جستجو
ورود کاربران ( ثبت نام )
نام كاربري

كلمه عبور
  ورود
پر بيننده ترين اخبار
جديدترين نظرات ببنندگان
سایت های مفید

تاريخ انتشار : 1395/06/19 - 14:31
اطلاعیه
پیاده سازی نقشه های UTM

اطلاعیه

 

باسمه تعالی

احتراما" به اطلاع کلیه موکلان شرکت کاشانه می رساند نقشه های اراضی سوهانک و مرادآباد قبلا (1388) توسط کارشناس خبره دادگستری تهیه و جا نمایی شده است و در خصوص پیاده سازی نقشه های UTM جلسه ای با حضور آقایان دکتر نجاری و مهندس بخشی و اعضای هیئت مدیره این شرکت در تاریخ 1395/6/18 تشکیل و پس از تحلیل و بررسی و با در نظر گرفتن تمامی شرایط و موارد  به این جمع بندی رسیدند که درشرایط فعلی نیازی به پیاده سازی نقشه UTM نمی باشد و کار گروه و شرکت کاشانه تهران مهر سبز از مسیرهای دیگری، پیگیری و پیاده سازی نقشه های UTMمی باشند و نهایتا"به طوراکید به موکلان محترم توصیه می گردد مطلقا" از پرداخت هر گونه وجه در خصوص پیاده سازی نقشه هایUTM  ، هزینه های بر گزاری تجمع وغیره خودداری نمایند و در صورت نیاز و لزوم؛ شرکت کاشانه تمام هزینهی موکلان خود را پرداخت خواهد نمود.

 

                                   اعضای هیأت مدیره شرکت کاشانه تهران مهر سبز 

تعداد بازديد : 4435
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 21
رنجبران
|
1395/06/20 - 02:19
0
5
سلام خسته نباشید.نقشه utm دیگه چیه؟
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/21 - 10:36
سلام . به طور ساده نقشه ای که به درد جانمایی و افراز زمین ها خواهد خورد البته پس از اینکه سازوکار های قانونی لازم آماده باشد که در حال حاضر آماده نیست.
حميد
|
1395/06/20 - 09:40
1
1
سلام لطفا موضوع را توضيح دهيد
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/21 - 10:38
سلام . اولا مسوولیت حقوقی و قانونی تهیه اینچنین نقشه های به عهده شرکت ها و تشکل های نوار شمالی شهر تهران بوده در ثانی هزینه تهیه نقشه های موصوف نیز به عهده تشکل ها می باشد لذا از پرداخت هر گونه وجهی به هر عنوان به افراد غیر حقوقی و فرصت طلب و سواستفاده کننده جداً خودداری نمایید.
محمد رضا محمد کریمی
|
1395/06/20 - 12:44
0
4
اجازه می دهید چند تا سئوال از وکیل خود یعنی شرکت کاشانه بپرسم؟ آیا تمام مشکلاتمان با پیاده سازی نقشه UTM حل می شوند؟ دقیقآ پیاده سازی نقشه UTM چیست و چگونه برای دستیابی به زمینهای خودمان کمک می کند؟ ثانیآ کی این کار تمام می شود و تا آن زمان مالکین و کارگروه تعاونی ها چه کاری می خواهیم انجام دهیم؟ آیا کارگروه برای برگرداندن ابطال اسناد 22 هکتاری و بردن تراز مجاز برای ساخت وساز از 1800 متر به 2000 متر اقدامی انجام داده یا میدهد؟ نتیجه پیگیری ها با معاون حقوقی رئیس جمهور برای ابطال مصوبه دولت در خصوص پیشنهاد زمینهای معوض مزخرف کجا رسید؟
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/21 - 10:44
سلام - اختیار دارید. جواب سوال اول: اینکار همانطوری که در کامنت هایی به سمع و نظرتان رسید تا زمانی که سازوکارهای قانونی برای رفع اساسی مشکل فراهم نگردد نیازی به تهیه اینگونه نقشه های نمی باشد جواب سوال دو: در خصوص جانمایی و افراز زمینها البته زمانی که اراضی مربوطه در حوزه زمین شهری قرار بگیرد که بعید است جواب سوال سوم: به هیچ عنوان بادر نظر گرفتن اوضاع و احوال فعلی سیاسسی مملکت نمی توان بازه زمانی و مدت زمان مشخصی را تعیین نمود ولی با تمامی قوا در حال رفع نهایی مشکل می باشیم. جواب سوال چهارم: لطفا به کامنت های مشابه مراجعه فرمایید. جواب سوال پنجم: جلسه برگزار شده از سوی یکی از اعضای کارگروه با معاونت مربوطه مثبت بوده و معاونت حقوقی ریاست جمهوری به جد پیگیر رفع این معضل می باشد که نتایج پیگیریهای بعمل آمده متعاقبا به استحضار خواهد رسید.
زهرا محمد صالحی
|
1395/06/20 - 18:46
0
2
با سلام این که نوشتین یعنی چی؟
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/21 - 10:44
سلام . لطفا به جوابهای این صفحه مراجعه نمایید.
قزوینیان
|
1395/06/22 - 23:35
2
6
باسلام چندین ماه است که از جلسه بادکتر کبان میگذارد وازان زمان اقای دکتر میرافضلی منتظر نقشه وu t m هستند ومرتب قولش را میدهند ولی متاسفانه این امامزاده ها بدون معجزه هستند ووکالتی هامجبورند داشته باشند در صورتی که این هم مثل همه هزینه های جامعه اجحاف است به امد پیروزی حق بر باطل......
سراج
|
1395/06/23 - 14:35
0
1
با سلام و تبریک عید سعید قربان و پیشاپیش تبریک عید غدیر به تمام مسلمین جهان و تسلیت به خانواده های محترم قربانیان منا که یکسال از این غم عزیزان از دست داده ها گذشته خداوند انشا اله به تمام افرادی که جهت مشکل کشای این گره بزرگ و شاد نمودن خانواده ها جهت هر چه زودتر به نتیجه زمین ها تلاش و زحمت می کشند عزت و سلامتی عطا نماید و هر کس چوب لای چرخ می گذا رد نیست نابود کند انشا اله شما را به خدا اگر در همانجا درست نمی شود و جهت فروش مشتر هست شخص یا اورگانی به توافق برسید این امروز و فر دا شدن ها تا کی میخواهد ادامه داشته باشد شاید افرادی از همین اعضا شرا یط مالی خوبی داشته باشند که خدا کند داشته باشند نه بخیلیم و نه حسود ولی کمی بفکر افرادی که به نان شب محتاج هستن باشید مگر میخواهیم چقدر عمر نماییم .
محمدي
|
1395/06/23 - 16:16
0
3
با سلام نقشه u.t.m دقيقا" زماني شرايط عملياتي واجرايي دارد كه زمينها در محدوده شهر باشد و كاربري زمينها از كميسيوه ماده 5 اخذ شده باشد و پياده سازي آن توسط گروه مهندسين شهر ساز انجام وقطعات هريك از مالكين وسازمانهاي ذينفع مشخص ونهايتا" صورت جلسه تفكيكي به تاييد ثبت منطقه وزمين شهري برسد وزمينها دريك پلاك ثبتي باشد و اين درحلي است زمينهاي مراد اباد در سه پلاك ثبتي قرار دارد اين نوشتار مختصر خيلي جزئي از پياده سازي نقشه u.t.m است وضمنا" دوستان دستور رهبري را در خصوص حل فصل زمينها به نوعي فراموش كرده اند ذينفعان محترم بامطالعه اين مختصر اطلاعات متوجه خواهند شد كه پيشنهاد دهندگان موضوع جه نيت وبرنامهايي دارند لذا از موكلين محترم كاشانه تقاضا داريم از پيوستن به گروهاي پيشنهاد دهنده وهمچنين از پرداخت وجه به انها اكيدا پرهيز نمايند ودر خصوص 22 هكتار وساير موارد شركت وكار گروه بشدت فعال بوده ونتيجه نيز به ياري خدا مثبت واميدوار كننده است باتشكر محمدي -كاشانه
میرقاسمی
|
1395/06/24 - 08:42
1
5
مجددا سلام. خدمت بزرکان کاشانه.در رابطه با پیشنهاد دوسال قبل مشاور وزیر نفت برای خرید زمینهای مراد اباد جهت شرکت مالزیایی ایا صلاح میدانید یک هماهنگی جهت پیگیری پیشنهاد فوق الذکرنشستی باان وزارت خانه صورت گیرد. ممکن است با مطرح کردن مجدد این موضوع در زمان پسا برجام شرکتهای دیگری مد نظر وزارت محترم نفت باشد اما فرصت وروذ به این مسله نبوده ولازم به یاد اوری داشته باشد.بلعخره این هم نوعی عرضه وتقاضا میباشد. امید وارم زحمات شما عزیزان سحت کوش نتیجه دهد. شاید ایننوع تفکر خام بنظر برسد .خواهشمندم در کار گروه مطرح کنید ممکن است بعد از برسی بیشتر جواب دهد. از توجه داشتن شما عزیزان کاشانه به نظرات مالکان کمال تشکر را دارم .
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/24 - 15:04
آقای میر قاسمی سلام. آن زمان جناب آقای مهندس امانپور مدیرعامل یکی از شرکت های نفت بودند و این پیشنهاد را دادند که متاسفانه عملی نشد. اکنون ایشان هم از وزارت نفت رفته اند.
نعمتی
|
1395/06/26 - 15:56
0
9
ضمن عرض سلام وخسته نباشید خدمت کلیه اعضا وبخصوص دست اندرکاران شرکت کاشانه سبز و ضمن تشکر از پیگیریهای دلسوزانه شما آمادگی خود را در.صورت نیاز جهت حضور فعال. بهمراه بیل وکلنگ وتیشه. بر سر زمینم اعلام مینمایم
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/27 - 11:05
پاینده باشی
صادق جعفری
|
1395/06/27 - 13:17
1
5
با سلام در این سایت انگار نه انگار هیچ اتفاقی اطراف ما افتاده. آیا مالکین نباید بدانند که دانشگاه آمده کل زمینهای مراداباد را فنس کشی کرده؟ مسلمآ بدون توافق دیگر مالکین فنس کشی در زمین مشاع غیرقانونی است و کسانیکه می خواهند این فنس کشی غیرقانونی را قانونی بردارند باید یک پروسه طولانی و فرسایشی را در دادگاه و پاسگاه طی کنند. بهترین و سریع ترین کار اینست که تمام مالکین جمع شوند در یک روز تعطیلی مانند عید غدیر (سه شنبه 30 شهریور) یا جمعه آینده و آنها را جمع کنیم و مشت محکم تو دهان این دانشگاه زمینخوار بزنیم تا دیگر جرآت نکند شکر زیادی بخورد. اگر یک نفر از مالکین زمین مراداباد نیامد آنرا از لیست پیگیری حذف کنید. تا کی ما سپر بلای غائبین باشیم؟ الان وقت آن رسیده تا ما مالکیت و وجود خودمان را ثابت کنیم.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/28 - 10:35
سلام آقای جعفری- شما بی شک از افرادی هستید که در تلگرام مشغول هستید و از سایت انتظار پویایی کانال تلگرام را دارید. در سایت اکثراً به قطعیت موضوع می پردازد. در این گونه موارد اعضای هیات مدیره پس از کسب اینگونه اخبار به دنبال صحت موضوع و در نهایت به رفع مشکل آن می پردازد و سعی بر آن دارد که تا حد امکان، از انتقال موضوعات منفی به مالکانی که مدتهاست رنج میبرند خودداری نماید. در صورتی که شرکت برای پیشبرد مسایل اگر نیاز به همفکری یا حمایت مردم باشد آن خبر را در سایت درج میکند و از هیاهوهای احساسی که هیچ ثمری تاکنون نداشته دوری میکند. ضمنا شما فقط میتوانید پیشنهاد بدهید نه تصمیم بگیرید. موفق باشید.
raahim-javadi
|
1395/06/28 - 12:56
2
2
با سلام-شرکت کاشانه بنده جوادی هستم جمله شما پیشنهاد بدهید نه تصمیم -شما دارید مردم تهدید می نمایید شما اختیارات محدود دارید لطفا مبلغ پرداختی اینجانب شششصد هزار تومان را عودت دهید حق وکالت فسخ گردد--جوادی
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/28 - 15:43
عرض سلام خدمت آقای جوادی.
طی پیگیری های بعمل آمده جنابعالی از افرادی هستید که از نزدیک با اعضای هیات مدیره شرکت در تماس هستید و راه حل هایی را مطرح نموده اید. پس دیگر نیازی به این نبود که شما با نام جعلی وارد سایت بشوید. چون شرکت به یک سری از افرادی که با مصداق ضرب المثل «لب گود نشسته میگه لینگش کن» قاطع برخورد میکند و قبل از پاسخگویی از صحت نام او با خبر میشود. وقتی شما با نام جعلی وارد سایت میشوید و از تبریز دستور می فرمایید که مردم اینطور کنند یا آنطور کنند به نظر ما این صحیح نیست. شما مبلغی به اختیار خودتان داده اید که کارتان پیگیری شود اما شرکت و مردم را که نخریده اید!!  کجای جمله «پیشنهاد بدهید نه تصمیم» تهدید است؟. ضمنا روی سخن ما دقیقا با شخص جنابعالی است و نمیدانم چرا پشت مردم قایم میشوید. اما در اول صحبتتان شمشیر را از رو برای مردم بسته اید و دستور می فرمایید که حذفشان کنند. شما از راه دور چگونه سپر بلای مردم شده اید؟ اگر هم شده اید چه منتی است که بر سر این مردم ستمدیده می گذارید. هزاران حرف و تهمت شنیده ایم سخنی نگفته ایم. شما به یک حرف کوچک برآشفته شدید؟ اگر قرار باشد چند هزار نفر تصمیم بگیرند ، آن موقع هرج و مرج به وجود می آید پس دادن وکالت به چه معنایی است؟ با توجه به اینکه با خبر شدیم شما از نظر اخلاقی مرد بزرگواری هستید خواهشمند است با نام واقعی وارد سایت شده و همه ما را از نظرات سازنده خود با خبر سازید. با تشکر
ايراني
|
1395/06/28 - 14:40
0
4
سلام مهندس امانپور در حال حاضر "مشاور و نماينده ويژه وزير نفت در صادرات كالا و خدمات فني و مهندسي" و محل كارشان خيابان طالقاني است. در صورت تمايل شماره تلفن و اي ميل ايشان را مي فرستم. ضمنا فاميلش (فروزش= وزير سابق جهاد) هم در مجمع تشخيص مضلحت پست دارد. با او هم مي توانيد لابي كنيد.همچنين مي توانيد با برادران مخبر دزفولي( پسر عمو هاي عبداله مخبر= مدير مركز آموزش جهاد در كرج)، مجابي و قديري در سازمان محيط زيست، صدرالسادات(معاون وزير بهداشت) و .... هم مذاكره كنيد . شايد بتوانند حق ما را بگيرند.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/06/28 - 15:13
سلام آقای ایرانی- (امیدوارم که اسم مستعار نباشد) - ضمن عرض سلام و ادب. ممنون که پیگیر هستید. بنده نیز یکی از نیروهای آقای امانپور در جهاد سازندگی بودم . آن زمان که آقای مجابی رییس حوزه و آقای قدیری کارشناس ما بودند و آقای مخبر مدیرکل امور اداری وزارت ...
اگر تمایل دارید که این موضوع را شخصا به کمک شرکت پیگیری کنید پیشنهاد میکنم شماره تماستان را به دفتر بدهید تا با یکی از اعضای هیات مدیره وارد گفتگو شوید. با تشکر از زحمات شما
نظرات كاربران :
نام :
ايميل : * 
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
طريق اسلامي اين است که مستضعفين را حمايت کنند....
اين انقلاب مهم اسلامي
رهين کوششهاي اين طبقه است،طبقه محروم، طبقه گودنشين، طبقه اي که اين نهضت را به ثمر رساند و توقعي هم نداشت.... اين طبقه عزيز محروم که در ازاي خدمتش غير از خدا از کس ديگري چيزي نمي خواهد و ما همه رهين منت شما هستيم و اگر لايق باشيم،خدمتگزار شما....همه چيزهايي که ما داريم از اين مردم است يا خصوصا از اين مستضعفين، آن بالاييها به مردم کاري ندارند..
پربحث ترين اخبار
لینک های مفید
صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کاشانه تهران مهر سبز می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون