد: ما مالکان زمین ها تاکنون بارها ساخت و ساز انجام داده ایم ولی بعد از مدتی بدون اعلام قبلی املاک ما را تخریب کرده اند. جمالی ادامه داد: این مشکل با آنکه در سال های گذشته چندین بار به صدور حکم ازسوی مراجع قضایی انجامیده هنوز بدون حل مانده است
موسوی
|
1393/05/20 - 09:42
0
23
به نظر می رسد با توجه به شرایط خاص وزیر راه و مسکن شرایط برای یک تجمع جانانه مهیا باشد غفلت نشود از همین امروز اعلان تجمع بفرمایید.
موسوی
|
1393/05/20 - 11:47
0
26
فقط تجمع، فقط تجمع جلوی مجلس، تجمع
محمد پیری بلاسی
|
1393/05/20 - 13:19
1
17
باسلام.مگرما مردم این مملکت نیستیم که حق وحقوق زمینهای مارا نمیده اند.مگر پدرانما برای دفاع ازاین مرزوبوم به جبهه نرفتند .مگرماهمیشه درراهپیمایها حاضر نبوده ایم.مگرما در رای دادن ازهم سبقت نگرفتیم.حالاما۲۵۰۰۰نفرخارجی شدهایم یعنی درمملکت امام زمان ع کسی نیست جوابگوباشد .ای رهبر مسلمین جهان برس به دادما مظلومین .حضرت اقا جان مادرت فاطمهالزهرا س برس به دادما
محمد پیری بلاسی
|
1393/05/20 - 13:24
0
0
باسلام.مگرما مردم این مملکت نیستیم که حق وحقوق زمینهای مارا نمیده اند.مگر پدرانما برای دفاع ازاین مرزوبوم به جبهه نرفتند .مگرماهمیشه درراهپیمایها حاضر نبوده ایم.مگرما در رای دادن ازهم سبقت نگرفتیم.حالاما۲۵۰۰۰نفرخارجی شدهایم یعنی درمملکت امام زمان ع کسی نیست جوابگوباشد .ای رهبر مسلمین جهان برس به دادما مظلومین .حضرت اقا جان مادرت فاطمهالزهرا س برس به دادما
محمد پیری بلاسی
|
1393/05/20 - 13:27
0
0
باسلام.مگرما مردم این مملکت نیستیم که حق وحقوق زمینهای مارا نمیده اند.مگر پدرانما برای دفاع ازاین مرزوبوم به جبهه نرفتند .مگرماهمیشه درراهپیمایها حاضر نبوده ایم.مگرما در رای دادن ازهم سبقت نگرفتیم.حالاما۲۵۰۰۰نفرخارجی شدهایم یعنی درمملکت امام زمان ع کسی نیست جوابگوباشد .ای رهبر مسلمین جهان برس به دادما مظلومین .حضرت اقا جان مادرت فاطمهالزهرا س برس به دادما
محسن آذرمی
|
1393/05/20 - 16:04
0
30
با سلام اين مجلسي ها هم كاري براي ما نكردند . پس از دهفته تعطيلات تابستاني كه برگشتند چه كردند؟!!! خنده دار است اولين قانوني كه تصويب كردند مواردي براي افزايش نرخ باروري جمعيت . آخر كسي نيست به اينها بگويد و بفهماند جواني كه خانه ندارد و كار ندارد كجا برود زندگي كند تا بچه دار شود؟ كنار خيابان كارتون خوابي كند؟ اينها نگران آينده خود هستند. زيرا كشوري كه زاد و ولد نداشته باشد خيلي زود پير شده و دشمن هم راحت و آسوده سرزمين مقدس مارا اشغال خواهد كرد.آنوقت ميشويم يك كشور ضعيف مانند فلسطين و غزه
موسوی
|
1393/05/20 - 20:48
0
18
پس شما رو به خدا فراخوان رو زودتر بدین، تا کسانی که می خوان واسه تجمع بیان ثبت نام کنن.
موسوی
|
1393/05/20 - 20:49
0
0
پس شما رو به خدا فراخوان رو زودتر بدین، تا کسانی که می خوان واسه تجمع بیان ثبت نام کنن.
خاکباز
|
1393/05/20 - 23:58
2
2
با عرض سلام خدمت شما عزیزان کاشانه ای.ایا شما هم مثل ما از این زمینها دارید یا فقط مدافع منافع ما هستید؟ نمیدانم از اینکه مشکل زمینها حل نشود چه استفاده ای میبرید که هیچ عکسلعملی نسبت به این همه بی تفاوتی دولتمردان (به ظاهر دولت مرد) نشان نمیدهید . از چی میترسید . یا شاید وقت ان رسیده که تغییراتی در هیئت مدیره ایجاد شود.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/21 - 10:35
با سلام و احترام- خیر. ما تعهدی در قبال افرادی که مانند جناب عالی عضو شرکت کاشانه نمی باشند ، نداریم. اسم شما در لیست اعضا مشاهده نشده است و ما فقط مدافع منافع اعضای خود هستیم. ضمنا اگر هستید به دفتر شرکت تماس گرفته و اسم شما حتما به لیست اضافه گردد.
در مورد پاسخ بخش دوم سوال شما گر چه موظف نیستیم که پاسخ بدهیم اما به دلیل اینکه به ما سر می زنید و ما را کمک میکنید بگوییم که بله همه اعضای هیات مدیره صاحب سند مراد آباد و سوهانک هستند و اکثرا مستاجر و خانه به دوشند.
در مورد ترس فرمودید ، بله ما میترسیم .  ما از این میترسیم که اشتباهی نکنیم که منافع اعضا به خطر بیوفتند. تا در نزد خدا و شما عزیزان شرمنده بشویم..
ناشناس
|
1393/05/21 - 13:10
مثلاً چه گلي به سر اونايي كه تعهد داريد زديد كه منت سر اونايي كه عضور نيستند ميذاريد من تنها به سايت شما جهت خير گرفتن مراجعه ميكنم ولي اين ادبيات شما من ياد ادبيات همين وزارت مسكنيا ميندازه .
حسين سجادي
|
1393/05/21 - 00:20
0
1
سلام خدمت جناب اقاي دكتر ميرافضلي ضمن تشكر از زحمات جنابعالي و همكارانتان ظاهرا بنياد مستضعفان زمين هاي تعدادي از اعضاي تعاوني هواپيمايي را به قيمت خيلي پايين خريداري كرده است بنظر جنابعالي بقيه اعضاي تعاوني مزبور چه كاري انجام دهند اگر نفروشند مشمول اقدامات شما و همكارانتان مي شوند ؟ ايا مي توانند در مقابل بنياد مقاومت كنند؟ لطفا راهنمايي فرماييد تا حق اعضا پايمال نشود
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/25 - 14:17
با سلام وعرض ادب - شرکت کاشانه با آقای ساولانیان در خصوص پرسش شما صحبت کردند و ایشان در جواب فرمودند خرید و فروش اراضی برای مالکان آزاد است و میتوانند به اشخاص یا به سازمان های دولتی بفروشند ولی چون ارگانها و سازمانهای دولتی به قیمت حداقلی و به قیمت زمین دولتی آز آنها خریداری میکنند صلاح نیست که به ارگانهای یاد شما بفروشند که این فروش به ضرر مالکان خواهد بود و ایشان پیشنهاد نمودندکه اندکی صبر کنند تا با ارزش افزوده بالایی در اسرع وقت این اراضی تعیین تکلیف خواهد شد.
حسين سجادي
|
1393/05/21 - 00:20
0
0
سلام خدمت جناب اقاي دكتر ميرافضلي ضمن تشكر از زحمات جنابعالي و همكارانتان ظاهرا بنياد مستضعفان زمين هاي تعدادي از اعضاي تعاوني هواپيمايي را به قيمت خيلي پايين خريداري كرده است بنظر جنابعالي بقيه اعضاي تعاوني مزبور چه كاري انجام دهند اگر نفروشند مشمول اقدامات شما و همكارانتان مي شوند ؟ ايا مي توانند در مقابل بنياد مقاومت كنند؟ لطفا راهنمايي فرماييد تا حق اعضا پايمال نشود
حسين سجادي
|
1393/05/21 - 00:21
0
0
سلام خدمت جناب اقاي دكتر ميرافضلي ضمن تشكر از زحمات جنابعالي و همكارانتان ظاهرا بنياد مستضعفان زمين هاي تعدادي از اعضاي تعاوني هواپيمايي را به قيمت خيلي پايين خريداري كرده است بنظر جنابعالي بقيه اعضاي تعاوني مزبور چه كاري انجام دهند اگر نفروشند مشمول اقدامات شما و همكارانتان مي شوند ؟ ايا مي توانند در مقابل بنياد مقاومت كنند؟ لطفا راهنمايي فرماييد تا حق اعضا پايمال نشود
حسين سجادي
|
1393/05/21 - 00:23
0
0
سلام خدمت جناب اقاي دكتر ميرافضلي ضمن تشكر از زحمات جنابعالي و همكارانتان ظاهرا بنياد مستضعفان زمين هاي تعدادي از اعضاي تعاوني هواپيمايي را به قيمت خيلي پايين خريداري كرده است بنظر جنابعالي بقيه اعضاي تعاوني مزبور چه كاري انجام دهند اگر نفروشند مشمول اقدامات شما و همكارانتان مي شوند ؟ ايا مي توانند در مقابل بنياد مقاومت كنند؟ لطفا راهنمايي فرماييد تا حق اعضا پايمال نشود
کفایتی
|
1393/05/21 - 06:57
2
7
جناب آقای دکتر میر افضلی و همراهان عزیز:::::عدم اتخاذ برنامه برای یک تجمع با شکوه ،حکایت از اتفاقات امیدوار کننده می باشد که در این صورت اطلاع رسانی شرکت موجب کاهش نگرانی و خشم مالکین عزیز می گردد ،بنابراین درغیر این صورت تنظیم برنامه تجمع با توجه و خواست اکثریت ، مطلوب و معقول است ، چرا که بدون خواست ، فریاد مظلومانه و حق طلبانه و پیگیری حضوری در صحنه احتمال اقدام از سوی مسولین ذی ربط کم است """"""باید موضوع گسترده شود"""""" باید موضوع گسترده شود ، سپاس از زحمات بی شائبه جناب عالی و کلیه همکارانتان و با ارزوی توفیق
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/21 - 10:45
با عرض سلام و ادب خدمت شما بزرگوار عرض کنیم با توجه به اینکه شرکت کاشانه همه جوانب موضوع را تحت کنترل و پیگیری دارد به هیچ عنوان تا این لحظه تجمع را به صلاح شما عزیزان نمیداند. گر چه زمان در حال گذر است اما در این مدت خبر های خوب و بد زیاد اتفاق افتاده است که شرکت و دبیرخانه سخت در حال پیگیری موضوعات می باشد. دوست عزیز و گرامی برای عبور از این مشکلات شما مو می بینید و ما پیچش مو . ضمنا عدم انتشار برخی از اخبار و اتفاقات جدید دلیل بر اینست که شرکت را  فعلا از درج برخی از اخبار تحت فشار گذاشته اند تا کارها آنچه که به طور شایسته است بهتر پیش برود. با تشکر از حضور شما
محمد رضا محمد كريمي
|
1393/05/21 - 08:54
1
24
با سلام، در صفحه دوم روزنامه انگليسي زبان IRAN DAILY كه از تهران منتشر مي شود، خبري به عنوان "Problem unresolved for 28 years" (مشكل حل نشده 28 ساله) چاپ كرده. اين خبر خيلي مختصر مشكل زمينها را بيان مي كند و مي نويسد كه 25,000 كارمند به مدت 28 سال در به در دنبال مجوز ساخت هستند در حاليكه دولت مردان و نظاميان بالاي ارتفاع 2000 متر هم خانه ساخته اند.
لیلا مرادی
|
1393/05/21 - 15:17
0
4
امیدوارم به زودی خبرهای خوبی بشنویم من همه حقوق بازخریدی ام رو چند سال پیش دادم و دو قطعه کوچک این زمینها رو خریدیم به امید روزی که بتونم توشون خونه بسازم . مردم به اندازه کافی با بدبختی هاشون دست به گریبان هستند امیدوارم این مسله رو حل کنند . انقدر این صفحه رو چگ میکنم که حالم بد میشه
مذحجی
|
1393/05/21 - 18:40
1
6
با سلام. عذر می خوام. جناب دکتر چرا باید شرکت را تحت فشار قرار بدهند برای انتشار خبر. مگر نعوذبالله قتلی صورت گرفته یا مسئولین دارن ارتکاب به جرم می کنند. مگر این مسئولین نمی بینند که مردم تحت فشار هستند. چرا اخبار را منتشر نمی کنند. چرا خلاصه جلساتشان را به اطلاع اعضا نمی گذارند. اگر آنها نمی کنند، پس چرا شرکت کاشانه به مسئولین این موضوع را گوشزد نمی کند که مردم مدت هاست منتظر خبرند و حدود دو هفته است درخواست تجمع گسترده را دارند. مگر رابط ما با مسئولین کسی غیر از نمایندگامون هستن؟ آیا کسی هست که مشکلات ما را درک کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/23 - 10:50
با سلام خدمت شما برادر دلسوز جناب اقای مذحجی
خیر - قتلی صورت نگرفته اما از بعضی جلسات دولتی به ما تذکر داده اند که از هر گونه تحرکاتی جلوگیری شود تا موضوعات به نحو مطلوب پیش برود ما هم قول کوتاه مدت داده ایم و گفتیم اگر روند مطلوب خواسته مالکان نباشد بروز هر گونه اعتراضی در این خصوص ، مقصر را شما میدانیم و آن را ناشی از عملکرد ضعیفتان خواهیم دانست. به همین دلیل است که شرکت تا این لحظه صبر کرده است . موضوعات به دقت در حال بررسی است و هرگونه کم کاری به اطلاع شما خواهد رسید. تا کنون روند وزارت جهاد کشاورزی در حل مشکلات خوب بوده است. مخصوصا  جناب آقای جلالی رییس محترم سازمان جنگها و مراتع در اینخصوص  برای حل مشکل سخت تلاش می نمایند.
موفق باشید
معصومه صابری
|
1393/05/21 - 21:29
0
1
این همه میگیم تجمع جلوی مجلس چه فایده خود مجلسی ها و بقیه دست اندر کاران نمیخواهند این مشکل حل بشه یعنی زبون خوش رو متوجه نمیشن یه فکر دیگه ای بکنیم .من البته راه زیاد بلدم ولی .....منتظرم هستم ببینم اکثریت اعضا چی میگن و دکتر چی رو به صلاح میدونن.به امید موفقیت.چو عضوی به درد آورد روزگار .....دگر عضوها که رییس روسا باشن بفکر حساب بانکی خود و خانواده شان هستند.حلال نیست نکنید این کارهارو ....بده .....جییییییییییییزه خدا می برتتون جهنم. ما گفتیم.
morad moradi
|
1393/05/22 - 00:40
0
2
Problem unresolved for 28 years From 1986 till 2001, the Agricultural Jihad Ministry (thenknown as Construction Jihad Ministry) sold plots of land ranging from 100 to 600 square meters to 25,000 personnel. They are holding legal deeds for the land purchased. According to Tasnim News Agency, the plots of land are located in the northwest and northeast Tehran. Since these plots of land are situated 1,800 meters above the sea-level, Tehran Municipality refuses to grant construction permits. This is while many state and military entities have built houses even at an altitude of 2,000 meters above the sea-level. The personnel, mostly those who are retired and living in rented houses, have been running from pillar to post to obtain construction permits for the past 28 years. Iran-Daily.com http://www.iran-daily.com/newspaper/pagepdf/2097
محمود مرشدی زاده
|
1393/05/22 - 09:06
2
1
با تشکر از همه عزیزان شرکت کاشانه مهر شما امین و عزیزما هستید ازبعضی حرفهای دلسرد کننده ناراحت نشوید اینجانب تجربه کاری که شما دارید انجام میدهید رادارم وامان از زخم زبانها وکنایها وقتی که کار تمام میشود همه مدعی هستند دست حق همراه شما
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/23 - 10:38
با سلام خدمت شما برادر بزگوار-
جناب آقای مرشدی اگر قرار بود ما به حرف عده ای که جز تزریق نا امیدی به روح این مردم  درد کشیده است ، گوش میدادیم  خیلی وقت میبایست کارمان را تعطیل میکردیم . اینها افرادی هستند که صاحب ملک و املاک هستند و این زمین ها فقط برای افزایش سرمایه شان می باشد . با حرفهای خود مردم را تحریک میکنند تا  تجمع برگزار شود ولی خود از منزل زیر کولر از پشت کامپیوتردستور صادر میکنند و زحمات همه مردم و همه کسانی که در این راه عمر و زندگی خود را گذاشته اند را به سخره میگیرند و خود را دایه مهربان تر از مادر معرفی میکنند. شرکت تمامی نظرات دوستان را به دقت در جلسات  بررسی میکند . البته همانطور که مشاهده می فرمایید انتقادات منطقی دوستان نیز منتشر می شود هر چند اگر تند باشد. چون اگر انتقاد نباشد نمیتوان مشکلات و اشتباهات را اصلاح کرد. در خدمت شما هستیم . موفق باشید.
غلامحسین پیر حیاتی
|
1393/05/22 - 09:28
0
3
با سلام خدمت دکتر عزیز عرض خسته نباشید دکتر جان درست است که شما می فرمایید تجمع در این مقطع از زمان درست نیست و انها در حال تصمیم گیری و جلسه گذاشتن هستند اما به نظر شما چه کاری جز تجمع می تواند در تسریع بخشیدن به تصمیمات انها تاثیر گذار باشد؟
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/23 - 10:25

با سلام و عرض ادب به جناب اقای پیر حیاتی- اگر تجمع در موقع خود برگزار نگردد مطمئنا اثر خود را نخواهد داشت . حال که در دولت حرکتهای مثبتی دیده شده است کمی دیگر صبر میکنیم ....
ضمنا یادتان نرود که هیچ بهانه ای را نباید در این زمان به دست برخی از دولتیانی که مخالف این موضوع هستند و حل این مشکل را به ضرر خود میبینند داد.
اخبار را از همین سایت پیگیری کنید و منتظر هرگونه خبری در راستای فرمایش شما  از سوی دبیرخانه باشید.

محمد پیری بلاسی
|
1393/05/22 - 15:54
0
7
باسلام.خدمت دکتر عزیز وهمکارانشان در تشکل تعاونیها خسته نباشید عرض مینماییم خداقوت.اگر اخبار جدیدی از زمینها هست چه خوب چه بد لطفا اطلاع رسانی کنید وما را نیز درجریان قراردهید واقعا این بایکوت خبری ازار دهنده است ما با هزاران ارزو هرروز سایت رامرور میکنیم شاید اگر افراد درجریان اخبار روز از وضعیت زمینها قرار گیرند با نظرات خود بتوانند حتی کمک هم کنند ودیگر احساسی برخورد نکنند قضییه مو وپیچشه مو.....
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/23 - 10:15
با سلام خدمت جناب آقای پیری بلاسی- حتما در هفته آینده در این خصوص خبری خواهیم کذاشت.
زین العابدین یوسفی نژاد
|
1393/05/26 - 15:30
با سلام با اطلاع رسانی دقیق و به موقع اعضا را از نگرانی خلاصی دهید
سید کمال صادقی
|
1393/05/22 - 20:42
0
7
کریمی جان حرف از روز نامه ی خارجی زبان زدی؟ما دیلی میلی حالیمان نمی شه:اون روز نامه حرف در گوشی از خودش در کرده نخواسته که ما بشنویم . اما من گر چه روزی صد بار صهیونیست رو لعنت می کنم ولی یه چیزی بهت بگم ارزو می کنم من تو غزه بودم می دونی چرا؟چون یا شهید می شدم یا اگر زنده میماندم اسم ورسمی داشتم اگر خونه م ویران شده بود.زمینشو داشتم بالاخره یه کسی کمکم می کرد دو باره اونومی ساختم اخه ما انسانها همنوعیم مگه نه ؟اما کریمی جان غصه نخور خدای ما هم کریمه .بجای غصه زبونتو قویتر کن اما روز نامه نخون
ابوالفضل نوری
|
1393/05/23 - 12:26
2
1
تهیه طرحی برای ساماندهی و جلوگیری از ساخت‌وسازها در ارتفاعات تهران در دستور کار شورای شهر تهران قرار گرفته است. رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: براساس این طرح قصد داریم نسبت به جلوگیری از ادامه ساخت‌وساز در ارتفاعات تهران اقدام و از ادامه کار بخشی از پروژه‌های در حال ساخت با اعطای زمین‌هاي معوض و مذاکره با مالکان جلوگیری کنیم. به گزارش شهروند، محمد سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران که دیروز گزارشی از عملکرد یک‌ساله این کمیسیون را در جمع خبرنگاران ارایه ‌کرد در بخشی از سخنانش از آغاز اقداماتی در این کمیسیون و سایر کمیسیون‌های مرتبط در شورای شهر تهران برای رسیدگی به وضع ساخت‌وسازها در ارتفاعات تهران خبر داد. طرحی که به‌نظر می‌رسد اجرای آن در تهران یکی از پروژه‌های پرچالش پیش‌روی شهرداری تهران باشد. به گفته سالاری اعضای شورای شهر تهران در ادامه دیداری که با مقام معظم رهبری داشتند با توجه به تاکیدات ایشان مبنی بر جلوگیری از ساخت‌وساز در ارتفاعات تهران مشخصا ارتفاع بالای ١٨٠٠ و در برخی مناطق ارتفاع بالای ١٤٠٠متر تصمیم گرفته‌اند طرحی را برای جلوگیری از ساخت‌وسازهای جدید و نیز ساماندهی ساخت‌وسازهای موجود آماده کنند. او گفت: تصمیم شورا در رابطه با برخورد با ساخت‌وسازهای بالاتر از ١٨٠٠متر و برخورد با متخلفین این امر مربوط به دیروز و امروز نیست. این مطلبی است که حساسیت بالای مقام معظم رهبری را نیز به همراه دارد و شهرداری و شورای شهر نیز مکلفند در این رابطه عمل کنند. به گفته او شورای شهر تهران پیگیر تخلفاتی است که در این نواحی رخ داده و اگر ساخت‌وسازی خلاف طرح تفصیلی در این محدوده‌ها انجام شده باشد، تخریب می‌شود. او در عین ‌حال تأکید کرد: «اگر این ساخت‌وسازها مبتنی بر طرح تفصیلی باشد موردی ندارد و اگر مراحل قانونی آن در شورایعالی شهرسازی طی شده باشد، قانونی است.» به گفته سالاری، یکی از پیشنهاداتی که اکنون در جلسات کارشناسی که در این‌باره برگزار می‌شود مطرح شده جابه‌جایی بخشی از ساخت‌وسازهای در حال انجام در ارتفاعات است به‌گونه‌ای که با در نظر گرفتن حقوق مکتسبه افرادی که به صورت قانونی در ارتفاعات تهران مجوز ساخت‌وساز گرفته‌اند شرایطی برای انتقال این ساخت‌وساز به نواحی دیگری از تهران فراهم شود. او گفت: «البته این کار بسیار دشوار است چراکه به ‌هر حال برای افرادی که قبلا مجوز گرفته‌اند و در حال ساخت در این مناطق هستند حقوق مکتسبه‌ای ایجاد شده که ما این حقوق را به رسمیت می‌شناسیم اما این برنامه را داریم که با هماهنگی با شهرداری تهران و پس از تصویب در شورای شهر با اعطای زمین‌های معوض و جلب رضایت مالکان شرایطی را فراهم کنیم که بخشی از ساخت‌وسازهایی که قرار بوده در ارتفاعات انجام شود به منظور حفظ تنفسگاه‌های شهری تهران به جای دیگری انتقال یابند.» http://www.tabnak.ir/fa/news/425436/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%E2%80%8C%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86
محسن آذرمی
|
1393/05/23 - 13:14
0
0
با سلام و خسته نباشيد خدمت شركت كاشانه و اعضا محترم آقاي دكتر ميرافضلي تعداد بازديدكنندگان از سايت شما نسبت به تعداد اعضا خيلي خيلي كم است . وقتي دقت ميكنيم تنها اندكي هستند كه مراجعه ميكنند و كامنت ميگذارند. اگر مالكين اين زمين ها 25000 نفر باشند و اگر هر كدام مانند من روزي 3 بار به سايت سر بزنند بايد روزي حد اقل روزي 25000 مراجعه كننده داشته باشيد . حالا ميگيم اعضا روزي يكبار سر بزنند بايد روزي 25000 مراجعه كننده داشته باشيد. اين مسئله نشان دهنده اين است كه خيلي از مالكين از وجود اين سايت بي خبرند . نمونه اش هم بنده سراغ دارم مثلا دايي خودم كه در زيتون زمين دارد ولي از وجود اين سايت خبر نداشت. لطفا با متخصصين رايانه مشورت كنيد تا شا را راهنمايي كنند و راههاي شناساندن شما را به مالكان نشان دهند. ميدانم كه همچين راهكارهايي هست چون بنده خودم سايت دارم و كار بيزينست ميكنم و با استفاده از اين روشها تا حدودي موفق بوده ام. واسلام موفق باشيد.
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/26 - 15:28
با سلام و احترام...تعداد بازدید کنندگان روتین این سایت روزانه 1700 تا 2000 نفر است و تغییری رخ نداده است. تعداد بازدید کل این سایت از بدو تاسیس نیز تا این لحظه 1823922 بوده است
احمد سادات
|
1393/05/23 - 13:41
1
0
با سلام خدمت دكتر عزيز و كليه دست اندركاران شركت كاشانه خسته نباشيد و خدا قوت،‌طي پيگيري از ديگر تعاوني ها مثل آموزش و پرورش كه آنها هم مشكلي مانند ما دارند . همه ميگويند صبر كنيم خوب است چون كاركنان وزارت جهاد دارند پيگيري زمينهاي خودشان را ميكنند و هر تصميمي براي جهادي ها بگيرند مشمول حال آنها هم ميشود. من طي تجمعات قبلي فقط تعدادي خاصي آنهم فقط همكاران جهادي را ميبينم . چرا در تجمعات نفرات ديگر تعاوني ها نيستند .
پاسخ ها
میرافضلی
|
1393/05/26 - 15:29
با سلام و احترام....کمبود حضور مالکین یک معضل است و علت آن نیز عمدتا خستگی و فرسوده شدن و مزمن شدن کار است
موسوی
|
1393/05/23 - 14:03
1
3
شورای شهر تهران پیگیر تخلفاتی است که در این نواحی رخ داده و اگر ساخت‌وسازی خلاف طرح تفصیلی در این محدوده‌ها انجام شده باشد، تخریب می‌شود. کد خبر: ۴۲۵۴۳۶ تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۶ - 14 August 2014 تهیه طرحی برای ساماندهی و جلوگیری از ساخت‌وسازها در ارتفاعات تهران در دستور کار شورای شهر تهران قرار گرفته است. رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: براساس این طرح قصد داریم نسبت به جلوگیری از ادامه ساخت‌وساز در ارتفاعات تهران اقدام و از ادامه کار بخشی از پروژه‌های در حال ساخت با اعطای زمین‌هاي معوض و مذاکره با مالکان جلوگیری کنیم. به گزارش شهروند، محمد سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران که دیروز گزارشی از عملکرد یک‌ساله این کمیسیون را در جمع خبرنگاران ارایه ‌کرد در بخشی از سخنانش از آغاز اقداماتی در این کمیسیون و سایر کمیسیون‌های مرتبط در شورای شهر تهران برای رسیدگی به وضع ساخت‌وسازها در ارتفاعات تهران خبر داد. طرحی که به‌نظر می‌رسد اجرای آن در تهران یکی از پروژه‌های پرچالش پیش‌روی شهرداری تهران باشد. به گفته سالاری اعضای شورای شهر تهران در ادامه دیداری که با مقام معظم رهبری داشتند با توجه به تاکیدات ایشان مبنی بر جلوگیری از ساخت‌وساز در ارتفاعات تهران مشخصا ارتفاع بالای ١٨٠٠ و در برخی مناطق ارتفاع بالای ١٤٠٠متر تصمیم گرفته‌اند طرحی را برای جلوگیری از ساخت‌وسازهای جدید و نیز ساماندهی ساخت‌وسازهای موجود آماده کنند. او گفت: تصمیم شورا در رابطه با برخورد با ساخت‌وسازهای بالاتر از ١٨٠٠متر و برخورد با متخلفین این امر مربوط به دیروز و امروز نیست. این مطلبی است که حساسیت بالای مقام معظم رهبری را نیز به همراه دارد و شهرداری و شورای شهر نیز مکلفند در این رابطه عمل کنند. به گفته او شورای شهر تهران پیگیر تخلفاتی است که در این نواحی رخ داده و اگر ساخت‌وسازی خلاف طرح تفصیلی در این محدوده‌ها انجام شده باشد، تخریب می‌شود. او در عین ‌حال تأکید کرد: «اگر این ساخت‌وسازها مبتنی بر طرح تفصیلی باشد موردی ندارد و اگر مراحل قانونی آن در شورایعالی شهرسازی طی شده باشد، قانونی است.» به گفته سالاری، یکی از پیشنهاداتی که اکنون در جلسات کارشناسی که در این‌باره برگزار می‌شود مطرح شده جابه‌جایی بخشی از ساخت‌وسازهای در حال انجام در ارتفاعات است به‌گونه‌ای که با در نظر گرفتن حقوق مکتسبه افرادی که به صورت قانونی در ارتفاعات تهران مجوز ساخت‌وساز گرفته‌اند شرایطی برای انتقال این ساخت‌وساز به نواحی دیگری از تهران فراهم شود. او گفت: «البته این کار بسیار دشوار است چراکه به ‌هر حال برای افرادی که قبلا مجوز گرفته‌اند و در حال ساخت در این مناطق هستند حقوق مکتسبه‌ای ایجاد شده که ما این حقوق را به رسمیت می‌شناسیم اما این برنامه را داریم که با هماهنگی با شهرداری تهران و پس از تصویب در شورای شهر با اعطای زمین‌های معوض و جلب رضایت مالکان شرایطی را فراهم کنیم که بخشی از ساخت‌وسازهایی که قرار بوده در ارتفاعات انجام شود به منظور حفظ تنفسگاه‌های شهری تهران به جای دیگری انتقال یابند.»
پاسخ ها
مهری
|
1393/05/24 - 22:40
طرح تفصیلی ینی چی ینی پارتی بازی و برا از مابهترون
احمد سادات
|
1393/05/23 - 15:06
2
13
با سام وخسته نباشيد هفته دولت در پيش است انشاالله دست خالي از دست دولتيان بيرون نيائيم
مذحجی
|
1393/05/25 - 02:21
0
11
خدا کنه روند اینطور که میگید ادامه پیدا کنه. والا تجمع هم کار ساده ای نیست. هم برای شرکت هم برای اعضا. اما چه کنیم. در شرایط خاص مجبوریم. انشاالله هرچه زودتر خبر خوبی از جانب شما بشنویم.ممنون از پاسختون. از جناب مرادی و کریمی هم بابت پیدا کردن یک خبر انگلیسی تشکر میکنم. خدارو شکر اعضا در تمام زمینه ها فعال هستند.
پاسخ ها
ناشناس
|
1393/05/25 - 17:54
بله در همه زمینه ها الا تجمع که در واقع یک مبارزه میدانی است برای حمایت و تقویت موضع مذاکره کنندگان.شک نکنید که یک تجمع بزرگ قدرت چانه زنی نمایندگان ما در کاشانه سبز را بطور چشمگیری افزایش خواهد داد
اردشیر صالحی
|
1393/05/25 - 09:55
0
6
با سلام .(کمی ریشخند دپی اجابت فرمایشات جناب آقای قنبرزاده):قسمت اول: دولت ،مجلس وقضائیه محترم، پرازخاصیت جمهوری اسلامی ایران بدینوسیله پیشنهاداتی را برای توسعه بلاتکلیفی مالکان اراضی شمال تهران درراستای گسترش و رعایت حقوق شهروندی ونیز حفظ حریم تهران به استحضارمی رساند. امید است که این پیشنهادات، با توجه به اصل حفظ حرمت وحریم احداث کنندگان برجها درارتفاع بیش از 1800متر و جلو گیری از هرگونه تک خوری دراحداث بروج چندطبقه، وبه لحاظ آنکه مجلس همچنان در راس امور است، در برنامه هایی که به فضل ومدد مدیران باکفایت برای موضوع زمین ومالکیت اراضی درایران 1400 ،طراحی خواهدشد، لحاظ گردد. 1- دولت مکلف شودکه در جهت کنترل بر بازار زمین، ابتدا با هماهنگی سازمان ثبت اسنادواملاک ، نام سندمالکیت منقوله دارسربی را به کاغذ پاره تغییر دهد، سپس به خاطر تحریم وعدم اجازه ساخت وساز اراضی توسط مقامات محترم وحساسیت خاص ایشان، با تکیه بر حیلی (حیله هایی)نظیر امروز برو فردابیا،،،، هنوز تحت بررسی است،،،،،قراراست اراضی معوض از چیتگر بدهند،،،،بازدیدهای کارشناسی انجام خواهدشد،،، ضرب الاجل شش ماهه تعیین می شود و بسیاری از وعده های سرخرمن دیگر،مالکان یالقوز را امیدوارنگه دارندتاسن افزایش امید به زندگی درکشور ایران کاهش نیابد ورتبه کشوردر شادی وامیدبه زندگی درجهان بالاتر تاثریا رود واز سوی دیگر دست دولت به ویژه وزارت بسیار فخیمه والبته ناقلا ی راه وشهرسازی ،برای هر نوع کنترلی بر بازار زمین باز باشد. 2- با توجه به آمارها وواقعیات موجود،به دلیل اینکه 90درصد هزینه شهرداری ونیز برجهای چند طبقه شمال تهران، به طور غیرمستقیم از طریق دلالی ورانت تامین می شود و سپس مستقیما ازسر سفره مردم برداشته می شود، به همین دلیل همیشه وبه تدریج سفره مردم خالی از نان خواهدشد، لذا پیشنهاد می گردد وزارتین اقتصادودارایی،کشوروجهاد کشاورزی،نسبت به پیش بینی یارانه نان وزمین درفاز نودونهم ازقانون هدفمندسازی یارانه ها اقدام نمایند.وزارتخانه های یادشده موظف هستندآیین نامه اجرایی این بندرا در قرن آینده تدوین وبه تصویب مجلس برسانند. 3- طبق مصوبات سابق والبته بی ارزش خانه ملت،مقررگردیده بودتا یک درصد سود تمامی نهادها و ارگانها و وزارتخانه ها به گسترش فعالیتهای ورزشی اختصاص یابد که تا کنون اجرایی نشده است. لذا وزارت ورزش با فرافکنی این مصوبات را بوسیده وکناربگذارد چراکه درحال حاضر وبا توجه وضع تحریمهای بسیار رذیلانه وخانمانسوز، سوزاندن چربی های اضافی بدن مردم ازمحل اعتبارات دولتی وبه اصطلاح بیت المال کار سخیف وغیراقتصادی است وبااتخاذراهکارهای دیگری مانندمواردذیل ،به گسترش ورزش اقدام نمایند: - باتوجه به نرخ طلا وارز، وبا توجه به رکودموجوددربخش مسکن وزمین،وزارت راه وشهرسازی ،طبق بند1 یادشده،نسبت به تصرف اراضی شمال تهران اقدام نماید.تامتعاقب تصرفات بعمل آمده،مالکان باانجام تجمعات پی درپی درزیرآفتاب ،بدون تقبل هزینه ای از سوی دولت،به گسترش فعالیتهای ورزشی کمک کرده ودرآنصورت نیازی به احداث سالن ورزشی برای اقشارکم درآمد(دهک صفر) نخواهدبود.ومی توان ازمحل صرفه جویی پیش آمده ،نسبت به راه اندازی وتکمیل مانژ اسب دوانی ،جکوزی وسونای ویژه نوگلان مقامات ازجان گذشته ی نظام درمحل ارتفاعات سوهانک اقدام نمود. -با عدم پیگیری افزایش روغن چرب پالم درشیرتوسط وزارتخانه های مربوطه،فعالیتهای ورزشی بدون دربرداشتن هزینه ای برای دولت وبیت المال گسترش خواهدیافت .به طورمثال برنامه گچ ریزی مالکان اراضی شمال تهران وطی کردن سربالایی های تهران،موجب ایجادتعادل درکلسترول وچربی آنها خواهدشد.ویا با استفاده از شیرهای موجود،آمارمرگ ومیر بالا رفته وضمن کاهش جمعیت ،آماراشتغال دربخش قبرکنی وفروش اراضی برای قبر،بالا خواهدرفت.قبرکن هاهم با کندن قبر ،ورزش خواهندکرد.دربخش کاهش جمعیت وافزایش پیری درکشورنیزمی توان ،با ترفندهای وزیرصنایع که به شدت دلسوز محرومین هستند،از چین ،جوانان چینی واردکردوباصدوراجازه زادولد بسیار ،جمعیت جوان کشورراتقویت کرد. تبصره - قوه قضائیه نیز درراستای احقاق حقوق شهروندی ،ونیز گسترش فعالیتهای ورزشی،متعاقب ایجادتجمعات وبرنامه هایی نظیر گچ ریزی،با صدور فرمان قاطعانه ولایت مدارانه به ضابطین دادگستری ولباس شخصی ها،وبا ایجادومعرفی رشته ورزشی جدیدی به نام "ماشاژباتوم " به نوازش تجمع کنندگان بپردازندکه دراین صورت،موادزائد بدن مالکان اراضی،دفع خواهدشد.واگرکسی هم فوت نمود،دولت به اهداف خوددرکسر افرادیارانه بگیر وسبدکالابگیر وتوسعه متوازن جمعیت وکاهش هزینه هاخواهدرسید
صالحی
|
1393/05/25 - 09:56
0
7
(ادامه ریشخند-قسمت دوم): 4 - با توجه به اینکه بسیاری از پیشرفتهای کشور درزمینه های مختلف ، در زمان تحریم ها ی اعمال شده از خارج کشور به دست آمده است لذا بستر سازی جهت ایجاد تحریم ها ازداخل کشور دربخش زمین نیز مثمر ثمر خواهدبود، ازجمله تحریم ساخت وساز دراراضی بالای 1800 متر توسط مالکان، موجب اعتلای کشور خواهدشد.زیرا پس ازاعمال حرمت ساخت وساز ،با دورزدن تحریمها ی داخلی وموانع قانونی برای برخی از دلواپسان ودلسوزان کشورواختصاص اراضی درارتفاعات 2000 به بالا،سودبسیاری عاید کشورخواهدشد.به این شکل که معوقات بانکی ازآن دلسوزان به این طریق پس گرفته می شود. وهمچنین با تصرف اراضی مابین 1800تا2000 وفروش آنها به همان برخی هاازمحل اختصاص مجددوام بانکی واخذسودبانکی درصورت امکان ،منبع درآمددیگری برای بودجه های سنواتی ایران، ایجادخواهدشد.وکشورازحالت تک محصولی رهایی خواهدیافت . تبصره1: قوه قضائیه درجهت وصول مطالبات ومعوقات بانکی از آن عزیز ترازجانها ونیز بسترسازی برای اجرای اقتصادموقتی ببخشید مقاومتی ،به هیچ وجه نبایدازقوه قاهره استفاده نماید.بلکه با عرض ارادت وابراز مراتب چاکری،نهایت مساعدت راجهت خرید آن اراضی به عمل آورده واداره ثبت اسنادزیرمجموعه خودرا مکلف به صدور سندمالکیت دراسرع وقت نماید. تبصره2: مجموعه شهرداری وبه ویژه اداره کل حریم ،نسبت به صدورمجوز ساخت با درنظر گرفتن تخفیفات لازمه وحداکثری،اقدام نموده وشورای اسلامی شهر کماکان مصداق " صم بکم وعمی فهم لایعقلون" بوده وفقط جلسه تشکیل داده وتنقلات وافرمیل کنند.(اجرکم عنداله) تبصره3: سازمان مبارزه با مفاسداقتصادی،سازمان بازرسی کل کشور،کمیسیون اصل نود،دیوان محاسبات،درجهت اجرای هرچه باشکوهتر این بند ونیز وزارت نفت به لحاظ رفع وابستگی کشوربه پول نفت به لحاظ ایجادچنین منابعی، با تمسک به اصل "بزاردرکوزه آبشوبخور " تمامی شکایتها وپرونده های متشکله درباب مالکان ذیحق اراضی ، وزمین خواری را تاقیام قیامت ،درزباله دانی مجموعه خودبریزند.تا همه بدانندکه " آفتابه لگن هفت دست ،شام ونهارهیچی " یعنی چه . تبصره 4:سازمان حفاظت از محیط زیست، به جای گیردادن به تنفس گاه ها ی شهری،موظف به انجام پروژه های تحقیقاتی دراراضی دشت کویرلوت وانجام مطالعات درخصوص انواع مارمولکهای بیابانهای کشور گردد.نتیجه تحقیقات در اختیار وزارت جهادکشاورزی گذاشته شده تا با صدور مجوزپرورش مارمولک، درآمدهای غیرنفتی ازمحل صدور مارمولکها به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، تحقق پیدابکند. 5-دولت موظف است از محل حذف حقوق مالکان اراضی ،موارد ذیل را در اولویت پرداختی های خود قرار دهد: ــ اختصاص صد هزارمیلیاردریال تحت عنوان "اعطای تسهیلات بانکی برای زیبا سازی تنفس گاه ها ی شهر" جهت تصرف اراضی بیشتر خارج شده از تحریم ونیزکسب درآمدهای غیرمستقیم غیرنفتی. - اختصاص دو هزار و هفتصد و سی و دو ریال بابت کانال کشی و انتقال آب از خلیج فارس به کویر لوت جهت کشت خیارشور توسط مالکان رها شده از تحریم البته درصورت ترحم حکومت برمالکان اراضی و اختصاص اراضی معوض درکویرلوت وعدم مخالفت سازمان حفاظت از محیط زیست. – اختصاص دویست میلیارد ریال بابت تجهیز وتسطیح اراضی بالای 1800متر برای واگذاری به نورچشمی هاوآقا زاده های برگشته ازفرنگ با اولویت مراجعین از کشورخبث انگلستان،جهت ایجاد انگیزه برای ماندن درکشور وکمک به افزایش جمعیت وایجادنسل پاک. – اختصاص یک قران (شاه عباسی -یایک لیتربنزین)به ازای هرمترمربع از اراضی تصرفی، بابت ورودخسارت به مالکان اراضی ازبابت بلاتکلیفی چندین ساله. –اختصاص پنجاه هزارتومامن ویک قران بابت خرید قره قوروت وکمی سماق ومقداری پشمک ونیز چندلول لواشک برای پیرمردهای اهالی سرخه حصار(شهرک زیتون)که همیشه جلوی بیت رهبری ودفتر ریاست جمهوری وخانه ملت ،تجمع عاشقانه دارند. – اختصاص یک میلیارد ریال بابت خرید میوه،شکلات، بیسکوییت وحق الجلسه مدیران حاضردرجلسات هیات دولت در چندسال گذشته وجلسات آتی. – اختصاص پنج میلیارد ریال برای مراجع نظارتی ازبابت زحماتی که درلاپوشانی تخلفات می کشند. – اختصاص دومیلیارد ریال جهت خرید هزارباتوم برای گسترش ورزش مفرح وجدید "ماشاژباتوم" - اختصاص یکهزارمیلیون ریال کمک بلاعوض به نمایندگان مجلس به لحاظ تحمل فشارروانی ناشی از فحاشی مردم.(جبران لطمات روحی) – اختصاص شش میلیارد ریال جهت تامین داربست قالی بافی برای مدیران چند شغله شهرداری تهران برای قالیبافی. -اختصاص ششصد وپنجاه هزار میلیون ریال جهت خرید کلنگ،بیل،آبپاش،یک عدددرخت کاج ،رومان،قیچی ،اسفند،شیرینی ومیوه برای روز افتتاح پروژه ساخت برجهای مدرن دربالای ارتفاعات 1800 متر با گلنگ زنی منادیان عدالت وجان برکفان مبارزه با فساداقتصادی. -اختصاص پنجاه هزارتومان بن سفربرای هریک
موسوی
|
1393/05/25 - 23:02
0
8
به نظر می رسد ادامه روند باعث شود که شور و هیجان بچه ها از بین برود اینگونه بی خبری از کارگروه ها باعث بی انگیزگی بچه ها شده است و اون شور و هیجان برای یک تجمع را ازبین برده است و باید فکری کرد.
فیاضی
|
1393/05/26 - 13:20
0
3
باسلام بقول یکی از اساتید در این آقایان آنقدر آنتی بادی برای تجمع تولید شده است من فکر میکنم در حال حاضر از تجمع ما سودی نمیبریم و آقایان اتفاقا علاقمند به یک تجمع هستند تا پرونده ما را آنطوری که دلشان مخواهد ببندند باید از طریق خروجی تعاونی ها یک تاکتیک جدید انتخاب کنیم تا توپ طوری وارد دروازه شان بشود که مجبور به تن دادن به خواسته های برحق ماشامل1-زمین بامجوز ساخت و همعرض با زمین های مجاور 2-ضرر زیان دیر کرد ناشی تاخیر در واگذاری به موقع زمین در هنگام معامله با دولت قانونی.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/26 - 15:39
با سلام و درود
یک کشتی گیر همیشه یک فن مخصوص به خود دارد که از نقطه ضعف حریف استفاده کرده و فن خود رو میزند. اما اگر این فن مداوم در روند مسابقه زده شود توسط حریف شناخته خواهد شد و نه تنها دیگر آن فن کارساز نخواهد بود بلکه کشتی گیر را خسته و تن به شکست خواهد داد. فن های خود را مخفی و در موقع مناسب بزنید.
فرامرز گرمرودي
|
1393/05/26 - 17:12
0
1
سلام : پس چي شد اخبار جديد ؟ مثل اينكه قر ا ربود اخرين اخبار را اين هفته اعلام كنيد .
کسری صدر
|
1393/05/26 - 21:02
0
1
سلام خسته نباشید مردیم از این بی خبری
اسلام پارسا
|
1393/05/26 - 22:42
0
1
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی زحمت کشان و دست اندرکاران تعاونی های شما و شمال شرق تهران. ببخشید اسم نیاوردم چون هستند کسانیکه واقعا تلاش میکند .یک سری از اعضای محترم میگویند تجمعات تاثیری نداشته . پس این پیگیریها و تشکیلات جلسات و درج حق مسلم مالکین در روزنامه ها و... چی هست . حتما تاثیر داشته و گرنه تا بحال به فراموشی سپرده میشد و تا الان هم انهایکه طمع داشتند کار خودشان را بی سر و صدا کرده بودند , و ممکن بود سندها را هم باطل میکردند. من فکر میکنم به چند تا تجمعات نیاز داریم به دلایل مختلف که خودتان میدانید اینجا لازم به ذکر نمی باشد. با تشکر
موسوی
|
1393/05/26 - 23:50
1
3
دوستان خوب دقت کنید به چه راحتی توانستند اون شور و هیجانی که می توانست مسائل را با قدرت به پیش ببرد خاموش کردند. کار ما رسیده است به فن کشتی و اشگل گربه و دو دست و یک دست و مسائلی از قبیل حرفای خسته کننده. به نظر می رسد عقلای ما دجار شرایطی اطلاعاتی خاصی قرار گرفته اند که دیگر از کلمه تجمع هراس دارند. ما بر اساس اطلاعاتی که داریم در مجلس هیچ حرکتی انجام نشده است و قبلا هم بارها تذکر دادیم که وقت به نفع ما نیست و زمان به نفع طرف مقابل در حال سپری شدن است متاسفانه از این شور و هیجان به دست آمده استفاده نشد و مسائل به سمتی رفت که اعضا نامحرم شدن.البته ما هم غافل نیستیم و پیگیر اتفاقاتی که در شرف انجام هست هستیم. ولی توصیه میکنیم تا دیر نشده فکری کنید . چرا که پیشنهادات خیلی به نفع اعضا نیست.
ناشناس
|
1393/05/26 - 23:54
0
0
باسلام چقدر متن دوستمان صالحی زبان حال ما دلسوختگان و چشم براهان رسیدن حق مسلم و اجرای عدالت دراین دنیای بی عدالت .
صالحی
|
1393/05/27 - 08:09
0
1
(ادامه ریشخند-قسمت آخر) -اختصاص پنجاه هزارتومان بن سفربرای هریک از مدیران شرکت کاشانه مهرجهت سفر به افغانستان وسفارش ایشان به القاعده . -اختصاص یک میلیاردریال جهت اعزام صالحی فضول الی الابدبه زندان گوانتانامو وسفارش وی به داعش. وامادرپایان ،ماجرای گاوی را بخوانیم وخودمان ،یه جورایی به قضیه زمینها ربط بدهیم.واما: یه روز گاو پاش می شکنه دیگه نمی تونه بلند شه، کشاورزیه دامپزشک میاره. دامپزشک می گه اگه تا 3 روز گاو نتونه رو پاش بایسته ، گاو رو بکشید.گوسفند این گفته دامپزشک رامی شنوه و میره پیش گاو میگه بلند شو بلند شو گاو هیچ حرکتی نمی کنه...... روز دوم باز دوباره گوسفند بدو بدو میره پیش گاو میگه بلند شو بلند شو رو پات بایست باز گاو هر کاری می کنه نمی تونه بایسته رو پاش........ روز سوم دوباره گوسفند می ره میگه سعی کن پاشی وگرنه امروز تموم بشه نتونی رو پات وایسی دامپزشک گفته باید کشته شی. گاو با هزار زور پا میشه..صبح روز بعد کشاورز میره در طویله و می بینه گاو رو پاش وایساده از خوشحالی بر می گرده می گه گاو رو پاش وایساده جشن می گیریم........ گوسفند رو بکشید
علیرضا مهتاب
|
1393/05/27 - 08:30
0
1
با سلام .لطفا یه جایی بگذارید اعضا ثبت نام کنند با مشخصات کامل که در صورت لزوم بتونید براحتی با سیستم براشون پیغام بگذارید بروی موبایلشون خواهشا اینکاروبکنید خیلی مفیده .
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1393/05/27 - 13:35
با سلام - در حال اقدام است.
عبدالله سليمي
|
1393/05/27 - 09:34
0
9
با توجه به اينكه ظاهرآ به مالكين محترم زمين معوض مي خواهند بدهند توجه نمايندگان تعاوني ها را به سه نكته جلب مي نمايم: يك، واگذاري بر اساس برابري ارزش زمين ها باشد نه هم عرض بودن زمين ها. دوم، براي جبران ضرر و زیان دیر کرد ناشی از تاخیر در واگذاری به موقع زمین، هيچگونه كسريات به عنوان راه بندي معابر و غيره صورت نگيرد و مجوز ساخت 60 درصد از هر قطعه زمين را رايگان در اختيار مالكين قرار دهند. سوم، در مراحل واگذاري زمينها، نمايندگاني از دفتر رهبري، سازمان ثبت و اسناد، سازمان منابع طبيعي، شهرداري، استانداري و سازمان زمين ملي و مسكن هم در كنار نمايندگان مجلس و وزارت مسكن و جهاد كشاورزي حضور داشته باشند و اين تفاهم نامه را با امضاء و مهر ارگان مطبوعشان تاييد فرمايند تا روز بعد هيچ كدامشان ساز ديگري نزنند و مانع تراشي نكنند.
عبدالله حسنی
|
1394/02/09 - 23:54
0
0
با سلام لطفا من را که بازنشسته و 20سال پیش این زمین را با خانه ام معاوضه نمودم و خود را سال ها بی خانه کردم مطلع سازید تا از پول ان صاحب خانه شوم و انتظارم سر اید . با تشکر
نظرات كاربران :
نام :
ايميل : * 
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
شرکت کاشانه تهران مهر سبز
 
   رهينکوش  
پربحث ترين اخبار
لینک های مفید
صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کاشانه تهران مهر سبز می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون