جستجو
ورود کاربران ( ثبت نام )
نام كاربري

كلمه عبور
  ورود
پر بيننده ترين اخبار
جديدترين نظرات ببنندگان
سایت های مفید

تاريخ انتشار : 1395/06/06 - 09:16
خبر تصویری از حضور خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در میان تعداد کثیری از مالکین اراضی مرادآباد جمعه پنجم شهریور 95

تعداد بازديد : 5666
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 24
عبداله دارافرین
|
1395/06/06 - 09:35
2
42
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ ۲۱:۱۶ نقل از سایت داد تعاون زمینداران قوه قضاییه با سلام شنیده ها حاکی از آن است که کار بد جوری به بن بست خورده ، که چندان هم دور از ذهن نبوده. گویا نه خبری از خریدار هست نه خبری از سازنده هست و نه تصمیمی برای شروع بساخت خود سازمان. اگر اینطور هست که احتمالا هم این خبر کاملا صحت داره پس تکلیف ما چیست؟ سوال بعدی شخص بنده این است که در این صورت پروسه تحویل زمین بابایی با خرازی کاملا شکست خورده بنظر میرسد. از قدیم گفتن دیگی که برای من نجوشد بهتره توش سر سگ بجوشه... منظورم اینه کاش زمین بابایی رو مفت از دست نمیدادیم تا گیر یه سری آدم های نامعلوم الحال نیفته....و سود اصلی توی جیب اونا بره.... زمین داران قوه قضاییه که زمین شهید بابایی را از دست داد ه و زمین به صورت تراکم در منطقه 22 گرفتند. بعد از گذشت 4 سال بشدت پشیمان هستند. و سرنوشت نامعلومی دارند. ما زمینداران باید هوشیار باشیم و زمینمون رو مفت از چنگمون در نیارند. معوض حتی در منطقه 22 سرکار گذاشتن اعضا و سرگردانی چندین ساله را بدنبال خواهد داشت. --------------------------------- ف
فخري(مال باخته)
|
1395/06/07 - 10:54
3
24
دوستان دوراه وجود دارد كه بايد صورت گيرد غير از اين دوراه مذاكره فايده اي ندارد: ١-شكايت تعاوني از جهاد به دستگاه قضا ٢-فشارتعاوني به دولت براي اخذ واحد مسكوني به متراژ هاي ١٥٠متر براي مالكين زمين ها با ٨٠درصد ارزش واقعي زمين ها با مجوز ساخت غير از اين دو راه مالكين ضرر خواهند كرد
نادر
|
1395/06/08 - 08:17
2
42
باسلام ؛ احسنت به غیرتتان ؛ دفاع کنید از حق مسلمتان ؛از حقتون کوتاه نیایید فقط وفقط مجوز ساخت وساز روی زمین خودمان که سند منگوله دارش بنام خودمان ثبت شده حل مشکل ماست ؛ نه چیز دیگر؛ وسلام
علي ايراني
|
1395/06/09 - 11:56
1
11
با سلام و احترام آيا اين خبر صحت دارد كه يكي دو سال پيش از طرف آقاي امان پور (مشاور وزير نفت) ،پيشنهاد خريد زمين هاي مرادآباد براي يك شركت مالزيايي مطرح شده بود (به قيمت يك ميليون تومان براي هر متر مربع) ولي تعاوني قبول نكرده بود. لطفا پاسخ دهيد اگر اين خبر صحت داشته باشد چه فرصت گران بهايي را از دست داديم.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/13 - 11:18
بله پیشنهاد شد که اینکار بشود ولی هیچ شرکتی وسط نیامد که ما وارد بحث بشویم.
زهرا محمد صالحی
|
1395/06/09 - 22:41
0
11
با سلام فقط تجمع و تجمع تجمع - وگرفتن یک وکیل با تجربه و کار کشته
مذحجی
|
1395/06/11 - 00:06
0
12
مثل اینکه دیگه سایت تعطیله. خوب بود یه اطلاع رسانی هم اینجا میشد ما هم میومدیم. تلگرام خیلی قابل پیگیری نیست. خیلی شلوغه تلگرام.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/17 - 16:02
با سلام. تلگرام باعث مشکلات عدیده ای شده است و تمرکز اعضا را بر هم زده است. شکایات زیادی به ما شده است که در حال بررسی و حل مشکل در اسرع وقت هستیم.
مرادی
|
1395/06/11 - 18:27
0
11
با تشکر از شرکت کاشانه ---تنها راه حل فشار اوردن به وزارت جهاد است.باید همه مالکان هر روز به ساختمان وزارت بروند وبست بشینندو کار انها رافلج کنند. راه حل دیگه ای وجود نداره. مرگ بر وزیر زورگو و زمین خوار.
پاسخ ها
lمحمود جعفری
|
1395/06/13 - 11:38
قوی ترین اهرم فشار ، تفکیک زمین است چون ما لکین و مسئولین را با چالش جدی روبرو خواهد نمود و باعث خواهد شد که معارضین زمین هایمان از لانه بیرون بیایند و رو در رو بایستیم . مضاعف ا اینکه تجمع پیوسته نیز بیش از پیش می تواند در این امر وثر واقع شود.
lمحمود جعفری
|
1395/06/13 - 11:18
0
21
با سلام و خدا قوت ، تشکر ویژه از حضور مالکین محترم : ااکنون که با گذشت سالیان متمادی مسئول مسئولیت پذیری ، برای حل مشکل قدم مثبتی برنداشت ، حضور مالکین محترم بر سر زمین ها می تواند لرزه بر تن مسئولین بی مسئولیت بیاندازد. مسئولینی که دستور رهبری را بی پاسخ گذاشتند و مالکین را آواره کردند. آنان که به فرمان رهبری بی اعتنایی نمودند ، بالاجبار ما را در مسیری قرار دادند که چاره ای جز آن نیست و آن تفکیک زمین ها و تقسیم بندی زمین بین اعضاست . چون اگر اراده حل مشکل را داشتند باید زودتر از اینها حل مشکل می شد. نه ااینکه خود را به خواب خرگوشی بزنند. و سران باید به ما حق بدهند که در این خصوص پاسخگویی وجود نداشته و ندارد و تفکیک زمین تنها راه نجات است.هزینه آن را از اعضا بیرید و تفکیک نمایید.
عبدالله سلیمی
|
1395/06/13 - 12:56
0
12
برای بنده جای سؤال است شما گزارش تصویری از حضور خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در تجمع مالکین اراضی مرادآباد را در این سایت گذاشتید ولی اطلاع رسانی قبل از این تجمع را جایز ندانستید. چرا؟ اگر اعضای کارگروه تعاونی ها کار مهمتر داشتند بفرمایند آن چه کاری بود؟ یا اصلآ نخواستند مالکین در این تجمع شرکت کنند چون از وزارت کشور مجوز نگرفته بودند؟ چون کولر دفتر کاشانه خراب بود و نمی توانستند آنجا جلسه برگزار کنند؟ چون صدا و سیما از کارگروه اجازه قبلی نگرفته بود؟ این اولین بار نیست که سایت شرکت کاشانه از تجمع ها اطلاع رسانی نمی کند ولی بازتاب آن در رسانه ها یا از منابع دیگر پوشش می دهد.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/21 - 10:57
با سلام . حق با جنابعالی است و بهتر است جهت روشن شدن ذهن شما این مطلب را اضافه نماییم که به دلیل ناهماهنگی بین مدیریت کانالهای تلگرام زمین های مرادآباد و سوهانک و سایت شرکت این مشکل به وجود آمد ولی در پی آن می باشیم که منبعد اطلاع رسانی ها در اینگونه موارد را از طریق سایت که مرجع رسمی شرکت و کارگروه می باشد به سمع و نظر کلیه مالکان برسانیم.
عبداله دارافرین
|
1395/06/13 - 14:58
0
6
با سلام حضور مسئولین شرکت کاشانه. جناب میر افضلی با توجه به اینکه اعضا چندین سال است که منتظر هستند. گره کار زمینها باز شود . ولی در عمل هیچ اتفاق جدیدی نمی افتد. 6 ماه از سال 95 هم گذشت. و صاحبان زمین اسر سیاست های زور مداران می باشند. خود شما هم صاحب زمین هستید. وشاهد هستید. که روند کار روز به روز سخت تر از قبل می باشد. و هر روز ماجرای جدید و سناریوی جدید. هم اینک نیز زمینداران خودشان اقدام کرده اند و می خواهند زمینشان را تفکیک نمایند. که این موضوع نیز مستلزم هزینه کردن اعضا می باشد. که از اینده و خروجی ان هم معلوم نیست. جناب میر افضلی بهتر نیست برای زمینها مشتری و خریداری مناسب پیدا کنید. و هرکس خواست زمین خودش را بفرشد. و هرکس نخواست برای اینده سرمایه گذاری نماید. یعنی اگر خواست بفروشد و یا اینکه زمینش را نگه بدارد. تا تکلیفش در اینده معلوم شود. . ما دیگر با این مشکلات و گرونی و تورم و با حقوق کارمندی چقدر دیگر صبر کنیم. تا چند سال دیگر صبر کنیم. سال 95 هم به نیمه رسید. ما هنوز اندر خم یه کوچه ایم. موفق باشید.
عبداله دارافرین
|
1395/06/13 - 15:30
0
9
نقلاز سایت زیتون .. زمینداران قوه قضاییه کشتن فیلها سلام فیلها طبق آمار در سال حدود 500 نفر انسان را میکشند راه حل آن است که تمام فیلها را بکشیم تا دیگر از این معضل نجات یابیم یا مثلا در تصادفات رانندگی طبق آمار در حدود 30 هزار نفر کشته میشوند بهترین گزینه این است که تمام ماشین ها و اتومبیل هارا از رده خارج کرده و پای پیاده برویم از قاتلی که زنش را کشته بود پرسیدم خوب چرا کشتی گفت برای اینکه از دستش راحت شوم گفتم مگر نمیشد او را طلاق بدهی چنان چپ چپ نگاهم کرد که از سوالم پشیمان شدم از این مثال ها بر میآید که اگر خریدارمناسبی برای زمین اراضی 22 پیدا نشد باید آن را آتش زد و از بین برد لطفا چپ چپ هم نگاهم نکنید به آن مثال میماند که شخصی شتری داشت و در یک جوال آن سنگ و در دیگری گندم بار کرده بود حکیمی او را دید و سوال کرد بار چه داری گفت سنگ و گندم حکیم گفت چرا سنگ و گندم او گفت برای اینکه تعادل بر قرار گردد حکیم گفت خوب گندم را نصف میکردی و در دو جوال میریختی تا تعادل بر قرار شود که شتربان دانست با شخصی دانا و حکیم رو در رو است اما آخر داستان وقتی به بی پولی و بینوائی حکیم پی میبرد او را از خود رانده و میگوید این همه حکمت داری آنوقت نعلین به پایت نیست همان به که من در حماقت بمانم و سنگ و گندم برای تعادل بار بکشم (برداشتی از مثنوی) اقای میر افضلی زمینداران قوه قضاییه با این همه زرنگی حال و روزشون اینه یعنی زمینشون که 160 هکتار در شهید بابایی بوده داده اند و معوض گرفته اند . و بعد از کذشت 4 سال دنبال مشتری می گردن تا بفروشند و خلاص بشوند. ما چرا خودمون رو غول می زنیم. به نظر من ازموده را ازمودن خطاست. با توجه به سرنوشت زمین داران قوه قضاییه که زمین در منطقه 22 گرفتند. و دنبال مشتری هستند. تا بفروشند. خوب ما هم بدون اتلاف وقت و معوض گرفتن دنبال مشتری باشیم. اینجوری زودتر به هدف مان می رسیم.
m.mirghasemi
|
1395/06/15 - 08:46
0
9
سلام. خدمت بزرکان کاشانه.در رابطه با پیشنهاد دوسال قبل مشاور وزیر نفت برای خرید زمینهامراد اباد جهت شرکت مالزیایی ایا صلاح میدانید هماهنگی جهت پیگیری پیشنهاد قبل ان حوزه نشستی بااین وزارت خانه صورت گیرد. شاید با مطرح کردن مجدد این موضوع در زمان پسا برجام شرکتهای دیگری مد نظر ان وزارتخانه باشد اما فرصت وروذ به این مسله نیاز به یاد اوری داشته باشد.بلعخره این هم نوعی عرضه وتقاضا میباشد. شاید نتیجه دهد.از توجه داشتن شما عزیزان کاشانه به نظرات مالکان کمال تشکر را دارم .
محمد
|
1395/06/15 - 14:02
1
16
جناب جعفری کدام لرزه کدام مسوول مگر این مملکت صاحب هم دارد.البته دارد و آن کسانی هستند که 240 میلیون حقوق می گیرند با ریش های آنکارت کرده و یقه بسته و پیراهن روی شلوار و تسبیح به دست.
لیلا کارگر
|
1395/06/16 - 12:27
0
3
با سلام یک گله هم من داشته باشم با توجه به اینکه به عنوان یکی از مالکین سوهانک هستم وبه کاشانه وکالت هم داده ام کاش وای کاش کمی منصف برخورد میکردید و تیتیر هبر خود را اصلاح میکردید بهداین صورت حضور مالکین زمینهای شمالی تهران در گردهمایی مقابل خبر گزاری صدا وسیما وباز مثل همیشه از مالکین سوهانک هیچ نامی برده نشد چرا وچرا لطفاً. پاسخگو باشید
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/17 - 15:30
سلام. هیچ دلیل خاصی ندارد. این شرکت برای سوهانک و مراد آباد است و اینگونه حرفها خراب کردن ذهن ها را به همراه دارد.  هر کس میتواند از هر متنی اشکالی بگیرد. حتما فردا میگویید چرا اسم سایت اول با سوهانک شروع شده است!!!
افضلي
|
1395/06/17 - 13:52
1
4
با سلام لطفا به موقع اطلاع رساني كنيد تا جمعيت بيشتري در چنين تجمعاتي حضور يابند. در سايت كه خبري درج نشده ، كجا اطلاع رساني ميكنيد.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/17 - 15:37
حق با شماست . بعد از راه اندازی چند کانال تلگرام با موضوع زمین های مرادآباد و سوهانک ناهماهنگی های زیادی به وجود آمده که به زودی حل می شود. ضمنا تاکنون به جز سه تا چهار تجمع خودجوش که هدایت و راهبری آن از سوی شرکت کاشانه بوده است تجمعات گسترده قبلی کلا از طریق اطلاع رسانی از سوی این شرکت بوده که از طریق ارسال پیامک به اعضای خود و یا بعضا گذاشتن اطلاعیه در سایت صورت پذیرفته است.
محمد رحیمی
|
1395/06/19 - 12:54
0
2
ازشرکت کاشانه دو سؤال داشتم: به عنوان وکیل مالکین زمین 22 هکتاری مراداباد که سازمان منابع طبیعی با همدستی وزارت جهاد کشاورزی سندهای این مالکین را باطل کردند چرا شرکت کاشانه تا کنون علیه این اقدام در دادگاه شکایت نکرده؟ بالاترین مدرک مالکیت سند منگوله دار است و یک عده دنبال این هستند که با ترفندی ماهیت این مالکیت را عوض کنند و به مالکین زمینها می گویند سندهای خود را تحویل بدهند و سند تک برگی بگیرند در حالیکه سند تک برگی مدرک اولیه است که پس از تایید ارگانهای مختلف تبدیل به سند منگوله دار میشود . شرکت کاشانه چرا علیه این حقه بازی اطلاع رسانی نمی کند؟
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/21 - 10:34
با سلام. لایحه استرداد شکایت توسط شرکت کاشانه و سایر تشکلها و با مسوولیت کارگروه تشکل های شمال تهران حدود یکماه پیش تهیه و پس از پاراف آقای جوادی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی جهت امضا نهایی توسط وزیر محترم برای ایشان ارسال و مشارالیه نامه را امضا و مجددا به جز خود وزارت از طریق کارگروه جهت رساندن به رییس قوه قضاییه اقدامات لازم بعمل آمده و و به زودی بعد از بیست شهریور با رایزنی های بعمل آمده کارگروه با تعاونی اعتبار وزارت جهاد کشاورزی و یکی از اعضای هیات مدیره تعاونی اعتبار در خصوص ملاقات رییس محترم قوه قضاییه بعمل آمده و به زودی یک نفر از اعضای کارگروه به همراه یک نفر از هیات مدیره و مدیرعامل تعاونی اعتبار با همراهی وکیل حقوقی تعاونی اعتبار به محضر رییس محترم قوه قضاییه رسیده و حضورا با ارایه لایحه مربوطه طرح دعوی خواهند نمود.
افضلی
|
1395/06/23 - 22:09
0
0
با سلام مجدد ضمن تشکراز پاسخ شما، پس چرا این پیامک ها به ما نمیرسد؟شما که شماره تماس همه موکلین رادارید.. و من هم اطمینان دارم که شماره تماس خود رابه دفتر دادم.
نظرات كاربران :
نام :
ايميل : * 
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
طريق اسلامي اين است که مستضعفين را حمايت کنند....
اين انقلاب مهم اسلامي
رهين کوششهاي اين طبقه است،طبقه محروم، طبقه گودنشين، طبقه اي که اين نهضت را به ثمر رساند و توقعي هم نداشت.... اين طبقه عزيز محروم که در ازاي خدمتش غير از خدا از کس ديگري چيزي نمي خواهد و ما همه رهين منت شما هستيم و اگر لايق باشيم،خدمتگزار شما....همه چيزهايي که ما داريم از اين مردم است يا خصوصا از اين مستضعفين، آن بالاييها به مردم کاري ندارند..
پربحث ترين اخبار
لینک های مفید
صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کاشانه تهران مهر سبز می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون